• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

kousek listku dil 2

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser137

Guest
zdravim.mam kousek listku dil dva,a ma otazka na zucstnene hrace je,jestlu vubec je kousek listku dil 1 a 3:loool:

podle obrazku sou 3

paper1.png

paper2.png

paper3.png


Tak ze................jak to vubec je ???
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
to by bylo zbytečně jednoduché, kdyby se další kousky daly najít prostou prací. Časem zřejmě budeš muset splnit úkol, který ti vynese další díly skládačky. Nebo něco podobného. Proč chtít všechno hned
 

DeletedUser

Guest
Grave robber
Einkauf 590$
Verkauf 295$

no pry tihle praci se da najit treti kdys by byl nekdo tak hodnej a prelozil to Grave robber ceny sou docela dobry ja bych ho prodal za 295 dolaru a na par dni bych mel vystarano
 

DeletedUser

Guest
Grave robber se v češtině jmenuje "vykrádání hrobů" (obtížnost 240 - řek bych, až se sem dostanete se tak 290$ bude pro vás nic). Po získání se ti aktivuje quest Hernandův meč, barmanovi doneseš lopatu a podle informací z lístku najdete Hernandův meč, jednu z nejsilnějších zbraní ve hře.
zdroj: http://twtool.ath.cx/w1/quest_u.php
 

DeletedUser

Guest
kousek listku

no ja popravde videl listek 1 normalne pri praci obchodovani.....jenomze jsem jeste tuhle praci nemohl delat, az ted kdyz uz ji muzu jsem ziskal listek 2...no necham si ho...a uvidime co bude:-)
 

DeletedUser

Guest
Zhrnutie:
1.díl:Vykrádání hrobů
2.díl:Obchodování
3.díl:Chytání banditů
 

DeletedUser

Guest
Ne, na weststats jsem se ještě na ty lístky nedíval xD Ale tady:http://westtool.redio.de to mají taky tak sice stejné práce jako napsal Johny Osada, ale všude napsáno jen 2.díl.

Edit: I když máš pravdu... Na Weststats to tak mají taky :) a první část stojí o hodně víc než druhá a třetí :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tady máte obrázky těch prací, při kterých můžete získat lístek
 

Přílohy

  • the west.jpg
    the west.jpg
    47,4 KB · Zobrazení: 230

DeletedUser

Guest
tokový spekulace !! našel jsem kousek lístku první díl, kdo by ho chtěl vidět tak ho mám na sobě ve světě 2 pod loginem mates9
 

DeletedUser

Guest
tokový spekulace !! našel jsem kousek lístku první díl, kdo by ho chtěl vidět tak ho mám na sobě ve světě 2 pod loginem mates9

JJ úplně s tebou souhlasím, taky jsem našel kousek lístku 1. díl. Je to teda na světě jedna a pod jménem Létající Krtek. Našel jsem ho při hledání munice. Takže ho asi můžete najít kdekoli, kde se nachází drahý předměty (štěstí nad 60 odhadem).
 

DeletedUser1575

Guest
vy tu furt řešíte kde se ty lístky dají najít osobně si myslím že se to včas dozvíme četl jsem lístek 1a lístek 2 nevím co je napsané na lístku č.3 a určitě to bude nějaké město nebo práce kde se bude skrývat nějaká fajn věcička takže zatím klid ani ne hlavních stránkách není nic napsaného.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru