• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

kousek listku dil 2

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tak teď jde o to, jestli Ty dáš Hernandovy do hrobu meč nebo on tobě. Každopádně, na úkol je potřeba lopata... Takže bych spíš řekl, že je to v jeho hrobu, protože proč bych si sám kopal hrob? Ale když je jeho meč za odměnu, mohla by to být pravda - Já si vykopu hrob, on mi tam dá meč a já si ho vezmu... ale to je trochu divné...
 

DeletedUser

Guest
Tak, právě jsem se dozvěděl, že tyhle naše debaty jsou totálně naprd. Po úkolu Hernandův meč(Hernandův meč), kde je třeba mít 3 lístky a lopatu, za odměnu je hernandův meč. Po tom úkolu přijde úkol Hernandův meč(Prokletí) a úkol - Znič meč.Odměna: 500 XP( ty dostanete i s tím mečem, ale tady taky )... Takže můžeme lock, vyřešili jsme to pouhým screenem a... stránkou :)
 

DeletedUser4582

Guest
Dohromady to dáva toto


Znal jsem Juana de Ojeda již přes dvacet let. Bojovali jsme spolu v
našem rodném městě Cuenca proti hladomoru, bojovali jsme na
cestě do Nového Španělska proti
nemocem, bojovali jsme na straně Cortése v Tenochtitlán proti
aztékům, bojovali jsme v Hondurasu proti Olidovi proradnémua včera
Bojovali jsme na Rio Grande.
Náš poslední boj dohromady. Nyní bojuji sám proti smutku. Byl jsi
věrný a udatný muž, tak věrný a udatný, že Hernando by tobě meč
do hrobu položil.



To je dojemné :loool:
 

DeletedUser

Guest
A na to jsi přišel jak? Název úkolu? Které dva lístky? 1. a 2. nebo 1. a 3. nebo jak? A jinak, tohle se mi OPRAVDU nezdá...
 

DeletedUser

Guest
ja preprava municie
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
obchodovani.jpg

uz jsem nasel potreti 2. dil listku :D tak mam 2,2,2 misto 1,2,3 :D
 

DeletedUser5540

Guest
vím že to už někdo dával ale dam to znova



1.díl
28.května 1527
Znal jsem Juana de Ojeda již přes dvacet let. Bojovali jsme spolu v
našem rodném městě Cuenca proti hladomoru, bojovali jsme na
cestě do Nového Španělska proti…
2.díl
nemocem, bojovali jsme na straně Cortése v Tenochtitlán proti
aztékům, bojovali jsme v Hondurasu proti Olidovi proradnému včera
Bojovali jsme na Rio Grande…
3.díl
Náš poslední boj dohromady. Nyní bojuji sám proti smutku. Byl jsi
věrný a statečný muž, tak věrný a udatný, že ti Hernando vložil
svoji šavli do hrobu.


Dohromady
28.května 1527
Znal jsem Juana de Ojeda již přes dvacet let. Bojovali jsme spolu v
našem rodném městě Cuenca proti hladomoru, bojovali jsme na
cestě do Nového Španělska proti
nemocem, bojovali jsme na straně Cortése v Tenochtitlán proti
aztékům, bojovali jsme v Hondurasu proti Olidovi proradnémua včera
Bojovali jsme na Rio Grande.
Náš poslední boj dohromady. Nyní bojuji sám proti smutku. Byl jsi
věrný a statečný muž, tak věrný a udatný, že ti Hernando vložil
svoji šavli do hrobu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
nazdar, tak prepadani dostavniku uz delam, jsem tedy zvedav na listek c. 3. osobne si myslim, ze musi byt k jeho nalezeni splneny nejake podminky a nebude to jen tak...
 

DeletedUser

Guest
S3 ho má WHITESHADOW.. a nevim co je na tom k nepochopení 2. díl nalezneš při 3 pracích které jsou napsané na weststats.. nebo v jednom úkolu ale ten je až od 47 nebo 49 LVL.. nebo tak nějak.. 1.a 3. díl jen jenom a jenom o štěstí.. KONEC. TEČKA.
 

DeletedUser

Guest
S3 ho má WHITESHADOW.. a nevim co je na tom k nepochopení 2. díl nalezneš při 3 pracích které jsou napsané na weststats.. nebo v jednom úkolu ale ten je až od 47 nebo 49 LVL.. nebo tak nějak.. 1.a 3. díl jen jenom a jenom o štěstí.. KONEC. TEČKA.

No ono to pry jen o stesti neni. Na anglickych a nemeckych forech se pise ze musite dodrzet specificky postup, aby jste meli sanci na 3.dil. Navic se to pry i vaze na na starsi ukoly.
Podle toho co tam pisou, muzu treba ja svuj prvni dil listku a nekolik listku druheho dilu prodat, jelikoz jsem se na 25-te urovni "spatne" rozhodl. :grrr:
 

DeletedUser

Guest
Mě chybí jen třetí díl, druhý díl lístku jsem našel už asi čtyřikrát při různých pracích, první díl jsem našel asi před měsícem při přepravě munice. Podle mě se všechny tři díly nají najít během obyčejných prací, jen je u prvního a třetího dílu velmi nízká šance.
Viz něco jako šance v řádech setinách procenta při nálezu nejlepších věcí v Diablu II atd... Kdo tu hru zná a dal dohromady většinu nejlepších itemů a setových itemů tak mě chápe, složit dokonalý equip je tam práce na několik měsíců :-)
A s těmi dílky a šancí na jejich nález to tady bude asi něco relativně podobného :-) Ale vzhledem k tomu že pár lidí Hernandův meč má (viz. newboy na světě 1), rozhodně to není nemožné.
 

DeletedUser

Guest
No tak já už to taky podrobně vím :),dokonce jsem už přemýšlel nad postavou zaměřenou na naleznutí Hernandova meče :D... ale pro všechny kteří ho chtějí,věřte že když se pár lidí (pokud budete mít štěstí moc jich nebude) optáte,budete snadno běhat s Hernandovo mečem :)
 

DeletedUser5767

Guest
suhlasim, ze tu zacina hadka, preto zamykam...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru