• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Kreslíte, malujete ? (a pod)

Viete kresliť, malovať a pod ?


  • Celkový počet hlasujících
    41

DeletedUser

Guest
Tak čo :) kreslíte malujete alebo nieco podobné tomu ? ... (samozrejme ruka)

//: pôvodne som chcel trošku inakšiu anketu ale kašlat na to :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ta katedrala je pekná :D .. ale stou osobou to nema byt realisticke ze ? ... inak je to fajn :D

btw .. ja ked nakreslim toho viac tak to sem pridam
 

DeletedUser

Guest
AUDI:nechceš své návrhy na auta kreslit tužkou? Je to rychlejší a budeš mít tím pádem na výběr,co udělat v 3DS :)

A máš talent,pokračuj :)

R+
 

DeletedUser

Guest
Môj (fail) obrázok :D [SPOIL]
picture0085k.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser9371

Guest
Pěkné kresby. Já maluji tak max občas "Čerta na zeď" a ob rok celý rodinný barák. Ale to spíš do toho kecám "malíři".
Ale mám spolužáka ze základky, který se kreslením živí. Je původně vyučený umělecký štukatér a od revoluce maluje ručně na stěny naprosto všechno z hlavy nebo podle předloh zákazníka (fasády, stěny v pokojích, restauracích, vinárnách ) a podobně. Škoda že nemá stránky, internet je pro něj tabu. Až bude chvilka, vložím se pro názornost od něj pár fotek jeho práce. Vede si jen alba fotografií a se zákazníky jedná vždy podle alb osobně. Nesnáší jako já bolševiky a reklamy. Tvrdí, že ten kdo reklamuje a inzeruje je vždy v nouzi. Zajímavý názor.
Dělá i portréty dětí a dospělých podle fotografií, tuží a popelem z doutníků. Opravdu pěkné.

Jeho práce je třeba vidět na srazích Westu - pivko co pořádám v Dejvicích, ta auta na stěnách jsou jeho výtvor. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11464

Guest
Kreslím jen když musím ve škole. A tam když to neni nijak těžké, nakreslím to prý i moc pěkně. Ale já v tom nic nevidím :D
 

DeletedUser9371

Guest
Kreslím jen když musím ve škole. A tam když to neni nijak těžké, nakreslím to prý i moc pěkně. Ale já v tom nic nevidím :D

Vždyť si Kouzelník, tak si vyčaruj prsten Arabely a uvidíš jak Ti půjde kreslení i za střízliva.
Mě nepomůže ani svěcená voda či demižon pálenky. Na kreslení jsem dřevo od přírody. Maximálně technické výkresy. :D
 

DeletedUser9371

Guest
Zrovna kresbou podle fotografie bych se moc nechlubila :střelec:

Já jsem to nechtěl moc rozvádět, nekreslí tak, že by to kopíroval, kreslí opravdu jako malíř z hlavy. Mám od něj i pár obrázků Prahy a poslední dvě děti taky zvěčněné, pěkné. Spíš jsem se bavil tím jak stínuje tím popelem z doutníků a prsty. :)
 

DeletedUser

Guest
Ja som kedy si chodil sprejovať graffiti ale raz sme dali bombu na policajnú stanicu no a podali trestné oznámenie tak som to radšej stopol..
 

DeletedUser12110

Guest
Trochu to tu ozivim, mate nekdo zkusenost s pastelkama Mondeluz? Doporucili byste je?
 
Nahoru