• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Krishtofer

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Když jsem přišel do kuchyně a řekl, že budeme slavit Díkuvzdání, tak se všichni divili, proč chci v Čechách slavit Díkuvzdání, ale když jsem pak řekl, že to nebude typické díkuvzdání, ale že to udělám jako pěknou rodinou slavnost, tak se všichni začali těšit, protože vědí, že slavnosti umím připravit opravdu dobře. Do obchodu jsem nešel osobně, ale udělal jsem seznam a poslal tam tátu, který jel zrovna do města. Moje máma dělá pověstně dobré listové těsto a tak sem jí požádal, aby mi ho udělala a ona souhlasila. Hned co přijel táta z nákupu, pustil jsem se do práce, nejdříve jsem se vrhl na tvorbu mého oblíbeného jídla a to jsou Šneci z listového těsta , po skončení soutěže přiložím recept, je velmi snadný a jeho chuť z něj dělá oblíbenou delikatesu. Ale (v té chvíli bohužel, ale teď bych řekl spíš ještě že) šunky a sýru ubývalo a já se pokusil o improvizaci. Udělal jsem šnečí nohavici, vymodeloval obličej, pusu ze sýra, nos jen z těsta a v očích měl mandarinky v županu. Ale již mi nezbyl sýr. Proto jsem se pustil do sladkých "chodů". Nejdříve jsem udělal kytku, která měla jako stonek zabalené hrozinky, okvětní lístky napodoboval štrůdl a a mezeru vzniklou mezi tím, jsem posypal hrozinkami (zvláště pro mého tátu, který hrozinky zbožňuje). Pak jsem udělal poslední chod a to byla mandarinka v županu. Poté jsem vše pomazal vajíčkem a dal do trouby. Mezitím přijela návštěva, což mě (i když nejsem společenský typ) velmi potěšilo, protože bude více ohodnocení pro mnou připravené delikatesy. Po vyndání z trouby jsem vše naaranžoval, vyfotil a pak jsem udělal přednášku o tom proč, a jak se slaví v Americe den Díkuvzdání a pak jsme se konečně pustili do jídla. Ano rychle to ubývalo a já se najedl tak, že mě s toho bolelo břicho, ňam hned se mi sbíhají sliny, jak byla ta hostina výborná. Na závěr zde dám bodové ohodnocení všech jídel co byla při hostině (na fotce) podle chuti (1 je nejméně a 10 je nejvíce):
Šneci-10
Obličej-9
Květina-9
Pomeranč v županu-2



 

Přílohy

  • PB160040.JPG
    PB160040.JPG
    32,3 KB · Zobrazení: 103
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Tak bych prosila o nahrání originálu bez úprav, zručnější grafici by podobnou koláž udělali snadno.. Děkuji
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru