• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Krosna33

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9371

Guest
„ Přátelé, kamarádi, medaile budou (můj oblíbený výrok z filmu - hádej z kterého) :yah:
Tady s Vámi na hře jsem přes dva roky. Na fóru hry o divokém západě (bez obrázků kulometů, raket, letadel, granátů a podobných šíleností ) jsem jen podle nálady a potřeby, protože prostě spousty příspěvků hráčů mě tady od četby odrazují (no a často i ubíjí). Ale když takový hráč má tady věčně neutěšenou snahu všude klikat, přispívat jen co do počtu odpovědí, tak mu to ztížím svým příspěvkem k Díku vzdání a může se taky připojit.
No, a jestliže máš čas tak jako já právě teď, zkus můj příspěvek dočíst až do konce a tím odměníš mou snahu Tě trochu pobavit pravdivou a životní zkušeností .
Jsem starší věkem a tím tedy patriot (vlastenec, Čech, bez Sovětů a Ameriky) a mám moc rád filmy z divokého západu. Jako malý kluk jsem byl mým otcem na knížkách o kovbojích vychován (filmy tenkrát nebyly anebo byly zakázané soudruhy a časopisy, knížky či komiksy se pokoutně půjčovali po kamarádech a jejich rodičích, tajně s pocitem šíleného strachu).
Takže samozřejmě po revoluci muž a otec rodiny sledující cvrkot amerických svátků, které jsou nám všude vštěpovány jsem se rozhodl připojit se k oslavám amerických svátků (a taky naposledy).
No, a abych nebyl při mé výchově pěti synů pozadu, na jejich přání jsem zakoupil krocana v nejmenované marketu a tím započala má snaha oslavit spolu s Amerikou Díků vzdání.
Krocan je dle chytré kuchařky (jsem chlap a šel jsem na to logicky literaturou a internetem) pokrm z předem upečeného masa. Proto jsem rozpálil troubu a zakoupenou věc (dříve nikdy neochutnanou) jsem vložil něžně na pekáč a do trouby přesně podle receptu.
Nálada a situace při pečení byla taková, že děcka zlobila a nebyla k utěšení, pár telefonů z práce, vylité kafe na stole, limonáda a sušenky od dětí na koberci v obýváku, ovladač od DVD ve WC míse, sousedka si přišla zapůjčit česnek, fotbal v televizi, notebook a dohrával jsem online ligu v mariáši a do toho zvonek na brance. U branky stále pohledná žena, dotazující se na nějakou anketu či co. No a jako každý správný chlap jsem se společensky zakecal. To co následovalo potom připomínalo stav vážného ohrožení muže v kuchyni či komedii z filmu. Hustý tmavý dým, krutý mrtvolný zápach, něco co vypadalo, jako krocan v barvě krému na boty bylo stále v troubě a tak horké že při pokusu to vytáhnout jsem se opařil a ještě mi to spadlo na podlahu. Prudkým pohybem pravé nohy (řádně vytočený) jsem to směroval směrem z kuchyně – dlažby do chodby na asi měsíc položený koberec a tím bylo dílo dovršeno. Následoval klasický mužský úklid, což znamená všechno narafičit tak, aby nebylo nic znát, než přijde manželka a v horším případě tchýně. Sebral jsem auto a zajel do první hospody, zakoupil jsem svíčkovou s knedlíky. Medaile sice nebyla, ale byla pochvala za večeři pro děti mimořádně udělena bývalou manželku a tchýní.
Jedinou útěchou po těchto úkonech otce v kuchyni bylo to, že jsem si představil krocana, jak jde na jatka do Prahy z USA pěšky a stejně by byl po té cestě dobře trénovaný a tím tedy logicky i s padesáti americkými recepty řádně tuhý, čili nepoživatelný.
Z toho plyne poučení. Ameriko, nech si krocany a My si necháme svíčkovou se šesti anebo medaile ze super hry The – West.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak tímto jsi mě skutečně pobavil :D skvělý příběh až se mi nechce věřit, že je to pravda....
 

DeletedUser9371

Guest
Tak tímto jsi mě skutečně pobavil :D skvělý příběh až se mi nechce věřit, že je to pravda....

No chlape, je to skutečné a ze života . Dnes je z toho sranda, ale tenkrát mě bylo " ouvej ". Jako každému tátovi od rodiny který se " cpe " do činností ženských lol
 

DeletedUser

Guest
Dostals me :D Nejsem az tak stary jak ty , ale neco podobneho jsem take zazil :angel: Vareni jsem vzdal hned po svatbe ... jedine co ted delam je decku prihrat mleko a sobe caj :D
 

DeletedUser9371

Guest
Dostals me :D Nejsem az tak stary jak ty , ale neco podobneho jsem take zazil :angel: Vareni jsem vzdal hned po svatbe ... jedine co ted delam je decku prihrat mleko a sobe caj :D

A z toho plyne další poučení že domácí práce necháme radši z bezpečnostních důvodů na našich ženských. Jinak nám hrozí, že by nám ty práce přirostli. No a vem si těch pohrom co by následovalo. Žehlení prádla (silonu) na špatnou teplotu (Už si to viděl ? Jak jde přilepit žehlička k prádlu ?), pečení vánočního cukroví (Max tak ochutnávat, upíjet rum a nebo mazat marmeládou, to zmáknu levou zadní), mytí oken ( Lepší je nechat být jak jsou, po mě jsou vždy horší než byla. Nechápu jak to ženská vypulíruje ) a další pohromy v domácnosti pro chlapy.
Radši budu žít v představě že jsem " Pán Tvorsta ". No Ony nám to Ty naše ženský vysvětlí lol

img.php
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
podobný zážitek se sousedkou: na Štědrý den před pár lety najednou v kuchyni a v předsíni hustý tmavý kouř. Někde pod námi hoří! Začínám hledat kočky. I venku za oknem se valí kouř. Houkají sirény - dvě hasičská auta, záchranka, policejní auto, plynaři... prostě komplet výjezd. Hasiči s maskami statečně vbíhají do paneláku a rozbíjí sekerami bytové dveře ve třetím patře... Nakonec se ukázalo, že stařičká sousedka dala do trouby kachnu a pak usnula, probudili ji až hasiči. Jediná škoda byla na sporáku a na dveřích, ale toho kouře vážně bylo dost.
 

DeletedUser

Guest
Umýt nádobí je nadlidský výkon :D s kamarádem jsme jednou dělali palačinky a když nám to začalo jít, vylili jsme těsto na zem, udělali jsme další várku ale dali tam špatnou mouku, šlo to k sousedovým zvířatům,..při další várce jsme udělali na stropě takovej flek že jsme radši zapli televizi a koukali na Indiana Jonese....True Story :D

Zkrátka jediná činnost jakou mi schválil úřad na kontrolu bezpečnosti v domácnostech je sedění a ťukání do klávesnice, ale jsou samozřejmě i zručnější a schopnější muži těm gratuluji k tomu, že je jim z hůry dáno...
 

DeletedUser9371

Guest
Zkrátka jediná činnost jakou mi schválil úřad na kontrolu bezpečnosti v domácnostech je sedění a ťukání do klávesnice, ale jsou samozřejmě i zručnější a schopnější muži těm gratuluji k tomu, že je jim z hůry dáno...

Vítej do klubu. Koukám, že když z té " Hůry " rozdávali, tak na nás nezbylo :beer:
 

DeletedUser

Guest
hmm, mně spíš někdy připadá, že schválně hrajete neschopné, aby vás nikdo do podobných činností nenutil a vy si mohli v klidu mačkat ta tlačítka
 

DeletedUser11313

Guest
Ehm,však už na vojně se osvědčilo se neosvědčit :angel:
 

DeletedUser9371

Guest
Souhlas Johny. Téma vojna je šílená kapitola i epizoda našeho věku a zahltili by jsme čtenáře fóra :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru