• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Kybervalka

DeletedUser

Guest
Jak dlouho budou chtít... ono odstavit na pár hodin jednu nebo dvě stránky je jedna věc, ale na jak dlouho a kolik stránek by bylo potřeba zablokovat, aby to určitým způsobem skutečně omezovalo stát?
 

DeletedUser13138

Guest
Dyt ty filmy a pisnicky stoji za prd tak nevím proč to tak hrotí,at to udělají jak u moderních PC her s Multiplayerem kde musí být seriové číslo jinak si ho nezahrajete.
 

DeletedUser

Guest
sériové číslo najdeš behem pár minut na netu, nemusíš mít originálku a ani nemusíš být hacker SN najdeš snadno stačí trochu googlit.
Horší je to spíš s aktivací přes net (např.: Steam) i když i v tomto případě jsou ochrany her slabé a občas obtěžují i platící hráče. Někteří tak paradoxně mají originálku a hrají pirátskou verzi, protože neobtěžuje autorizacemi, nepadá atp. Viz kauza Zaklínač 2, kde ochranu DRM, u pozdějších verzí raději úplně zrušily (tady - http://bonusweb.idnes.cz/vyvojari-zaklinace-2-zrusili-protipiratskou-ochranu-ted-celi-zalobe-1ia-/Magazin.aspx?c=A110714_113524_bw-magazin_lou).
MP3 a filmy a to i ve výborné kvalitě se hledají taktéž snadno, a to i ty filmy co stojí za prd i filmy oceňované a kvalitní.

Forkronile, aby to skutečně stát omezovalo, no záleží na tom jaké stránky budou blokovat. Blokace stránek jakékoliv státní instituce chod státu nijak zvlášť neohrozí, ale bloknout na den Facebook, to by lidi asi vyrazily do ulic a házely by dlažební kostky...:D Podobné je to u stránek bank, sázky na netu, PayPal ...atp., tak by vzikaly obrovské finanční ztráty, což by vládu spíše donutilo něco udělat.

Prostě chápu, že stahování warezu je vlastně krádež, ale zákon, který potlačí warez a přitom bude internet i cenzurovat je zákon špatný. Ano, mluvým o návrzích SOPA a PIPA, kvůly kterému nešla den Wikipedie, protože prosazení tohoto zákona by značně omezilo, mimo jiné, i největší internetovou encyklopedii.
 

DeletedUser

Guest
teda na hrdiny si hrajou...ale pravej hlas tam nedaji...
 

DeletedUser13138

Guest
Nic vezlém fifinečku,ale už je to tu v tematu Anonymous.

Nevím proč by tam měli dávat svůj hlas a riskovat že je někdo pozná.
 
Když chtějí zůstat v anonymitě, nelze se divit. Samozřejmě že vystoupit veřejně a bojovat na férovku, to už je těžší. A právě čím je méně síly, tím se to musí dít opatrně, anonymně a pokoutně. Mě se na tom nelíbí že si každý dělá co chce, někteří si myslí že bude po jejich. Jsou umanutí a nehledí na nic, pak je v jejich jednání každý čin dobrý - účel světí prostředky.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Mě se na tom nelíbí že si každý dělá co chce, někteří si myslí že bude po jejich. Jsou umanutí a nehledí na nic, pak je v jejich jednání každý čin dobrý - účel světí prostředky.

me se to na tom taky nelibi...porad hlasaji svobodu svobodu...ale sami ji prece porusuji...to uz trochu hranici...je to jako zastara..oko za oko zub za zub me to prijde...ve smyslu co oni nam, my jim...
 

DeletedUser4876

Guest
me se to na tom taky nelibi...porad hlasaji svobodu svobodu...ale sami ji prece porusuji...to uz trochu hranici...je to jako zastara..oko za oko zub za zub me to prijde...ve smyslu co oni nam, my jim...

Však co bys radši chtěl kdyby ti někdo zabil někoho z rodiny aby dostal par let vězeni nebo aby ho zabili?

Jinak oni aspon něco dělaji a vyřazeni nějakych stranek je snad učinnějši než chodit protestovat.
 
Však co bys radši chtěl kdyby ti někdo zabil někoho z rodiny aby dostal par let vězeni nebo aby ho zabili?

Jinak oni aspon něco dělaji a vyřazeni nějakych stranek je snad učinnějši než chodit protestovat.

Audiho příspěvek je o tom, že internetoví "bukanýři" nedělají zrovna dobré věci, a ne že by v tom měli ještě přitvrdit, to právě naopak. Koho by proboha měli zabíjet? A za co?? To už tak dost napáchali škody svým jednáním. Věřím že se vlády ani provozovatelé některých stránek tímto nátlakem nenechají odradit anebo snad zastrašit.
 

DeletedUser1318

Guest
...Mě se na tom nelíbí že si každý dělá co chce, někteří si myslí že bude po jejich. Jsou umanutí a nehledí na nic, pak je v jejich jednání každý čin dobrý - účel světí prostředky.
Já chápu, že máš na mysli konkrétně Anonymous, jenže fór je v tom, že úplně stejně jednají i ti, proti komu "bojují". A taky mají všichni napříč celým spektrem politických proudů plná ústa řečí o tom, jak to co činí, dělají pro blaho lidstva, občanů a voličů...
 

DeletedUser13667

Guest
Já si myslím, že se o kyber válku nejedná. Alespoň dokud půjde jen o DDoS útoky. Státy útočí jen zákonama a široká veřejnost, které se to nelíbí tímto způsobem protestuje. Skupiny na FB si už nikdo nevšimne. Takže Anonymous je taková alertnativa, která zas tak něco extra "špatného" nedělá.
 
Ono ani nejde jestli je to v mezích zákona, každopádně jde o nějaký boj. I slovem se dá ublížit, taky není nezákoné a dokáže napáchat dost zla. Prostě jde o válku, v tomto ohledu je jedno čím se bojuje a jaké jsou škody.
 

DeletedUser9371

Guest
Obě moje poslední děti byli dnes, vlastně včera na malostranské a podpořili to tam i přestože jsem jim to rozmlouval. Takže mají "zaracha" do neděle. Ne za to že tam byli, ale že neřekli že tam jdou a hlavně za to, že si oba borci vypnuli mobil. Prostě jsem měl o ně strach :(

Koukám, že se "potatili" i když táta chodil na podobné akce před více než 20 lety. Pochod od pomníku Opletala, Národní , "cinkání klíčemi" na "Václaváku" svíčky, Letná, prchání do zavřeného metra ..........

Před tím akce jako Porta, Mišík, koncerty Katapult v Říčanech ( rozehnali nás "federály" ), burzy na Letné a útěk křovím při zátahu VB a další. Pamětníci mého věku ví o čem mluvím.

Takže Vám držím palce kdo se nebojíte říci veřejně svůj názor a podporujete takové akce :)
 
Takže to bylo asi nějak takhle:

děti Tati pusť nás na demonstraci
Krosna Nikam, ještě by jste dostali pendrekem
děti Tak nám aspoň dej kilo na divadlo
Krosna A co dávají?
děti Kubula a kuba kubikula
Krosna Jo, tak to běžte, to je výchovný...
 
Nahoru