• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázka Líbí se vám nové levely?

Líbí se vám nové levely?


  • Celkový počet hlasujících
    28
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Tuším, že podobné diskuze jako tato se odehrávají i jinde a myslím, že to nebude dlouho trvat a INNO přijde s rychlou úpravou:


PREMIUM VÍCE ZKUŠENOSTÍ: Tvá postava získává o 50% více zkušeností ze všech herních činností (včetně denního bonusu).



Amzo: Někdo má (herní) peníze/kontakty a vylepší si věci +10%, další má peníze a koupí si prémiové věcí +10% (klidně i víc), další hraje deset let a má z opakovatelných úkolů 10% navíc ve schopnostech, tak dalších 10% z většího levelu tuhle hru zcela jistě rozbije :-). A to pomíjím elementární fakt, že když máš všechno ve stavět, tak nezávisle na lvl jsi ve všem podprůměrný a dokonce ani to hloupé dobrodružství si ve správných šatech nespustíš.

A sice se nevěnuji organizaci bitev, ale narozdíl od tebe a tvých otroků se nevěnuji ani jejich deorganizaci. Howgh.
 
Naposledy upraveno:
od tebe a tvých otroků se
Ako vždy, čítaš bez porozumenia a komentuješ nezmysli.

Písal som, že hráči, ktorí sa roky aktívne starali o organizáciu na svetoch končia, pretože nemajú motiváciu. Každý z nich na koho si spomeniem mal na prvom mieste aktivitu na svete pred svojou zbierkou v inventári. Nedochádza ti, že vďaka týmto hráčom robíme rozdiel medzi mŕtvymi a menej mŕtvymi svetmi.

Neprekvapujúco, ty tu strieľaš percentá hore dole a pozeráš len na seba. Aké príznačné! Očividne okrem "od boha daných" 10% máš aj modrú krv, ktorá ti okrem neustáleho povyšovania sa nedostatočne prekrvuje mozog, čo ti bráni myslieť keď na argument ,že levely ničomu v hre nepomohli iba vytvorili nedobehnuteľné priepasti odpovedáš, že to nevadí, lebo ty máš vlastne všetko v stavaní...

Ostáva len veriť, že aj na ostatných svetoch, majú tak súcitných hráčov ako je Ignác, že majú všetko vo stavaní. A teda, skromne ako plťka sa nechávajú unášať hrou, než aby jej ako fregata dominovali.

PS. Skús sa držať faktov a neútočiť na ostatných hráčov, že sú moji otroci :-) Naposledy si sa krútil ako malé zrútené decko v hračkárstve, že si to tak nemyslel. Myslel a nemáš charakter na to aby si sa ospravedlnil.

1673017211189.png
 
Naposledy upraveno:
Mne by se libilo neco jako ze max levelu lze dosahnout do 5 let aktivniho hrani.

Já moc nevim co si pod tímhle představit. Se mi líbí, že tu tak bojuješ za aktivní hraní a klikání 15s s čímž víceméně souhlasím, že by takový lidi měli mít výhodu oproti pasivním hráčům. Jediný co mně přijde trochu ftipný je to, že to píše člověk, kterej nechá script klikat za sebe... To pak přemejšlím, jestli to taky nazvat aktivním hraním? Sorry, ale zrovna tady jsem si musel rejpnout.

Nicméně teď když se zas dá lvl vyhnat do nesmyslů a jak psal Amzo výše, tak ty rozdíly jsou zas větší, tak si myslím, že by se nejdřív měl pořešit ten autoclicker, než se nějak více zvýhodní lidi, kteří to opravdu klikají oproti pasivním hráčům.
 
Se mi líbí, že tu tak bojuješ za aktivní hraní a klikání 15s
Nebojuju, jen jsem napsal svuj nazor a jak bych to rad v hre videl, nedavam zadny navrh apod, toto vlakno je dotaz co si mysli hraci o pridani novych levelu do hry, napsal jsem co si myslim a jak bych to videl v hre radeji nez jak to je nyni, to je vse. :)

Nicméně teď když se zas dá lvl vyhnat do nesmyslů a jak psal Amzo výše, tak ty rozdíly jsou zas větší, tak si myslím, že by se nejdřív měl pořešit ten autoclicker, než se nějak více zvýhodní lidi, kteří to opravdu klikají oproti pasivním hráčům.
Taky z pohledu migrace, jsou tady opravdu stare svety kde diky nastakovanym xp jsou lidi o dost dal nez lidi z treba novejsich svetu a rozdil je vetsi, taky pokud prijde do hry novy hrac tak opravdu pro nej nema smysl jit nekam na arizonu protoze je ve vsech multiplayerovych vecech nepredstavitelne pozadu..
To same treba dobro.. Proste jsou a budou vetsi a vetsi rozdili ve vsem, o tom zadna..
A ano, pouzivani zakazanych programu/vlastneni multaku je velky problem, nicmene verim ze jak nas tym tak vseobecne inno dela vse co je v jejich silach a tyto lidi se banuji. Je dobre ze je v hre moznost nahlaseni hrace, to je to nejmensi co muzeme udelat, nahlasit pripadne porusovani pravidel hry.

Asi vetsina se tady shodne ze ty leveli jsou na jednu stranu fajn, ale jako vse tak i tento update ma sve mouchy a muzeme jen doufat ze inno nejake ty mouchy vychyta, konec koncu, spokojeny hrac=vetsi sance ze zde utrati nejakou tu korunu=zisk pro develory... :)
 
Mne by se libilo neco jako ze max levelu lze dosahnout do 5 let aktivniho hrani.
(tim myslim treba neco jako: denne vyklikas(dle nynejsiho stavu hry) cca 400-600k xp/den(dle aktualnich praci, podle tvoji xp sady/posilek), toto cislo rekneme X 20 dni(je to trosku prestrel tech 20 dni, ale..), to mas cirka 10mil/mesic X 12 mas cirka 100-120mil/rok X 5 to je cca 500mil/pro lvl 250)
A ted rekneme ze finalne by to bylo na dyl samozrejme protoze nikdo neklika tolik, nekdo jede kostel(min xp) apod. ale porad je to realne dosahnout podle mne v rozumnem case kdyz k tomu zapocitas jeste ten denni login, neni to "hned" ale neni to ani za 15let..
Ty pozadovane xp pro max lvl je prakticky nerealne dosahnout hranim hry..
Tot muj nazor.. :)
Toť tvůj názor, ano. Dle mého by měla být cílem cesta, ne onen vrchol, protože pak budeš zas žadonit o něco nové.
Co mam na sobe poznas urcite a celkovy bonus % na xp urco zvladnes spocitat..

BTW, a jsem dobrodruh, delnik by mel o trosku vic.. :)
Ok, tak s tebou se my normální (rozuměj nenugeťáci) nemůžem rovnat :D
 
Amazone, když jsme spolu obchodovali tak to bylo všechno v nejlepším pořádku, ale upřímně co máš teď za nározy to moc nechápu...

- Nové levely napriek obrovskému odporu boli vnútené do hry v priebehu pár týždňov ( za to migráciu s racionálnymi argumentami, ignorujú roky!)
2 roky jsem tu nebyl, ale jestli je tu nějaké vlákno které pojednává o nezájmu hráčů o další levly tak mi prosím pošli odkaz.
- Urobili to najprimitívnejším spôsobom, bez regulácie, čím úplne zabili akúkoľvek súťaživosť!
Bez jaké regulace? Máš XP základ od kterého se odvíjí lvl. Jednoduché. Kdo se chce posunout vejš, expí, zvýší svůj celkový počet XP, tudíž i lvl.
- Jediný spôsob ako levelovať je klikať kostol a každý deň sa prihlásiť. Ako cvičená opica kliknúť 9x kostol. A načo? Aby som mal vyšší level = aby som dobehol tých, ktorí neférovým spôsobom získali niekoľko ročný náskok - choré....
Jsou rychlejší způsoby než kostel. Víc XP dají 15s nebo i duely.
- Vďaka priepastným rozdielom levelov sú hráči zvýhodňovaní, neexistuje fair play.
Měl jsi úplně stejnou možnost jako všichni ostatní na daném světě za ty roky expit. Pakliže jsi migroval z mladšího světa, tvoje dobrovolná volba.
- Motivácia začať *aktívne* hrať na starých svetoch je mizivá. Takže ku klesajúcemu trendu si pripíšete ešte tých, ktorí skončili lebo s lvl 250 nesúhlasia a tých, ktorí na staré svety mohli prísť hrať ale teraz už určite neprídu! Bravó.
Tady s tebou souhlasím. Ale upřímně, kolik nových plejerů, aniž by o westu slyšelo, tuto hru začne? Minimum.
- Bez nových hráčov, bez migrácie, bez motivácie nové levely (nie myšlienka ale realizácia) odradili väčšinu aktívnych hráčov, pre ktorých bola komunita na svete dôležitejšia ako ich vlastná postava.
Například mně nové levly motivaci zase hrát daly. Myslím že minimálně podle ankety sám nejsem.
- A zlatý klinec? Je mi priam nevoľno, keď vidím ako hráči trávia svoj čas klikaním 15 sekundových prác zatiaľ čo si iní bez postretania pomáhajú autoclickerom a v centrálne sa nad tým len smejú.
Tož buď cheatuj jako oni nebo neřeš ostatní a soustřeď se na sebe :)
"Zvětšení lvl hře jednoznačně pomohlo". V čom? Že máš level o 30 levelov väčší ako bežný hráč? Že keď si nasadíš veci, tak porazíš každého v duely? Že keď prídeš oblečený na bitvu, tak na veži vydržíš aj sám 20 kôl? Že keď zapneš dobrodružstvo tak ako keby si strieľal z guľometu? Začal by si hrať nejaký svet od 0, keď ostatných si doteraz mohol dobehnúť za rok ale teraz sa to už nedá? Venoval by si svoj čas organizovaním bitiev a iných spoločenských aktivít, ktoré pred rokmi boli úplne bežné, keď vidíš, koľko veľa hráčov končí a žiadni neprichádzajú?
V jiných hrách úplně normální, že je neomezený lvl. Pokud chceš být lepší, expi.
Ak chcete písať o závodoch, tak si uvedomte, že všetky začínajú na rovnakej štartovacej čiare a nikto nemá náskok (v tejto hre doslova roky)
Všechny světy začaly v konrétní moment, nikdo náskok nedostal. Pokud někdo migroval z mladšího světa, byla to jeho volba a věděl do čeho jde, takže teď je pozdě brečet.
 
Toť tvůj názor, ano. Dle mého by měla být cílem cesta, ne onen vrchol, protože pak budeš zas žadonit o něco nové.
Cesta je fajn, ale jak jsem psal, tohle mi pripomina spis cestu sneka ze zeme k alfa centaury.. :)
A ofc ze budu casem doufat v neco nove a ne jen ja, hra se musi (nebo by mela dle meho) z casu na cas vylepsovat, pridavat se do ni nove veci, balancovat ty stavajici apod, podivej se treba na elvenar, co vim tak tam zase chystaji do hry novou vec, takze nove levely, nove prace jsou fajn ale to neznamena ze ted bude na 15 let klid a nic se s hrou nebude delat.. (teda aspon doufam ze ne..)

Ok, tak s tebou se my normální (rozuměj nenugeťáci) nemůžem rovnat :D
A to neni zas tak silena vybava..
Ale jo, presne, "nenugetaci" k tomu poctu xp nedosahnou, proto i ta cesta k vrcholu jak jsi to napsal je daleko delsi pro hrace co se snazi hrat bez nugget..
 
Větší legii plaček než v tomhle vlákně jsem ještě neviděl. Prostě je potřeba se přizpůsobit nové realitě a kdo je lepší přežije. Když uvidíte plečku v cortézovi nebo tolbertovi stavět kostel tak je potřeba prostě vzít bouchačku a sundat ho a má po expení.
 
Ahoj, @SemteXxx rád ťa opäť vidím v hre. Ďakujem ti za tvoju reakciu.
To je v poriadku, nemusíš so mnou súhlasiť, ale by neostal len kritický a nepochopený tak odpoviem na tvoje dotazy.

2 roky jsem tu nebyl, ale jestli je tu nějaké vlákno které pojednává o nezájmu hráčů o další levly tak mi prosím pošli odkaz.
Stačí pohľadať na vlákne bety, kde sa nové návrhy prediskutovávajú. Keď zmeny považujem za dôležité tak sa vždy zapojím aj tam, alebo napíšem managerovi alebo na mail. Jeden z mojich názorov je ten, že CZ hráči by mali byť aktívnejší na tom fóre a vyvinúť viac úsilia, napríklad pri riešení migrácie ku ktorej som písal príspevok nedávno.
Bez jaké regulace? Máš XP základ od kterého se odvíjí lvl.
Keď na bete ohlásili update, písal som ,že na tak masívny update tomu chýba usmernenie a moje obavy sa potvrdili keď sa ukázalo, že každý hráč sa posunie o toľko levelov hore, koľko mal našetrených skúseností. Presadzoval som takú reguláciu, ktorá nevytvorí nedobehnuteľné priepasti ako sú teraz, pretože to nikto nemôže chcieť. Na číslach presne nezáleží, ale navrhoval som to, aby tí, ktorí sa posunuli o 30 levelov hore sa posunuli len napr. max o 15 ( pretože áno, dobehnuteľný náskok za roky v hre si zaslúžia), a tak by nevznikli obrovské rozdiely a naopak práve vyrovnanosť lvl by aj mňa motivovala levelovať.
Kdo se chce posunout vejš, expí, zvýší svůj celkový počet XP, tudíž i lvl.
Píšeš to, ako keby si svoj level mohol získať tým, že si v tejto hre dobrý a ako keby to netrvalo 7 rokov... Ako keby niektorí hráči nedostali 1-2 roky náskok v leveloch. Ako keby títo hráči, neboli súčasťou hry a neovplyvňovali ju. Ako keby v tejto hre existovali viac než 3 spôsoby levelovania, ktoré nie sú otravné a nudné. Ako keby to levelovanie malo vôbec zmysel, keď aktivita upadá a vývojári vydávajú spackané updaty. Ako keby level bol len vek (číslo) ale pritom mení charakter hry pre teba aj ostatných.
Jsou rychlejší způsoby než kostel. Víc XP dají 15s nebo i duely.
A ktoré z toho je zaujímavé? Máš na výber, že si dáš všetko do stavania, nakúpiš sadu a potom ako cvičená opica klikáš niekoľko rokov kostol (wow). Alebo klikáš 15 sec práce, čo reálne zvládneš robiť 15min denne a z toho ti pribudne neuveriteľné 1% do levelu. A duely sú nezmysel. Opäť to píšeš ako keby na mŕtvych svetoch bolo ako za starých čias 100 hráčov na výber. Teraz máš 3. Nehovoriac o tom ,že vojak je jediná trieda na duelovanie, duely sú uplne pokazené a keď týchto pár súperov, ktorých ti hra ponúka dobehneš, v leveloch postupovať nebudeš. Bonus, že títo hráči sú väčšinou v hoteli a keď sa ti podarí ich odchytiť tak to je jediný duel na pár dní.

A prosím ! Všetci viete, že túto hru nehrajú decká ale dospelí ľudia. Nepíšte tu o klikaní 15sec. práci ako o relevantnej ceste na 250. Títo ľudia majú rodiny a dôležitejšie veci na práci. Nikoho to bez zbierania darčekov a plnenia úspechov nebaví. Nehovoriac o autoclicki...

Měl jsi úplně stejnou možnost jako všichni ostatní na daném světě za ty roky expit. Pakliže jsi migroval z mladšího světa, tvoje dobrovolná volba.
Neviem. Mám pocit, ako keby si silou mocou chcel obhájiť fakt, že rozdiely v leveloch sú vpohode. Možno som sa mal skôr narodiť aby som začal hrať The West skôr nie? Asi ti nezáleží na tom aby tvoj svet bol aktívny, ale skôr na tom aby si Ty mal svoju zábavku. Aj keby som teraz mal level 210 tak budem tvrdiť, že som mal byť level 170 aby hra bola vyrovnaná. Načo mi je level 210 na Svete, z ktorého nebude migrácia = upadá tam aktivita = neaktívny svet = načo hrám mŕtvu hru? A hlavne, nie každý má rovnakú možnosť ako ostatní! Každý nový hráč The Westu, je nútený začať hrať nové svety (kde má rovnakú štartovaciu líniu) než staré svety, kde lvl 200 rokov hry nikdy nedobehne. Samozrejme, že to urobili naschvál aby podojili nových hráčov...

Ale upřímně, kolik nových plejerů, aniž by o westu slyšelo, tuto hru začne?
A ako som spomínal vyššie. Nikto nezačne hrať staré Svety. V podstate zháňanie hráčov na S9 je jediné prečo som iné svety hral. Presvedčil som desiatky hráčov, ktorým sa doteraz nepodarilo dosiahnuť level 150. Pred lvl 250 som mal čím argumentovať a dôvod zháňať hráčov. Teraz nikoho nepresvedčím a ani nemám dôvod keď S9 zabili.

Například mně nové levly motivaci zase hrát daly.
Nepíšem ,že nové levely sú zlé, píšem, že realizácia je špatná a kvôli tomu hlasujem NIE. Z mojej skúsenosti odradili viac hráčov ako získali. Pritom sa to dalo tak pekne spraviť a každý by z toho mal radosť.
Tož buď cheatuj jako oni nebo neřeš ostatní a soustřeď se na sebe :)
Opäť. Prečo myslíš na seba? Toto multiplayer hra, kde aktivita hráčov robí hru a nie hodnota v inventári. Prečo namiesto toho aby si odsúdil podvádzanie a prispel k tomu aby bolo zastavené tak sa s ním zmieriš a uhneš pohľadom? Možno fakt, že vývojári hry s tým nerobia nič ti otvorí oči, že niečo je zle a táto hra smeruje do úpadku než späť na výslnie. A teda sa rovno môžeme rozlúčiť s aktívnym westom a privítať hru, kde si každý zháňa pixely do zbierky?
V jiných hrách úplně normální, že je neomezený lvl. Pokud chceš být lepší, expi.
Prečo sa pozeráš na iné hry? Pýtal som sa ,že čím to tejto hre a špeciálne starým svetom pomohlo a ako to pomohlo prilákaniu nových hráčov, ktorých táto hra nutne potrebuje. Ale vystihol si to presne. Zatiaľ čo v iných hrách sa zlepšuješ vďaka tomu ,že ovládaš hru a napriek tomu ,že ju hráš pár mesiacov môžeš byť tak dobrý ako tí, ktorí ju hrajú roky tak tu je to iba o tom ,že musíš levelovať ako cvičená opica a dobehnúť nezmyselný náskok hráčov aby si bol "lepší"
nikdo náskok nedostal.
Dostali. Všetci hráči mali začínať cestu za lvl 250 od lvl 150 alebo maximálne tak, aby neboli gigantické rozdiely v lvl ako teraz :)
 
Naposledy upraveno:
Větší legii plaček než v tomhle vlákně jsem ještě neviděl. Prostě je potřeba se přizpůsobit nové realitě a kdo je lepší přežije. Když uvidíte plečku v cortézovi nebo tolbertovi stavět kostel tak je potřeba prostě vzít bouchačku a sundat ho a má po expení.
Presne je to hra a kazdeho tu bavi nieco ine... ak proste hraca bavi cely den stavat kostol alebo klikat prace, plnit ulohy tak je to jeho vec. Nemozes mu diktovat co ma a co nema robit a ako ma hrat. Ak to robi tak ma za tym urcitu motivaciu a dovod, inak by sem nechodil a ani to nehral.

A ajtak vacsine ludi sa to paci. Neviem, ci ste uz vy ostatni zabudli aka bola vacsina updatov za posledne 2/ viac rokov - pridali 1 trapnu ulohu a vylepsili 10 itemov z obchodu nic viac.
 
Presne je to hra a kazdeho tu bavi nieco ine... ak proste hraca bavi cely den stavat kostol alebo klikat prace, plnit ulohy tak je to jeho vec. Nemozes mu diktovat co ma a co nema robit a ako ma hrat. Ak to robi tak ma za tym urcitu motivaciu a dovod, inak by sem nechodil a ani to nehral.
Presne tak.

Jediná moja motivácia písať nejaký príspevok je ten, že chcem poukázať na fakt, že zmeny v hre sa dajú ovplyvniť. Stačí byť trošku aktívnejší, organizovanejší a spoločným úsilím sa komunita hráčov môže zaslúžiť o lepší CZ The West. Ak sa vám páči West takto tak to v pohode, ak nie tak treba pre to niečo spraviť a nie len nadávať lebo samé nič nepríde :lovetw:
 
Já jsem dnes přelezl na lvl 180. Čekal jsem, že když už teda mám takové pěkné kulaté výročí, otevře se mi nová úkolová řada pro tento level. A jak si myslíte, že to dopadlo?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru