• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Lagoonia

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno

DeletedUser7836

Guest
lagoonia-logo.png


Možno ste si už niektorí všimli, že InnoGames vyvíja ďalšiu hru.

Trailer k hre:
[YOUTUBE]deYtyc8jqb0&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

http://en.lagoonia.com/
Malo by ísť o hru kde si budete staviať svoj ostrov.​
 

DeletedUser7836

Guest
No podla traileru mi to príde ako nejaký sims.
 

DeletedUser

Guest
Další klikací "strategie".
Takových kravin je plný net, kdyby radši udělali něco podobného westu, osobně si myslím že třeba přesun herních principů do středověku (momentálně asi "nejmódnější období") by mohl rozhodně přitáhnout víc hráčů než divoký západ, popřípadě použít nějaký klasický fantasy svět.
Ale tohle? Už to začíná být nudné...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13138

Guest
Další klikací "strategie".
Takových kravin je plný net, kdyby radši udělali něco podobného westu, osobně si myslím že třeba přesun herních principů do středověku (momentálně asi "nejmódnější období") by mohl rozhodně přitáhnout víc hráčů než divoký západ, popřípadě nějaký klasický fantasy svět.
Ale tohle? Už to začíná být nudné...

to uz by nebylo ono napodobit west,kdyby tak prisli s necim jako runescape
 
Další klikací "strategie".
Takových kravin je plný net...

No podívej se, každý občas potřebuje i hru z jiného soudku. A někdy vyloženě přihlouplé hry, tak jako je nějaké krmení rybiček. Nehledě na to, že nejsou jen bojovníci, ale i jiné skupiny hráčů a ti potřebují svůj žánr. Víš kolik babiček s vnoučaty tohle hraje. Jsem hrál jednu framářskou hru a to byl až hnus sledovat herní forum, tam by jsme my byli pro ně jak vetřelci.
 

DeletedUser

Guest
No takhle akorát napodobují Farmeramu, předtím Travian (DK), potom své vlastní DK Grepolisem, pak dělají ještě nějakou další "strategii" a přitom jediná hra, která měla nějaký nápad a byla dost komplexní na to aby si člověk herní principy plně neosvojil po chvíli hraní a pročtení návodu (+ něco na příslušném foru) je tak nějak na kraji a výrazněji se nerozvíjí.

P.S.: O tom věku mi nic neříkej, na DK naší alianci z 1/2 tvořili důchodci. Ale každopádně mnohem lepší než desetileté děti. ("caw, moehl bych byt pls tvuj zastupce nebo tak ? pls... moc, moc diki")
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Inno potřebuje zákazníky a od nich získat peníze. Hra kde je třeba hodně pracovat a premium neskýtá pro hráče výrazný efekt, je moc zajímat nebude. Navíc když už je dost ohraná a hráči markantně ubývají. Ta nová hra, to je takový typ, kde není třeba moc programování, tam stačí jednou postrčit a jede to samo.
 

DeletedUser9615

Guest
Chci se zeptat, hrajete to někdo? Já se skoušel zaregistrovat ale nějak se mi to nepovedlo ( nepřišel mi už asi 10 dní registrační e-mail
 

DeletedUser9615

Guest
dobře, díky a jsou nějaké informace kdy bude v provoru?
 

DeletedUser11232

Guest
ach jo...už hraju Bounty Hounds, west, divoké kmeny, greepolis...další hra??? už jich stejně mají dost...a z traileru mi to připadá jak nějaká simsácká blbost
 

DeletedUser9615

Guest
mají jich dost? koukni se třeba na bigpoint :-D nikdo tě do té hry nenutí
 

DeletedUser

Guest
No o tej hre som počul, teda ju aj pozeral, ale nevedel som že je už "prístupná".
 
Tak jak to dopadá, neví někdo kdy to spustí? Nová hra by se šikla, už dlouho nic nebylo. Já bych rád hrál něco v epoše starodávného egypty; pyramidy a podobné blbosti.

a co odpovědní moderátoři, neví o té hře něco???
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13514

Guest
Tak jsem se snažil něco vyhledat. Bohužel žádné přesné datum jsem nenašel.

Zajímat by tě mohl tento článek oznámení INNO tam se píše, že se spuštění blíží a pak tam je jen popis hry

pak FB Lagoonia, kde je zajímavá reakce ''The date for the English version and other languages as well is not set yet, but it is supposed to be only some weeks.'' - nejsem angličtinář, musel jsem použít překladač, takže pokud sem někdo hodí přesný překlad, bylo by to fajn :)
Dále jsou na FB nějaké odkazy na kódy na beta verzi, ale jak to funguje netuším. Snad jsem aspoň trochu pomohl. Chce to trpělivost :siesta:
 

DeletedUser

Guest
Taky mám slaé znalosti žáka 7 třídy ale zkusím to: Datum pro anglickou verzi a pro jiné jazyky ještě nejsou nastaveny(nevim jak to jinak napsat) ale je to odhadováno (snad) na (jenom) pár týdnů.
 
Nahoru