• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Lagoonia

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno

DeletedUser13514

Guest
No, málem jsem to nestihl, protože jsem byl v šoku z toho, že jsem jí našel :D A den poté jsem našel stříbrnou, což je pro mne též úspěch :)
Tak lovu zdar ;)
 
Tak bedny padají jak němci do krytu a taky přidali nějaké "kolo štěstí" které těpe další suroviny jako zběsilé. Všiml jsem si že, na cizích ostrovech mají různé budovy co dávají energii vystavené čtyřikrát, přičemž ty jsou limitované na tři kusy. Nevím přesně jak to dělají, ale vím že mi se tohle jednou taky málem povedlo. Po zadání třetí budovy jde umístit, bez potřebných surovin ještě jedna další, tu pak je třeba dodatečně obstarat a postavit. Nevím jestli je to chyba, fakt je že něktéré budovy by se mi hodily.

Teď budu sestavovat populaci, nominálně bych měl mít 12 lidí a mám jen; šest produktivních, dvě děti a jednoho odpadlíka. No a každou chvíli je někdo na umření. Potřebuju navýšit stavy, abych mohl udělat veletoč a postavit budovy. Rozvrhl jsem si akci "kulový blesk", směnil jsem si suroviny v řadě, až jsem dostal 100 kamení a to prostavil na budovách a opravách, (plus co zbylo) a ještě jsem nasbíral suroviny v předešlých směnách.

juta- 2* železo- 2* palma- 2* kapradí- 1* řasa- 2* prkna- 1* kámen

Takto jsem to směnil, začal jsem s 30 kusy juty, vždycky jsem si zhruba půlku nechal a druhou půlku proměnil. Na konci jsem měl díky dvounásobkům dost zásob z mála. Tohle bych hledáním nenašel a ani bych nesehnal, tak aby mi to vyhovovalo. Postavil jsem dva majáky, padlo na ně 60 kamenů. Před tím jsem něco menšího podnikl s Hausbotem, tam je taky potřeba mnoho surovin na výstavbu. Ted se potřebuju dostat k indigu, zvířecí lebce a oleji. Akorát to do sebe zapadá, ještě ten řetězec rozšířim o pár směn.

řasa- 2* prkna- 1* kámen- 1* dřevo- 3/ olej- 2* indigo- 1* lebka

Takto při dobrém propočtu a množství výchozí suroviny budu mít na konci dost surovin, které mi dost chybí. Zaplácnu opravy a postavím rozhlednu a ohně.
 

DeletedUser

Guest
Muj Nick je: Alkestis

Kdo byste se chtel podivat ke me na ostrov pripadne pomoci, rada vas uvidim. Tez na oplatku rada pomohu.
 
Zase to často padá, nedostanu se pořádně na cizí ostrovy. No už mi padla červená bedna a čtvrtá zlatá. Co mě naštvaloj e, že mi na ostrov přichází pouze černoši, tři za sebou. Akorát za prémium to jde změnit. No to jsem zvědavý až to příjde k nám a lidi tam budou mít samé černochy. To jim asi moc lidí s tímto přístupem hrát nebude.
 

DeletedUser13667

Guest
Dnes byla oficiálně hra spuštěna v ČR.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
No vyzkouším to i v češtině, vidím že ten start je kapku jiný...

Každopádně, ted budu s každým hráčem na sousedskou výpomoc jednotlivě komunikovat. Nechci žádné anonymy...
 
Všiml jsem si, že je velice levné povídání. Za jeden bod energie, je hned pět body zkušenosti. To bych takto mohl v začátcích expit velice slušně. Z ničeho jiného tolik bodů v tak výhodném poměru nedostanu.
 

DeletedUser10597

Guest
Taky jsem si všiml :D Jedu taky tak, už na betě jsem to dělal. :)
 
Myslel jsem, že už budou mít všelijaké chyby vychytané. ale je to to samé nanovo. Chtěl jsem s mojí simicí zajet na cizí ostrov, bo se jí chce kecat s někým cizím. Ale uoha, turbulence mojí loďku zasáhly. To už mohli mít podchycené...
 

DeletedUser10597

Guest
Přidejte si mě do přátel, Cygork, toť jméno mé. díky
 
Tak jsem našolíchal potomka a ten mi tvrdí, že až vyroste, tak z něj bude farář. No potěš-koště, to asi bude šaman jak blázen...
 
Nahoru