• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Lagoonia

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno

DeletedUser10597

Guest
Kde seženu ty perly ? :)
Napište nicky, jaké tam máte ? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
No jedno vám poradím, teda až začnete hrát na českém serveru, ať už prvně anebo přesedláte z bety. Začnete s vlastní postavičkou (to je jasné), k ní pak zavoláte další, to bude jeho/její protějšek. Vytvořte z nich pár a zploďte dva potomky. K nim pak zase zavolejte dva cizí protějšky a zase je spárujte, a tak pořád dokola. Jinač se vám šprajcne populace. Buď budete mít hodně děvčat/kluků, anebo vám budou brzy umírat, zkrátka je třeba to vyšlechtit. Taky na sebe nebudou žárlit a bouřit se, či upadat do deprese.

Hra v ohledu na populaci, má takový zvláštní systém, nemůžete jít s růstem obyvatel nad nějaký limit. Prostě tu populaci nerozbujíte, takže s volným vývojem nepočítejte. Na každého jednotlivého pinďuláka je limit na jeho povolání na ostrov. S každou další postavičkou se samozřejmě zvyšuje a vy aby jste měli nárok na dalšího obyvatele, tak musíte postoupit v levlování a získat potřebný obsah energie. A vy jako hráč musíte mít plán, kdy dobírat dospělé obyvatele a kdy plodit další potomky.
 

DeletedUser13514

Guest
Tak to opravdu netuším. Zkoušel jsem to a taky mi to nejede. Zkus se obrátit na jejich forum, to bude asi nejlepší řešení.
 
Na forum se nedostanu, když mi nejede úvodní strana. Navíc ani neumím anglicky, nemám jak jim říct že mám problém.
 

DeletedUser13514

Guest
Tak Lagoonia mi už jede. V čem byl problém netuším, tak to zkus, zda ti též jde.

Jinak už je i verze polská, nizozemská, španělská, francouzská (pokud se tu nikde nezmiňovala) a italská.
 

DeletedUser13514

Guest
Já taky, přeci jen jsem línej přemýšlet nad překladem :D

Jinak jsem objevil (aspoň pro mě) novinku: Krom běžných produktů - dřevo, apod., se dá najít i perla. Teď se mi to povedlo v pralese na .de verzi, kde jsem se včera lognul (přeci jen mi je němčina bližší než angličtina). Šance na nález bude nejspíš strašně malá, ale myslím, že i tak její občasný nález potěší :)
 

DeletedUser13514

Guest
Hrajete to ještě někdo? Dneska jsem zjistil, že se mi vytratilo zhruba 500 expů. Co se děje?

Já to ještě hraju, ale minulý týden jsem tu nebyl, tak nevím, možná nějaký update, kde se šťourali ve zkušenostech. Chtělo by to projet jejich herní forum (aspoň oznámení), zda tam o tom něco není.
 

DeletedUser

Guest
Na fóre hry Lagoonia (http://forum.en.lagoonia.com/forum.php) som našiel informácie o poslednom väčšiom Update, v príspevku sa spomína že zmena prebehla aj v oblasti skúseností.

Viac si môžete prečítať tu:
[SPOIL]
Change-log for 25th April:

The biggest new features are
- a message system. Basic functionality, it will be improved with the next deployment.
- 3 multiplayer buildings.
- a Russian server has been launched.


Bug
[LAG-1271] - [Graphic] - [Internet Explorer] - Tooltip for remaining cooldown broken
[LAG-1591] - Multiplayer: Differentiate between visiting and viewing friends
[LAG-1865] - Tooltip: wrong action text
[LAG-1970] - Children: no automatic switch to adult after chapter change
[LAG-2056] - [Islander Profile] - [Friendship Status] - The progress bar does not display 10% difference in friendship status
[LAG-2065] - Quests are not updated
[LAG-2094] - Children: ability to light beacon necessary
[LAG-2113] - Problem with quest Wish fulfillment
[LAG-2125] - Problem with maximum number of buildings
[LAG-2130] - (progress bar) timer not displayed for short progress bars
[LAG-2142] - [Friendship Request] - [Search Friends] - Overlapping Names in Search Result - Currently logged in player also in Search Results
[LAG-2143] - [Friendship Request] - [Search Friends] - No Player Images when searching for a Friend
[LAG-2145] - Login Problem 13
[LAG-2161] - [tooltips] for relation are way too big
[LAG-2162] - Item disappeared when moving. Unable to find or rebuilt.
[LAG-2165] - Captain message after trying to comfort or discuss
[LAG-2166] - Quests errors on tasks
[LAG-2175] - [admin tool] http error when fullfilling wishes manually

Improvement
[LAG-625] - Fullscreen - Center current viewport
[LAG-1504] - [multiplayer] ring menu for ships on other islands
[LAG-1995] - Tooltip for activation of beacon/storks is the hammer
[LAG-2031] - Character creation: female default
[LAG-2051] - Change implementation for multiplayer buildings (esp. material statues)
[LAG-2085] - new quests for weather god notice board
[LAG-2144] - [Friendship Request] - [Search Friends] - To avoid an overload, the minimum count of letters for the required text should be raised

New Feature
[LAG-731] - Multiplayer - Shared Building
[LAG-2126] - Create new RESEARCH premium call where personId is not needed

Task
[LAG-1219] - [credits] add credits to "team"-page
[LAG-1635] - check javascript and css minify
[LAG-1990] - Refactor energy
[LAG-2024] - [islander overview] "Generation" not translated
[LAG-2104] - [invite tool] implement "share this link on Facebook"
[LAG-2123] - Send heartbeat response in every post request
[LAG-2137] - Last login date
[LAG-2146] - Change implementation of signup pixel
[LAG-2156] - [multiplayer buildings] add fill-level display to mp buildings
[LAG-2160] - [multiplayer building] ready-to-use icon on top of mp buildings
[LAG-2172] - Merge CSS files to one file for IE

Sub-task
[LAG-1021] - Show dying person portraits
[LAG-1022] - Show new arrival portraits
[LAG-1975] - Multiplayer building: Notice board
[LAG-1976] - Multiplayer building: material statues
[LAG-1977] - Multiplayer building: weather gods


As part of this update, the amount of XP required to change levels has been changed slightly. This means that some players may appear to have lost a level on their account, despite the fact that the total XP you have gained from the time you started playing the game has not changed. If you have already researched a higher level building, you will not need to research it again, however you will see that you cannot build it until you level up again.
[/SPOIL]
 
No jo, už jsem se odhodlal k tomu, že jsem podal na foru dotaz a něco takového mi bylo řečeno. Takže hejbali s rozpětím zkušeností vůči úrovním. Chyba to nebyla....
 
Kdo to hraje, pojdmě se domluvit, ve hře je další aktivita zaměřená na provázanost hráčů. Jde o nějaké sochy či co, sám tomu moc nerozumím. Je potřeba ostatních hráčů při budování těchto staveb. Takže kdo hraje, zkusme se zkontaktovat a vzájemě si pomoci.

Můj nick je Braissy
 

DeletedUser

Guest
Mě se ta hra moc nelíbí, chtělo by to něco jako The-West, ale ze středověku.
 
Tak jak Ostrované...

Budujete svoje hnizda? Já už mám dokonce třetí velký ostrovní dům. A že mi dalo zabrat jen to, sezvat na jeho stavbu osazenstvo, čiže je dát dohromady, tak aby se snesli. No a další věc, je kumulovat se surovinami tak aby jich bylo akorát a zbytečně jsem je nepromrhal. A do toho se vám porouchají budovy a materiálu není na zbyt.

Využíváte někdo soch z kategorie speciálních budov? Já to ještě nezkoušel, nechávám si to do zálohy ani nevím co to pořádně dělá. Vyzkoušel jsem jen ten automatický rozvrh, je to k ničemu, zbytečně mi to sebere všechnu energii z dostupných budov. Musel bych s ostatními paralelně odbavit spotřebu. Mno a co truhičky, sehnali jste už někdo zlatou, či dokonce barevnou?

Robinson Braissy
 

DeletedUser13514

Guest
Buduju, buduju, teď jsem lvl 18 (nikam nespěchám, jen stavím, množím se a užívám si :)). Ostrovany mám teď nastavené tak, že se mi 4 ostrované snáší (těm zadávám stavbu pro 4 lidi) a zbytek má rád vždy jen někoho (dřív bych se asi zbláznil, než bych je dal všechny dohromady, navíc se mi to v tuto chvíli zdá zbytečné, když nejvíc potřebuji pohromadě právě ty 4 lidi). Suroviny mi občas jdou pěkně na nervy :D Občas mi to přijde, že naschvál padá právě to, co zrovna nepotřebuji, naopak, když to začnu potřebovat, tak to hledám dost dlouho (např. takový kaučuk, toho jsem už vyházel mraky, teď je nedostatkové zboží). Samozřejmě spousta surovin přijde vniveč, protože pro ně prostě nemám využití.

Z těch budov jsem zatím využil jen ''Wettergotta'' aby mi na ostrov přišel chlap, protože tam mám pořádnej babinec (v tuto chvíli mám 2 chlapy - z toho jeden je před smrtí a 5 žen + dítě -holku). Po prvním použití potřebuješ na další ''nabití'' 12 bodů od sousedů. Dál se to bude nejspíš kumulovat. Dále jsem využil ''Felsen-Statue'' (pro skálu) a padla mi z toho jedna surovina. Sochu použiješ tak, že klikneš na vystavěnou sochu, vybereš si, jak náročnou surovinu chceš hledat a nějaká surovina z dané náročnosti Ti padne přímo z té sochy. Já vybral nejtěžší (3 hvězdičky) a padl mi takový ten hnědý sajrajt ''Ton''. Pro další použití jsou třeba 4 body. Sochy jsou tedy hlavně pro hráče, co mají aktivní a spolehlivé sousedy, jinak se dle mě nevyplatí.
Z nových budov nemám zatím aktivovanou ani jednu, ale princip bude podobný - jednou použít a čekat na sousedy, až jí zase aktivují.
Sousedy jsem líný hledat, tak mi jdou stavby pomalu (spíše stojí), protože stávající sousedi jsou lemplové.

Truhličku mohu zatím najít nanejvýše stříbrnou, což se mi zatím nepodařilo. Zatím jsem našel jen nejlepší ''metallkiste'' (3 truhla). Samozřejmě ale padá minimálně :(

Fakt to hraju jen ''rekreačně''. Nikam se neženu (žádný stres, jen zábava:)) a to na německém serveru.

A když už tu píšu, tak si přihřeju polívčičku :)

[SPOIL]Hledám otroky. Jídlo kdo si co najde, přespávání na pláži. Prostě romantika :)

[/SPOIL]
 
Já jsem přešel 23. level a postavil nejlepší loď. A s ní, i kyž se to nezdá je to o dost lepší. Dokážu splašit v jeden moment návštěvou u sousedů nějakou tu energii. Mám průběh ostrova a jeho budování rozfázovaný. Nejdříve naplním produkty těsně pod limit "sýpek". Pak našaším energii taky do limitu, nechám budovy odležet a počkám, popřípadě všechno opravím, abych mohl čerpat a to nejvíc jak se dá a kde se dá. Pak si vyberu co bych mohl postavit, na co mi poměrně stačí surky, i s rozmyslem co by bylo třeba ještě sehnat. Pak různě nasbírám co se dá, překročím limit, poměním to a pak už stavím a utrácím to co mi leze přes limit.
 

DeletedUser13514

Guest
Tak konečně úlovek, kterým se mohu pochlubit :)

picture.php


a v ní:

[SPOIL]
picture.php

[/SPOIL]
 
No to si byl duchapřítomný, že si to vyblesjkl. Já jdu na 25. úroveň a tam už bude rubínová truhla, tak snad mi brzo padne.
 
Nahoru