• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Lesní palouk

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
A jak bys na ukol s vrazdou prisel, kdyby tady vsude neviseli navody jak pro b*b*e ??
To si jen tak ze srandy treba na levelu 98 vyjdes mytit les.... ? asi tezko.
Zjevne to melo byt 1. voditko, ze vubec nejaky ukol existuje... "Lesni palouk"-> hned pobliz 2 prace co maji co do cineni s "lesem" a pri jedne najdes v "lese" mrtvolu (resp. hadr a serif mrtvolu). A to ani nemluvim o tom, ze to je lesni mytina pro "nejedno tajemstvi" a Cartwright s Charltonem spolu neco (nelegalniho) planovali.
Hezky a docela logicky to do sebe zapada (je tam jen jedna nelogicka vec). A presne takhle na to i poprve lidi na bete prisli... ti taky zadnej navod nemeli a presto ukol vyresili.



Trochu reverzni zpusob uvazovani - viz vyse. Rekl bych ze lesni mytina melo byt naopak 1. voditko k novym ukolum.

Musím potvrdit, že já cár krvavé látky našel sice taky vlese, ale úplně jinde ;-) pak jsem šel až na usedlost. Teď taky zkoumám, jak "lesní palouk" řešit ;-)
 

DeletedUser9562

Guest
lesn¨í palouk je spojen až s úkolem "loupežná výprava" ne? do té doby nemá význam....
 

DeletedUser7836

Guest
Pochybujem.
Ty si ho mýliš s lesom Dicson Forest. Asi preto, lebo majú oba ten istý obrázok.
 

DeletedUser1575

Guest
Lesní palouk je podle mě tajný úkol.S cárem krvavé látky to nemá co do činění.včera i dnes jsem prohledl všechny forá dostupné nápovědy a nikde nic jen na foru the west.de jsem objevil diskuzi že by se mělo jednat o ůkol k nalezení zlaté zbraně někdo ve hře zde dokonce objevil nějaký kus specialního kamene takže celý úkol je zahalen hromadů tajností snad se nám podaří je rozkrýt.
 

DeletedUser

Guest
Lesní palouk je podle mě tajný úkol.S cárem krvavé látky to nemá co do činění.včera i dnes jsem prohledl všechny forá dostupné nápovědy a nikde nic jen na foru the west.de jsem objevil diskuzi že by se mělo jednat o ůkol k nalezení zlaté zbraně někdo ve hře zde dokonce objevil nějaký kus specialního kamene takže celý úkol je zahalen hromadů tajností snad se nám podaří je rozkrýt.

Jestli myslis tuhle zlatou zbran:
[spoil]
image.png

[/spoil]
Tak ta se objevila v souvlosti az s dalsim updatem (1.29):
http://forum.westbeta.innogames.de/showpost.php?p=11033&postcount=17
http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=17666
 

DeletedUser

Guest
Lenže úlohy (možno tajné) sa možno pridajú až v ďalších updatoch ...
môžu to postupne doplňovať ... nikde nieje napísané že lesní palouk je čisté miesto , kde sa neplnia žiadne úlohy a nikdy sa tam nič nepridá ... ;)
podľa mňa , "palouk" sa ešte len chystá ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Je to podle me to same jako mesto duchu.....jenze ted tam opravdu jeste zadnej ukol neni.
 

DeletedUser

Guest
...

proboha lesní palouk je k loupežný výpravě(série questů od sherifa na lvlu 67) s vraždou to nemá vůbec ale vůbec nic společnýho je to jako tajné úkoly taky k tomu nemáš vodítko
 

DeletedUser

Guest
proboha lesní palouk je k loupežný výpravě(série questů od sherifa na lvlu 67) s vraždou to nemá vůbec ale vůbec nic společnýho je to jako tajné úkoly taky k tomu nemáš vodítko

To si trošku pleteš! To je Dickson Forest jenom mají stejný obrázek..
zkus číst celé téma než něco napíšeš!
 

DeletedUser

Guest
pokud vam to pomuze zkousel jsem si tam nasadit na sebe skoro vsechny produkty z praci(chybi mi jen kojoti zub, drahokami, zelezne tyce, dokumenty, krumpac, prsten a pytel s koristi)a nic...(byl jsem dystak vysvlecenej...)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
takze k kouli z hliny je asi tolik informaci jako k "pot"(jak to presne je prelozeny si nevzpomenu...)
 

DeletedUser

Guest
a musim hledat tu hroudu kolem toho palouku nebo je to jedno kde?
 

DeletedUser

Guest
Pokud se nemylim, tak u zadneho ukolu, ktery zarhnoval praci nikdy nebylo zavedeno omezeni na nejakou oblast. Tj. vsechny "predmety" ktere se mali nalezt z praci se dali nalezt kdekoliv na mape.
 

DeletedUser7836

Guest
Keďže ste aj napriek mojim upozorneniam nerešpektovali to, že tu návod na hrudu hliny nebude, tému zamykám.
Príspevky som premazal.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru