• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Lesní palouk

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10597

Guest
Je to k tomu úkole Vražda..V okolí se musí něco najít (asi) xD
 

DeletedUser1575

Guest
po obejití všech 5NPC postav jsem došel zpět k šerifovi a ten mě odkázal zpět na tu usedlost že mám hledat další stopy.Jaký je další postup?
vyzkoušel jsem krvavý hadr,ten plakát i vycházkovou hůl? Nic.
 

DeletedUser7063

Guest
po obejití všech 5NPC postav jsem došel zpět k šerifovi a ten mě odkázal zpět na tu usedlost že mám hledat další stopy.Jaký je další postup?
vyzkoušel jsem krvavý hadr,ten plakát i vycházkovou hůl? Nic.

musíš dělat práce v okolí usedlosti a mít fotku v inventáři a třeba něco najdeš...

Jinak hledal jsem na cizích fórech ohledně toho palouku, a nikdo nic nevěděl, někteří tvrdili že to patřík úkolům Loupežná výprava, ale to se mi nějak nezdá...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Vraha jsem označil a našel důkazy ale ani jednazmíňka o lesním palouku bude to k něčemu jinýmu s vrahem to nemá nic společnýho
 

DeletedUser4860

Guest
Zdravím "westmenky" a "westmeni",

Tak co,- už jste někdo něco zjistil o tom proklatém palouku ???


Já zatím nic --- potloukám se kolem a zkouším práce v okolí v různých variantách oblečení --- A NIC !!!

NĚJAKÝ NÁPAD ?
 

DeletedUser

Guest
A můžu se zeptat kde je nějaká zmíňka o nějakém palouku??
 

DeletedUser

Guest
aha.. díky moc.. a ještě bych se chtěl zeptat jak jste ho vlastně objevili.. ?

no když se Ti objeví bílá tečka blízko města-nebo v blízkosti nových úkolů vražda tak prozkoumáš co to je-nebo né?
 

DeletedUser

Guest
no když se Ti objeví bílá tečka blízko města-nebo v blízkosti nových úkolů vražda tak prozkoumáš co to je-nebo né?

aha... jo asi jo... já myslel třeba v nějakém textu... díky ;) každopádně je to zajímavé... vážně mě zajímá co to ukrývá..
 

DeletedUser

Guest
Vraha jsem označil a našel důkazy ale ani jednazmíňka o lesním palouku bude to k něčemu jinýmu s vrahem to nemá nic společnýho

A jak bys na ukol s vrazdou prisel, kdyby tady vsude neviseli navody jak pro b*b*e ??
To si jen tak ze srandy treba na levelu 98 vyjdes mytit les.... ? asi tezko.
Zjevne to melo byt 1. voditko, ze vubec nejaky ukol existuje... "Lesni palouk"-> hned pobliz 2 prace co maji co do cineni s "lesem" a pri jedne najdes v "lese" mrtvolu (resp. hadr a serif mrtvolu). A to ani nemluvim o tom, ze to je lesni mytina pro "nejedno tajemstvi" a Cartwright s Charltonem spolu neco (nelegalniho) planovali.
Hezky a docela logicky to do sebe zapada (je tam jen jedna nelogicka vec). A presne takhle na to i poprve lidi na bete prisli... ti taky zadnej navod nemeli a presto ukol vyresili.

no když se Ti objeví bílá tečka blízko města-nebo v blízkosti nových úkolů vražda tak prozkoumáš co to je-nebo né?

Trochu reverzni zpusob uvazovani - viz vyse. Rekl bych ze lesni mytina melo byt naopak 1. voditko k novym ukolum.
 

DeletedUser4860

Guest
Na tom "čerstvém masu" něco bude . . .

Thanks Freashmeat !

PS: "fresh" je správně !
 

DeletedUser

Guest
Trochu reverzni zpusob uvazovani - viz vyse. Rekl bych ze lesni mytina melo byt naopak 1. voditko k novym ukolum
nevím Freashmete co je na tom reverzního-já ten palouk prozkoumal dřív než jsem hledal nějaký hadr protože mi na S6 leží kousek od města
 

DeletedUser

Guest
Když se kouknu třeba na West Stats na úkoly na vyšším lvl...nemůžu si pomoct, ale já tam zmínku o lesním palouku vidím...alespoň podle shodného obrázku "zadavatele" a obrázku u lesního palouku...
 

DeletedUser

Guest
West Stats - avatar palouk

Když se kouknu třeba na West Stats na úkoly na vyšším lvl...nemůžu si pomoct, ale já tam zmínku o lesním palouku vidím...alespoň podle shodného obrázku "zadavatele" a obrázku u lesního palouku...

jedná se jen pro sadu Loupežná výprava. Nové úkoly ještě nejsou vneseny do inventáře úkolů. Avatar palouku je společný...
 

DeletedUser

Guest
Na tom "čerstvém masu" něco bude . . .

Thanks Freashmeat !

PS: "fresh" je správně !

ad PS:
vim, ale jsou veci co clovek ve spechu udela a pak uz nejdou zmenit ;)
Rekneme ze v ramci role-playingu sem negramotny vojak ;)

nevím Freashmete co je na tom reverzního-já ten palouk prozkoumal dřív než jsem hledal nějaký hadr protože mi na S6 leží kousek od města

napsal si doslova:
"no když se Ti objeví bílá tečka blízko města-nebo v blízkosti nových úkolů vražda tak prozkoumáš co to je-nebo né?"
ok, v pripade mesta je to jasne, ale v pripade "prvne resit vrazdu a pak zkoumat palouk" to je naruby.
Kdyby tady vsude neviseli ty navody, tak bych chtel opravdu videt, jak by na to lidi bez toho palouku prisli (nahodou.. ale cilene tezko).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1575

Guest
takže nejdřív byl palouk a pak vražda takže když u nemám krvavý hadr palouk nesplním?
 

DeletedUser

Guest
Palouk není žiadny úkol , je to vodítko k sérii Vražda , ako spomenul Freashmeat ...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru