• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Letiště Václava Havla?

DeletedUser

Guest
Krásné, šťastné a veselé Vánoce,

jistě vám neunikla informace o možném přejmenování Ruzyňského letiště v Praze. Tak pokud sdílíš tento názor i s ostatními, kteří se již podepsali pod tento návrh, zde ti dávám odkaz na podporu tohoto návrhu ...


Pokud se změnou souhlasíš, můžeš podepsat >petici PRO přejmenování.<

Pokud se změnou nesouhlasíš, můžeš podepsat >petici PROTI přejmenování.<
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jeste sem dej odkaz kde by sme mohl hlasovat proti tomuto navrhu zrejme by nas bylo vic
 

DeletedUser9990

Guest
Opět se potvrzuje jak snadno je nemyslící dav manipulovatelný.

Na takové a jim podobné se dokonale hodí scéna ze Tří veteránů,
"takhle se mává,takhle se bije"
 

Deleted User - 31870

Guest
Rovněž chci zahlasovat proti.. Nebudeme ze sebe přeci ve světě dělat šašky - Ruzyně je světoznámá, není důvod to měnit.
 

DeletedUser

Guest
Krásné, šťastné a veselé Vánoce,

jistě vám neunikla informace o možném přejmenování Ruzyňského letiště v Praze. Tak pokud sdílíš tento názor i s ostatními, kteří je již podepsali pod tento návrh, zde ti dávám odkaz na podporu tohoto návrhu ...


>KLIKNI< A PODEPIŠ SE POD TÍMTO NÁVRHEM ... DĚKUJI

jenom se zeptam proc to konkretne ty podepsals? jakej to ma duvod? vzdat uctu..ale kuli cemu?
 
Čtu ten seznam a vidím, že tam je i nějaký Iráčan, co ten se do toho skara montuje. Ať si rozhoduje o tom co postaví u nich. Taky nechápu jakou váhu má že tam kdejaké děcko posílá svůj souhlas.
 

DeletedUser

Guest
JIŽ 40092 OSOB VYJÁDŘILO SVŮJ SOUHLAS a já jsem mezi nimi také ...

Důvod:
Byl to Havel, který otevřel v roce 1989 dveře do světa a podle mého by se to mělo takto uctít. Je to můj názor, ale chápu vás, že to nechcete.

Komentáře:
Promiňte přehlédl jsem to PROTI ... Jinak jestli chcete udělejte anketu :) zda-li ano nebo ne.
 

DeletedUser

Guest
pche ... to rovnou muzeme prejmenovat Prahu na Havel town ... nic proti nemu ale tohle je uz opravdu moc.pak zas umre nekdo jinej a bude se to opet predelavat?
 

DeletedUser

Guest
Lidi, já vás do toho nenutím, já jsem to tu dal pro ty, kteří by mu ten hlas chtěli dát, ale třeba nevěděli kam ho dát ... Nic víc :)

Ale koukám, že toto téma neleží jen tak na smetišti bez komentářů a alespoň nějaká snaha o vyjádření k tématu tu je i když jsou negativní dopady, ale věřím, že se našli lidi kteří pro návrh hlasovali.
 

DeletedUser

Guest
JIŽ 40092 OSOB VYJÁDŘILO SVŮJ SOUHLAS a já jsem mezi nimi také ...

Důvod:
Byl to Havel, který otevřel v roce 1989 dveře do světa a podle mého by se to mělo takto uctít. Je to můj názor, ale chápu vás, že to nechcete.

Komentáře:
Promiňte přehlédl jsem to PROTI ... Jinak jestli chcete udělejte anketu :) zda-li ano nebo ne.

no jestli nam prave havel otevrel dvere do sveta tak jsem cinsky buh srandy
 

Deleted User - 31870

Guest
Můžete prosím někdo sehnat odkaz na petici proti tomu? Tam bych se opravdu ráda podepsala..
 

DeletedUser

Guest
Čtu ten seznam a vidím, že tam je i nějaký Iráčan, co ten se do toho skara montuje. Ať si rozhoduje o tom co postaví u nich. Taky nechápu jakou váhu má že tam kdejaké děcko posílá svůj souhlas.

jestli tady zije treba 10 let, proc ne? souhlasim s tebou, nekteri by nemeli mit pravo volit, rozhodovat. ty patris mezi ne.

no jestli nam prave havel otevrel dvere do sveta tak jsem cinsky buh srandy

trefa! jak se rekne v cinstine buh srandy, kdyz jim jsi?

Darling: takova petice neni, zaloz ji, treba sezenes 1000 podpisu. Mimochodem letiste Ruzyne neni svetozname, tj nejaky cesky omyl:D Vzdyt rada lidi ani nevi, kde je CR, max tusi polohu Ceskolovenska. Zato Havla znaji velmi dobre.
A H. byl osobnost, i kdyz se vam to nemusi libit, staci spocitat pocet statniku na pohrbu. Mimochodem vase nazory mi pripominaji Hilsneriádu, a behem 20-30 let se z dotycneho stal taticek Masaryk. V CR je tezke se zavdecit:)
 
jestli tady zije treba 10 let, proc ne? souhlasim s tebou, nekteri by nemeli mit pravo volit, rozhodovat. ty patris mezi ne.

Jsi směšný, já jsem řádný občan republiky, jsem plnoletý a svéprávný, chodím do práce a žiju řádným životem. Toto je moje země, já mám zásluhy a právo se podílet na chodu společnosti. V případě přejmenování letiště nejde o volbu ani rozhodování, to je jen nahodilá iniacitiva podložená peticí.

Své slinty o tom co si myslíš o mém právu si nech pro sebe. A výmysly o tom kdo tu jak dlouho žije taky. Petici může podepsat kdejaký lůzr a napsat se tam kolikrát chce, bez nějaké odpovědnosti. Kdyby se tu narodil a chápal oč vlastně jde, prožil tu dobu a byl občanem ČR ne Iráku, tak pak ať si podepíše to co se vztahuje k nám. Tohle sahá zpátky, a já nevím proč by se o naší historii měl starat nějaký cizinec.
 

DeletedUser5175

Guest
Jen to ne.Pak by to chtěl i Klaus a další čeští exoti.
*V3*Lidi jsou blázni.
 
Kouřovej králi,nebo zhulenej kingu.asi jsi vedle,díky Havlovi je Ruzyně taky světoznámá (i když on taky tábořil i jinde).
Pokud s podobnným nápadem někdo příjde třeba za rok,tak budu mít třeba jinej názor,ale opravdu všeho moc škodí.
Je to moc smutný,ale mě taky umřel ve středu kamarád(nelžu ani půl slova),ale nebudu viset v úterý na Městským úřadě s kusem toaletního papíru,že ta nebo ta ulice,nebo kus louky se má jmenovat Kašparova.
A veřejně uznávám,že můj dlouhodobej odpůrce
(názorovej)
se mi čím dál tím víc jeví sympatičtější.
 

DeletedUser

Guest
Jsi směšný, já jsem řádný občan republiky, jsem plnoletý a svéprávný, chodím do práce a žiju řádným životem. Toto je moje země, já mám zásluhy a právo se podílet na chodu společnosti. V případě přejmenování letiště nejde o volbu ani rozhodování, to je jen nahodilá iniacitiva podložená peticí.

Své slinty o tom co si myslíš o mém právu si nech pro sebe. A výmysly o tom kdo tu jak dlouho žije taky. Petici může podepsat kdejaký lůzr a napsat se tam kolikrát chce, bez nějaké odpovědnosti. Kdyby se tu narodil a chápal oč vlastně jde, prožil tu dobu a byl občanem ČR ne Iráku, tak pak ať si podepíše to co se vztahuje k nám. Tohle sahá zpátky, a já nevím proč by se o naší historii měl starat nějaký cizinec.

vyborne, v tom pripade svoje slinty si taky nech pro sebe (nejlepe v ostrave). na forum muze psat taky kdejaky looser, jak je vidno ;)
A proc by se nestaral? ty ho znas? co kdyz tady radne zije, plati dane, chodi do prace? jak toto muzes napsat? mas to nejak podlozeno? jinak je to totiz jenom tvuj nazor, ktery nemusi byt spravny=> doslintej;)

klaus se toho nedocka, protoze neni cenen ani doma ani v zahranici:D

kluge: ubohe strefovat se do nicku, ale budiz:) no jasne, za rok to treba bude ok, vsak toto je jen petice, prave proto se divim, ze to tak pobourilo.
 

DeletedUser

Guest
smokekingu z tveho projevu vubec nevyzniva ze bys byl pravdolaskomil spis si dite dnesni konzumni spolecnosti, tradicni hodnoty ti zrejmne nic nerikaj a skoro si tak rikam ze bys zrejmne pobouril i toho pana ktereho se zde jakoby zastavas
 
Nahoru