• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Letiště Václava Havla?

DeletedUser9371

Guest
To nemám tedy chlape. Je to zase akce primátora, tam sedí vždy nějaký hňup jako byl "Bém". :(
 

Deleted User - 31870

Guest
Já věděla, proč nekoukat na zprávy - stačily mi hlavní titulky novin u dědy na stole a bylo rozhodnuto.. Mimochodem nemám dobrou zprávu pro Krosnu - možná budeš na Petříně vídat sochu Havla v životní velikosti - prý by do roka mohli ve veřejné sbírce sehnat potřebných 150 000 Kč na její odlití z bronzu (aktuálně mají kolem 10% cílové částky od dobrovolníků)..
 

DeletedUser9371

Guest
"Kristova noho" ! Kde si to vzala Darling ? :D
O tom vůbec nevím. No to snad ne ? Takže se už nikdo na Petříně pod rozkvetlo třešní z jara jak praví pověsti líbat nebude. Protože při líbání se s milým ? Či milou ? Čučet na sochu HAVLA ? Všichni zkamení. :(
 
No a ty nepřispěješ na sochu našeho velikána v živnotní velikosti?! :yes: Tady u nás by takové bronzo dlouho nevydrželo, sběroví referenti by si ji hned podali. Musíš nahuštat nějaké sběrače z regionu, ať si to zavčasu odvezou. Samozřejmě udat to musíš zase u nás, jednak se to nekontroluje a stejně si všichni myslí že; co socha - to lenin :D, takže ho nepoznají. Tady je to všechno na jedno kopyto.
 

Deleted User - 31870

Guest
Dneska to psali v novinách, ale nejsem si teď jistá, jestli to byl Plzeňský deník nebo nějaký jiný tisk. Tu sochu měla navrhnout plzeňská sochařka, která studovala sochařství a ZČU. Nicméně ten Petřín ještě nemají dojednaný s vedením Prahy - ale jak tu někdo (asi ty) psal, tak v Praze schválí kolem Havla vše...
 

DeletedUser9371

Guest
Nečtu už dnes noviny, to je o ničem, jen o rozčilování se a kroucení hlavou, takže jsem to asi přehlédl. O Plzni vím taky, že tam mají být nějaké ulice přejmenované, či zastávky ?
S tou Prahou máš naprostou pravdu. Od nás tady vznikají veškeré "hňupoviny", kterými se baví celá republika, včetně světa. V Plzni alespoň nebydlí prezident, co krade propisky.
:D
 

DeletedUser

Guest

tady tu sochu máte, válela se i ve škarpě...ehm (http://www.parlamentnilisty.cz/kraj...prezidenta-Havla-ozdobi-kavarnu-Slavia-204207)

Jinak včera jsem se po dlouhé době díval na novácké "zprávy", koukat na ty truchlící Havloidy (nebo pravdoláskáře, chcete-li) byl vážně zážitek, ještě dojemná podkreslující hubda, zpomalené záběry, aby i divák uronil několik slziček, inu novinářská žumpa v plné parádě.
Proti Havlovi vcelku nic nemám, ale přejmenování letiště, x ulic, gymplu, náměstí a budování soch (o které nestál), se mi tak zdá, že se to s tím, iluzorním, "havlosmutkem" docela přehání...
 

DeletedUser9371

Guest
Jinak včera jsem se po dlouhé době díval na novácké "zprávy", koukat na ty truchlící Havloidy ....
Včera mě tady dorazila Darling s tou sochou. Já to fakt nevěděl, že se toho zase někdo chytne a bude budovat pomníky jako kdysi komunisti.
Halalí ? Že sem to teď tady vůbec zapnul, mě málem trefilo z Tvého slovníku. Tohle jsem nezažil a okamžitě to zavedu v praxi a to naprosto všude v reálném životě. Normálně sem vyprskl smíchy a poplival monitor na notesu. Havloidi ? Pecka, nářez, krutá reálná pravda. lol
 
Včera mě tady dorazila Darling s tou sochou. Já to fakt nevěděl, že se toho zase někdo chytne a bude budovat pomníky jako kdysi komunisti.

Krosno, nebuď malicherný, pomníky se budují vesměsně. Není to žádná kontinua předešlého režimu. To by se dneska nesmělo dělat nic, mohl by si u každé činnosti říct že to je jako kdysi za komunistů. Sochy se tvoří a instalují na veřejnosti všude a už několik tisíciletí. Proč jsi to třeba nehodil na katolíky anebo starověké římany??
 
tady se nejedná o samotnou sochu,ale o to,jakým způsobem to do lidí tlačej. A mimochodem,katolíci,nebo budhisti,atd, včetně Římanů stavěli sošky většinou bohům,nebo zbožštělejm osobám.Tak pro mě tvůj příměr kulhá,já ve Veškrnovy žádný božstvo nevidím.
 

DeletedUser

Guest
Krosna,teď nechci urážet pražáky,ale co vy tam v tý vaši Praze furt děláte?Tady u nás na Severní Moravě ani nemá nikdo čas myslet na nějakého Havla.Lidi jsou tu hodně chudí,musí tu dlouho pracovat(za nízké platy!) a ještě,aby se starali o Havla.Štve mě,že se podle něj jmenuje letiště a štve mě,jak český národ dycky přejmenovává ulice a budovy podle populárních osobností(zpěváků,politiků atd...) Proč? Já si myslím,že pokud ten člověk toho pro národ udělal dost a obětoval svůj život státu,národ si ho bude pamatovat pořád a nepotřebuje k tomu domy,ulice,pomníky atd....
 

DeletedUser9371

Guest
Jestli myslíš, že Havel obětoval všechno státu ? Nevím co je to pojem u něj všechno, ale co vím ? Že je to prachsprostý politický zloděj. A na Ruzyni ? V base ? Tam se měl jako *.....* v žitě. Poptej se veteránů bachařů, za jakých podmínek byl vězněn. Mastí karty v restauraci Bastila, třeba. Ani bolševik nebyl hňup, aby proti sobě poštval celou Evropu v té době. Po hřbetě "středoškoláků, vysokoškoláků a dělníků" se vyšplhal tam kde byl a sametovou revoluci ? Tu jim sprostě ukradl. A na ní tedy 100 % nebyl a byl zalezlý v kanále. Nos vystrčil až s OF, když bylo po všem a pendreky i vodní děla zmizela. Pak začal hejkat na Váckaváku z balkonu (Melantrich). Včetně Klause a dalších exotů.
Jediný, kdo tam byl zaslouženě ? Byl kardinál Tomášek. Tomu dávali takovou čočku v base, že to nemělo obdoby.

A chudé regiony ? Na to nevím odpověď, ale co vím ? Že každý je strůjcem svého štěstí a každý z nás má možnost být bohatý, šťastný i spokojený. To je jen a jen o nás. Ne o politicích. Ti jsou buď v pohodě a když ne ? Vypráskat je musíme zase jenom My, obyčejní lidé, nespokojení s naší životní úrovní jako v listopadu 1989.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Jedna socha a ancábl se může ukroutit. Tež děláte, jako kdyby jsme se do té Plzně museli jezdit k tomu patníku klanět, či co?! Já taky nejsem z osoby a osobnosti V. H. nijak nadšený, ale socha mne nechává chladnýmKluge, ty pokaždé najdeš nějakou skulinu, kdy zvrátíš jakýkoli argument

Ps: já jdu teda chlastat, před tím koncem světa, ale vy mi tady zatím nepropadejte malomyslnosti.

Pps: Souhlasím s Krosnou o tom jak povídá že vše je vrukach každého z nás. A jestli jsme zchudlý kraj, tak je to tím, že tady máme líné komáry... :D
 
Mcu,já nenacházím skulinu a nevyvracím argumenty. en jsem se vyjádřil k tvýmu příspěvku ohledně stavění soch katolíkama,nebo Římanama. :-D

No,tady mám problém Krosno. Tvoje popiska,jak je každej strůjcem svýho štěstí už tady kdysi proběhla. A tak jak jsi to napsal,mě trochu připomíná i West jen v jiným kontextu.Když se ti to nelíbí nehraj.
Možná,že v Práze je šance najít si třeba dvě práce.Tahání pytlů s bramborama po svojí šichtě byl dobrej šolich,potom si ještě mohl pokoutně zataxikařit. A pár babek navíc jsi vydělal. Ale tam,kde není do čeho píchnout bohatý bejt můžou taky,ale jenom tak duchem. Nebo by jsi jim poradil vystěhování? To bych já poradil taky a přísně bych to ještě vyselektoval.Ale ono je pár lidí,kteří by hákovali,ale není kde.Nebo by pomohlo,aby se v Praze a okolí vyskytlo 150 míst na revizáky plynu..Oni by práci sehnali,tobě by ji ubylo,všichni by jste byli ve vatě. :-D
Když někdo bude bulat,nebo v dnešní době pošle vedoucího do p...e,a skončí ve firmě,tak byl strůjcem svýho štěstí.Ale když maká jak hloupej,leckdy za pár šupů a firma skončí,tak mi napiš jak měl jít svýmu štěstí naproti. A doufám,že mi nenapíšeš,že měl nastoupit do jiný fabriky.Jen se divím že tohle jsi napsal zrovna ty,kterej máš proježděný celý Česko a musíš vidět jak to chodí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Jak jsem psal, na tohle odpovědět neumím. Chyba není ale 100 % na našem přijímači. To že jsou regiony chudé ? Na pracovní místa ? Vy jste si fabriky, JZD, státní statky, družstva a nevím co ještě nerozkradli, ne ? Tak je třeba volat k odpovědnosti Ty, co za to můžou od roku 1989. Jmenovat nemusíme, jsou to periodicky stále se opakující stejní lidé a stále stejná jména ve střídání stráží. A teď ? Regiony plné bolševiků. Lidé si je tam dosazují sami, tím jak hlasují. To těm regionům tolik chybí ? Nebo v nich regiony vidí spasitele národa ? To už tady přes 40 let bylo. Tak to tedy 100 % problém regionů nevyřeší.
Psal jsem, že jsme každý strůjcem svého štěstí. Tím nemyslím to, že by ses měl stěhovat do Prahy, tam se sjíždí celá republika včetně části mapy od Košic do pravé strany na východ a nejen ONI. Ono to už tady taky není růžové. Otáčet se musí každá, poctivá česká rodina, bez rozdílu kde žije. A grázlové ? Zloději u žezla ? Těm jsme dali do ruky hůl My. My je volíme.Myslel jsem tím, že jestli máme zdravé ruce ? Tak v nich klacek udržíme. A možnost to řešit i politicky ? Tu má každý nad 18 let.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Já myslím,že regionům nechybí bolševik,ale pořádek.A ten bohužel není,tak lidi cpou tuhle partaj.Jinak by takový % neměla.Os.znám 4-5 lidí,zatvrzelejch pravičáků,půlku svýho života voličů pravice a ti dnes řvou,že jdou volit bolševika(ne třeba ČSSD),ale KSČM.Strašení bolševikem je směšný,doba je jiná,dneska by z Moskvy už nic nepřijelo.A ani z Pekingu ne.Znárodnování jistě nehrozí-naopak strejda Sam znárodnoval nedávno v bankovním sektoru. Nesmysl Sobotka kandiduje v týhle době na Hrad a pustí do terénu,že pokud by měl jmenovat vládu,kde budou komáři,tak abdikuje.Demokratická a státotvorná to je věc.To i AVATAR řrkl,že by skřípal zubem,ale posvětil by to.Tím si stejně jako další kand.třeba pár hlasů ubral.Druhý hevedo je dlouhý.Ten u nich i sám byl.
Myslel si Nesmysl,že boduje?Tipl bych že neboduje.
Ani bolševik už nic nezmůže,kde nic není,ani čert nebere.Příklad-sSovensko,levice u vesla(neříkám komáři) a co se děje? Stavka učitelů a vláda? Nemám,nedám,z hrušky dolu.
Takže to strašení je mlácení prázdný slámy.
Jenom přidám,že vřdycky jsou nejuřvanější ti,co když mohli něco řešit byli doma u televize,nebo na pívu.
v baráku se na schůzi probírá uprava nájmu směr nahoru. Ono to projde,ale 6 nájemníků prostě nepříjde a potom mají nejvíc problémů. Jen se divím,že ještě nedržejí hladovku jako študáci v Písku. Ti kdyby třeba šli všichni volit a tak pevně jsou demokraticky ve svým věku zakotvený se měli dostavit,ne do sebe lejt na disco Red Bull s vodkou a ráno dospávat Dneska chudáci jsou nucený pít 24 hodin jenom vodu.Protože se tam proti ,,jejich vůli,,prosmýkla členka komárů. A jaksi jim nevadí,že asi musela dosta víc hlasů,než někdo jinej.
neuvědomujousi,že ani na vlání úrovni si opozice nic nevyvzdorovala,všechno se protlačilo silově,tžeba za pomoci potrestanýho poslance.Tak proč ustupovat tady? Na hrubej pytel,hrubá záplata.
 

DeletedUser

Guest
Krosno: nevím už kde jsem slovo Havloid vzal, každopádně ho rád používám, páč se mi líbí:D

Jinak pro ostatní já vážně nejsem "antihavlovec" a pochopitelně je smutné, že zemřel, ale myslím, že média z Havla dělají trochu falešný symbol svobody a z jeho umrtí zbytečně ždímají mnoho emocí. Můj post možná vyzněl ostřeji, než jsem ho myslel. Nicméně není třeba úplně pravda, že Havel je nějak extrémně znám v zahraničí (třeba tu - http://praha.idnes.cz/letiste-vaclava-havla-0t8-/praha-zpravy.aspx?c=A121217_1867818_praha-zpravy_eb) a není tak úplně pravda, že by nás Havel osvobodil od bolševika, se sametovkou to bylo trochu jinak, stačí se o zajímat o revoluci trochu hlouběji (postačí pročíst i článek z wiki http://cs.wikipedia.org/wiki/Sametová_revoluce), Havel je spíš "jen" symbol roku 1989 a bývalý prezident, snad vcelku i dobrý (v rámci možností), ve srovnání se současnými prezidentskými kandidáty byl snad dokonce i velimi dobrým prezidentem.
 

DeletedUser9371

Guest
No, odpovím Halalí !
Chtěl jsem pod stromeček od "Ježíška" (ne od zprofanovaného a nám do hlavy vtloukacícího amerického "Santy) dárky. Teď je nechci. Jen nevymýšlej další názvy, jako je "Havloid" či "Antihavlovec". Prosím "Ježížka" dost ! Proč ? Voda je vodivá, sliny obsahují vodu a tu prskám na notebook. Dochází ke skratu. Na jiný notebook nemám a chci hrát v klidu "West". lol
 
Nahoru