• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Letiště Václava Havla?

Včera jsem se pobavil při čtení denního tisku,když v jistejch novinách se redaktor přimlouval za zachování týhle možnosti,že se ihned bude ledacos po komsi zovati.
Tak prý je možnost,že v průběhu několika málo let bude jistej tunýlek v Praze přejmenován na Tunel Václava Klause.
 

DeletedUser9371

Guest
Chlape, víš jak se super pobavíš ? Bydlím od té šaškárny kousek a čučím na plochu. Jeď se tam podívat a poslouchej lidi při debatách. Hned se vždy zapojím do nadávání. lol
V Praze jen namátkově máš tunely Blanka, Letenský, Strahovský, Zlíchovský, Mrázovka, "Husákovo ticho" (u něj nevím správný název). Taky bych jim dal název "Ráthovka, Grossovka ... a podobně. lol
 

DeletedUser16495

Guest
Mám otázku, podepsání Petyce je to vlastně vůbec k něčemu?..

Kdyby jsme nakonec převážili Hlas ano, zůstane to tak?.. Nebo to je zase jen nesmyslná klikačka a tukání prstů na PC jen tak pro nic?


Ok sorry, jak čtu co se petice týče přímo u ní tak hlasuji na NE!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Petice ? To platí jinde, ne v naší "rádoby" demokratické vlasti. :D
 

DeletedUser11063

Guest
Ahoj,nevím kdo kde dělal průzkum,snad by to někdo nazval nerelevantním,ale Český rozhlas dnes ve 14.00 ve zprávách hlásil,že 68 % respondentů bylo proti.

no co vím tak jedna z agentur co dělá průzkumy kolem voleb dělala dříve i průzkum k tomuhle - na netu se to zpětně dá najít. Zajímavé je, že se nikde ale nedá pořádně najít výsledek. Pouze jednou na idnes padlo že proti bylo 80% dotázaných. A pokud by to byla pravda, tak je jasné že to se nikde objevit nesmí - jsme přeci v demu demokracie :-D
 

DeletedUser9371

Guest
Přesně tak, Jazzrabbite. Jsme prostě taková "Demo verze rádoby demokratické společnosti s nadvládou tunelářů v křeslech poslanců, senátorů, premiérů a toliko politických stran, že se v tom ani samice od býka nevyzná". :D
 
normální stav v naší společnosti,kde dlouhodobě platí,že kdo nejde s námi,jde proti nám a co se nehodí na oslavnou píseň,to se prostě veřejnosti nepustí.
Věci okolo průšvihů se samozřejmě úplně tutlat nedají,ale tohle jsou takový drobnosti,kde by v důsledku mohlo platit -stokrát nic umořilo osla.A to přeci nejde dopustit.
 

DeletedUser11063

Guest
Tak to je jasný - tady se snaží vytvořil kult kolem VH - můj postarší koega z práce k tomu jen poznamenal, že to dost připomíná to co se dělo dříve za komunistů :-D
 

DeletedUser9371

Guest
Co se dělo dříve ? Kult osobností ? Jsem původně "Leteňák". Praha 7, Letná. Tam se odehrával každý "bolševický, povinný první máj", vojenské přehlídky k VŘSR a podobně.
Sice to nepamatuji, ale jako děti jsme chodili "čutat merunu" na "Staliňák". Tam stál pomník soudruha Stalina. Pak byl kult osobnosti a v padesátých letech sochu Stalina zbourali. Vím to z vyprávění mého otce. Jako děti jsme tomu nijak jinak neříkali a název se traduje až dodnes. Mám doma i výstřižek po otci z novin, černobílá fotografie, když jely na sochu "Stalina" bagry, na krk mu dali studenti (jen ti v dějinách ČSSR byli schopni povstat, včetně i proti nacismu) "Pepíku utíkej, jdou po Tobě".
Ale co pamatuji ? Sundavání sochy Fučíka, Jana Švermy, tanku na Smíchově a podobně. Takže to je to co už jsem psal. Jim vadí, že bolševik boural a stavěl sochy, přejmenovával názvy ulic i náměstí. No a co se děje dnes ? Naprosto stejná věc. S tím rozdílem, že se sochaři o pomníky perou veřejně o zakázku na sochu, až skončí ve zprávách na Nově.
A jedna malá vzpomínka na Jana Švermu (kdysi v Praze Švermův most). Na prvního máje na zem někdo namaloval velký nápis vápnem : "Ty, takový bolševik a ani židli ti nepodají". Osobně jsem viděl VB (SNB, dříve policie), jak to mazalo smetáky a vodou z Vltavy. Škoda. V té době nebyl digitální foťák či kamera, mobil. Maximálně tak telefonní budka za 25 haléřů, neomezený hovor. Bylo jich málo a věčně nefungovaly.
lol
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Tady toto je už uzavřená věc. Jediné co se dá dělat, je přimalovat Havlovu letišti tykadla...

Nejen tykadla, ale skončíš jak ten ten "autobusák". Šílený trest, za takovou klukovinu. Hlavně že pomlouvají ty holky z té kapely, co zpívaly v Rusku v pravoslavném chrámu a kritizovaly vládu.
Chlape, mám chuť vytáhnout fixu a nejen na Havla :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Krosno, "klukoviny" dělají nízkověcí usoplenci a to z nerozumu. Tohle byl dospělý chlap a provedl to úmyslně. Každá sranda něco stojím tak ať platí.

Havlovi by jsi mohl namalovat co by jsi chtěl, ten by si to vždycky nějak odůvodnil, jeho by to netrklo...
 

DeletedUser9371

Guest
Tak Ti nevím chlape, jestli to byla klukovina ? Já osobně bych mu na "holou" nedal, naopak. Koupil bych mu "nanuka". A jestli to byl dospělák ? Naprosto s ním souhlásím, rád ho podpořím. A trest ? Ten považuji za nepřiměřený. :D
 

DeletedUser9371

Guest
Slyšel jsem v týdnu v autě v rádiu, že Plzeň bude přejmenovávat taky zastávky MHD. Prý jsou zastaralé, nebo tak nějak. Takže jako v Praze. O nás bez nás. :D
 
Slyšel jsem v týdnu v autě v rádiu, že Plzeň bude přejmenovávat taky zastávky MHD. Prý jsou zastaralé, nebo tak nějak. Takže jako v Praze. O nás bez nás. :D

No snad nečekáš že se tě někdo bude ptát jak a proč přejmenovat zastávku. To má v kompetenci zastupitelstvo. Nebudou se tě pokaždé ptát na to jak by si´s to předestavoval. Přišel jsiu ž na to, že my jsme "Republika" a že máme zastupitelskou demokracii...?
 

DeletedUser9371

Guest
Jak jsem tady už psal, mě na tom jen vadí, že vymýšlí "ptákoviny" a stejně tomu lidi mezi sebou neřeknou jinak, než postaru. Prostě zbytečně vyhozené peníze.
Byl jsem v týdnu na pivku v centru Prahy. Domů jsem jel poprvé nově "busem 119". A je na něm jen směr letiště Václava Havla. Nic víc. I ten nápis Praha jak je to odsouhlasené jim z toho vypadl.
:D
 
Jak by jsi se vypořádal třeba s tím,že místo v Česku by jsi žil třeba ve Vondrolandu,nebo Klausrodině?
(když teda už tu zástupnou demošku máme).
 

DeletedUser9371

Guest
No já se s tím vypořádám v pohodě. MHD jezdím jen opravdu málo, když vím, že požiji. A abych se nerozčiloval ? I když to moc v povaze nemám ? Tak jedu v Praze 6 MHD tak, kde nemusím "čučet" na nápis "Letiště Václava Havla". Když tam chybí dodatek Praha, jak je uvedeno ve všech poutačích na letišti a nebylo to zadarmo, včetně reklamy, letenek, hlavičkových papírů, razítek, nápisů na letadlech ..... Na to peníze jsou. A matky na mateřské ? Děti ve školkách a školách ? Důchodci ? Zdravotnictví ? ......... Ti ať si trhnou.
Takže mám obavy, jak jsem už tady někde psal, že jim ještě začneme stavět sochy za peníze daňových poplatníků. A jak se něčím proviní ? Tak je zase zbouráme a přejmenujeme ulice. Tak Vám "Westmeni" nevím, ale už to to tady 40 let kdysi bylo.
:(:(
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru