• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Letní sen.

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 825207
  • Vytvořeno

Deleted User - 825207

Guest
Ahoj,prosím jak je to s úkolovou řadou letní sen?Dodělal jsem první 4 části ty úkolové řady,podle návodu zde http://tw-calc.net/quests/group/191 následuje poslední část v Lesním palouku kde bych měl úkol dostat,teď nevím zda jsem něco špatně pochopil ale podle toho webu co jsem výše napsal a kde je rozepsaná ta úkolová řada,lze tu poslední část přijmout jen od 15.8.2018,18:00 do 15.8.2018,21:00 tak prosím o nějaké vysvětlení co to má být?Mám vše před tou poslední částí splněno,dojel jsem k tomu palouku ale žádný úkol k mání tam není.Tak jak je to prosím?Pokud platí to co se uvádí v tom návodu a platí to datum tak jak je teda možné tu úkolovou řadu splnit když ty dřevěné koše začali padat v pondělí 20.8.?Prosím o nějaké vysvětlení jak to je?
 

Pawn

Člen týmu
Ahoj u palouku musíš nasadit tu červenou pavučinu snů aby se úkol zobrazil. A mělo by být mezi 18-21 hodinou kdy jde úkol jak přijmout tak dokončit.
 
Naposledy upraveno:

Deleted User - 825207

Guest
Áha,tak už je mi to jasné,já právě hledal na české wiki v úkolech taky,jak je tam ten seznam podle abecedy a nic tam nebylo,ale teď vidím když napíšu do hledání název úkolu,najde ho,divné..:) Tak dnes tam zajdu k palouku v daném čase a snad bude vše oukej.:)
Díky moc oběma za objasnění.:)
 
Zdravím bude tento rok Letní sen nebo to bylo pouze v roce 2018 a už to nikdy nebude , ptám se kvůli úspěchu , plním je ve velkém , tak abych věděl jestli se na něj mám připravovat :P
 
Ahoj. Nejsou o tom žádně informace, takže spíš to splnit nepůjde. Jde to splnit pouze tehdy pokud máš předměty, které ti povolí otevření úkolu. Ty se dají sehnat od ostatních hráčů na starších serverech. Já to splnil, když se povolila migrace.
 
Nahoru