• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Let's Craft

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9890
  • Vytvořeno

DeletedUser9890

Guest
Multiplayer bude v té hře asi nejzábavnější je to jen můj názor miluji online hry :D
 

DeletedUser

Guest
domakej grafiku a hraju. multi je nej na všem, to se schodnem
 

DeletedUser

Guest
Na ten multiplayer bude potřeba mít vlastní server (nebo to rozjet na svém vlastním počítači) anebo to pojede přes něčí naprosto cizí server (počítač) a už to nebude starost hráčů?
 

DeletedUser9890

Guest
Tak odešel nám programátor umí někdo v game makeru?Prosím napište buď tady nebo na skype TapyCz
 

DeletedUser

Guest
vic jak 4 mesice od zacatku a porad neni finalni vysledek...to to bude takova bomba? :)
 

DeletedUser11110

Guest
Nevím jestli bomba ale teď sme si prošli menší krizí tak jdu zpátky Multiplayer nakonec nebude ale Beta bude již brzy :)
 

DeletedUser

Guest
mna najviac mrzi ze uz existuje ten flat craft .. akeby ste to skopnuli no..
 

DeletedUser11110

Guest
mna najviac mrzi ze uz existuje ten flat craft .. akeby ste to skopnuli no..

Tak jak to vidím já. Aspoň máme konkurenci. Flat Craft je hodně odlišný od nás a hlavně se mi zdá že na něm už nepracují a jsme celkem dopředu. Aspoň máme koho předhánět :) A co jsem zkoušel Flat Craft tak je to zabugovany jako prase. V LC zatím není žádný co tak vím (ani v připravované betě)
 

DeletedUser11110

Guest

DeletedUser11110

Guest
Ale flatcraft je spíše terraria než minecraft.
Já bych to nechtěl jako RPG ale spíše jako čistý sandbox :)
 

DeletedUser11110

Guest
Po dlouhé ale opravdu dlouhé době je to tady.

Vyšel
logosprbeta.png



Ano ano. A omlouváme se za dlouhé zdržení, měli jsme osobní problémy.

Tak ale dost vysvětlování je to tady.

A co je nového?
  1. Přibyl písek
  2. Crafting
  3. Pec
  4. Generátor světů
  5. Stromy
  6. Nástroje
  7. Změněny některé textury
  8. Nové ikony v Menu

A konečně Download

http://adf.ly/4xDsx

Ať si hru užijete a dobře se vám hraje :)

Pár slov na závěr.
Doufám že se vám Beta po tom dlouhém čekání líbí. My všichni jsme rádi že jsme to nevzdali a dotáhli až sem úkol byl splněn :) toho jsme vždycky chtěly dosáhnou, hry která bude hratelná. Ale nebojte budeme pokračovat a doufám že pak to bude hra která se i vydrží hrát :)
Děkuji všem příznivcům že nás podrželi :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11110

Guest
Tak pište své zážitky a návrhy co přidat do další bety :)
 

DeletedUser

Guest
promin...ale na tom tvym adfly sou ...nevhodny odkazy a obrazky....to bys sem asi davat nemel...
 

DeletedUser2814

Guest
Vypadá to skvěle! Gratuluju a smekám nad tím, že vám to vydrželo tak dlouho.
Akorát jsem nepřišel na to, jak se craftuje :D


Co bych chtěl dál?

- Potvory a zvířata
- Noc
- Jeskyně
 

DeletedUser11110

Guest
Vypadá to skvěle! Gratuluju a smekám nad tím, že vám to vydrželo tak dlouho.
Akorát jsem nepřišel na to, jak se craftuje :D


Co bych chtěl dál?

- Potvory a zvířata
- Noc
- Jeskyně

Děkuji Děkuji tohle jsem vždycky toužil vidět :) Dneska udělám kompletní seznam craftingu


promin...ale na tom tvym adfly sou ...nevhodny odkazy a obrazky....to bys sem asi davat nemel...
To adfly dává reklamy náhodně ale nikdy se mi tam neukázaly nevhodné obrázky. Kdyby se ti to ukázalo víckrát napiš a předělám :) (kdyžtak hoď screen)

Ještě abych nezapoměl:
Děkuji TapyCZ za výbornou spolupráci a dále bych chtěl obrovské ale největší díky říci uživateli D-Sheep z fora velkejchytrak.cz který byl jednu dobu hlavní programátor projektu a dále s námi spolupracuje. Děkuji
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11110

Guest
tak zatím takto:
v craftění nehledejte žádnou vědu. craftění se nijak neskládá pouze tam naházejte dřevo nebo kámen :) zatím to zkoušejte a já vám to sepíšu :)
 
Nahoru