• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Let's Craft

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9890
  • Vytvořeno

DeletedUser11110

Guest
Tak pište co chcete v dalším updatu :)
A hledáme Webmastera který se orientuje v PHP nebo HTML nebo CSS Děkuji :)

EDIT: nehledáme spletl jsem se
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Už to byl můj původní nápad - nové verze hry vč. Bety nahrávám automaticky na náš web - tj. žádné Ulož.to, Megaupload, Adfly...
 

DeletedUser11110

Guest
Děkuji vám přesně teď má let´s Craft Beta 50 stáhnutí což si myslím že je během 3 dnů úspěch děkuji :)
 

DeletedUser

Guest
publikujete tuto hru pouze tady přes tohle forum nebo i jinde ?
 

DeletedUser11110

Guest
publikujete tuto hru pouze tady přes tohle forum nebo i jinde ?

Hej pořádně publikujeme jen tady :) a počítal jsem 50 stáhnutí z tohoto fóra. Jo prosím nevíte někdo o nějaké stránce které dělají třeba recenze na hry které pošleme nebo hodnocení?
 

DeletedUser

Guest
kdyby se s minecraftem čekalo než bude plná verze tak to "nikdo" hrát nebude ;) teda aspoň podle mě by měl minecraft o polovinu míň hráčů kdyby publikovali až complete verzi takže publikujte všude ! :)
 

DeletedUser11110

Guest
Tak v betě se našlo pár závažných chyb :D takže až bude verze bez chyb tak ji budu plně publikovat :)
 

DeletedUser11110

Guest
Tak dávám první obrázek z BETY

[SPOIL] [/SPOIL]
Pro zvětšení obrázku na něj klikněte .

Musim říct že jste mě překvapili, já myslel že tu Betu neuděláte..

Jinak Super hra ale furt mi tam něco chybý :D

Díky Díky řekni co ti tam chybí podle mě je to taky takový chudý ale nevím co tam udělat abychom nekopírovali Minecraft a Terrarii
 

DeletedUser9890

Guest
Bohužel , hlavní programátor už na tom nechce pracovat :/ Jestli tu umí někdo v Game Makeru tak napište :)
 
Nedivil bych se, kdyby hlavní programátor od posledního příspěvku dospěl a zařadil se do pracovního procesu. Tím pádem padly všechny aktivity spojené s tímto projektem.
 

DeletedUser

Guest
http://letscraft.4fan.cz/

Ne, ne. Web jsem pozastavil, protože na fóru Velkého Chytráka na mě chodili stížnosti s tím, že rozjedu projekt, dám jej na fórum, požádám o další lidi na projekt a pak neodpovídám, i když na fórum chodím. A já dělal jenom stránky...
 
Nahoru