• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Listopadový report - Diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12110
  • Vytvořeno
schrnutí, pro ty co pomalu čtou : v nejbližší době uděláme pár kosmetických změn (zejména ty, které věsmes nikdo nechce), ale zejména doplníme do hry spoustu top itemů, aby jste měli za co utrácet nugety a výhledově to všechno bude super.
 

Pawn

Člen týmu
Píše se Shrnutí, to jen taková kosmetická. .)

K věci:
No teďka už to vypadá hůř, další nový věci? A ten počet mě docela děsí.. Myslim, že už i tak je tu toho až moc, natož vymejšlet něco dalšího ještě.. Akorát tahák na peníze nic jinýho.

Aréna je dobře, že šla k ledu.

Multiplayer se těším, mohla by být zábava, snad jim to klapne

Bitvy doufám, že pokud budou větší budou upraveny i stávající itemy co jsme za ně utráceli do nynějška, jinak at si klidně dají jízdu na koni tam.

Na nové úkoly jsem zvědavý, a je to potřeba. :-)

Duelová motivace rozdělení se mi pořád nelíbí i když jsem duelant.

Zatím vše.
 

DeletedUser9350

Guest
Aréna by byla dobrá v podobě turnajů. Každý dá vklad a vítěz bere vše. Nerozhodovala by duelovka, ale jen level hráče.
V podobě:
Samostatná aréna, volný turnaj na jednom místě na světě.
Městská aréna, turnaj by vyhlašovalo město max. jednou za měsíc.

Tímto by nemuseli zasahovat do duelů jako takových, ale navnadili by hráče k nějaké aktivitě.
 

DeletedUser16057

Guest
Vzhledem k návrhům co plánuje dělat INNO a dodat se mi samozřejmě něco líbí, zároveň i nelíbí. Tak tedy popořadě.

Duelová aréna - Pokud se to nějak dořeší, tak proč ne. Aspoň se pak duelanti nebudou tak moc nudit. :P

Bitvy o pevnost - Jelikož jsem velkým bitevním zastáncem, tak jsem hodně zvědav jak to upraví, případně zmrví :D

Duelová motivace - Jakožto neduelant je mi to vcelku jedno. Ale je lepší aby byly 2 samostatné, protože duely s hráči a NPC ubírá tak či tak duel. motivaci.

Okno přátel - No, jsem zvědav zda se s tím pohnou někam dál. Jinak jsem tedy hodně zvědavý na změnu. :)

Multiplayer - Další zajímavý nápad pro oživení hry. Jsem pro, ale rád bych to viděl v praxi, jak to bude vypadat. Jenže si budeme muset počkat. :D

Zvýšení LVL - Pro zvýšení lvl jsem PRO, ale pro přidání tak velkého množství položek, tak to už jsem s velkým PROTI. Již za tento rok tu přibylo minimálně 10 setů, přitom některé stojí zato a jiné opět za velký houby. Jak psali, že hodlají přidat itemy s názvem po známých osobnostech. U toho jsem částečně PRO, ale muselo by se jednat jen o jednotlivou položku, nikoliv set!!

Nové úkoly - Pokud budou ty úkolové řady vypadat, tak jako ty poslední, pak zřejmě bude moje motivace a chuť hrát tuto hru pomalu klesat. Už proto, že co nová úkolová řada, tak všude rvou NPC duely nebo nějaký další otravný set. Když bude odměna jako hlavní pouze 1 předmět, který NEBUDE patřit do žádného setu, tak proč ne. Případně jak se zmínili o těch "tajných" úkolech, tam jsem PRO, opět další oživení hry. Jen opět podotýkám, žádné předměty do trapných setů. Případně bych i jako odměnu přidal nějakou tu truhličku (z bitev už máme jen expy, $ nebo UPD), my co už máme splněny úkoly kde hlavní odměnou je ocelka, tak by nás potěšila i další možnost ji získat (kromě koupi na trhu nebo za UPD/nuggety).

Různé - Zde mě potěšily myšlenky o lepší odměnu za pomoc při Cirkusu. Dále i další možný posun v řemesle (proč by jinak vymýšleli další návody/recepty do řemesla bez možnosti růst dál) :P
 

DeletedUser1318

Guest
Snad jedinou poznámku.
Zvýšení levelů je velmi dlouhý odstavec plný "blablabla.
Principem westu bylo vylepšovat postavu a dosahovat stále vyšších pozic v žebříčku.
Nově, oproti dřívějším plánům, kdy bylo uvažováno o omezení množství krámů tahaných v batohu, jde vývoj tím směrem, že zlaté zbraně budou použitelné od levelu 1 a mazáci na 120 levelu budou mít možnost tahat v báglu přes dvě stovky nových blbostí.
Škoda, že při některém "z mnoha protnutí myšlenek a konceptů nevzešlo najevo", že i na finálním levelu pořád sbírám expy. K čemu mi jsou?
Opravdu nerozumím tomu, proč nevěnují pozornost starým chybám a problémům a vymýšlí "zásadní" změny například na přihlašovací stránce.
Je sice pěkné, že se Jonas chce pochlubit malůvkama, já bych spíš přemýšlel nad tím, pro koho ty všechny "novinky" vymýšlí, když přiznávají sami, že na většinu z nich chodí negativní nebo rozpačité reakce.
Raději se půjdu "bavit" nějakým z nových úkolů. Třeba duelovat pana "Město banditů" nebo pana "Tvar tvého tábora", případně přemýšlet, proč se krádeži říká únos, proč kojot žere rajčata a jestli je správně Frank Eaton nebo Eatson, Christov nebo Christofer, případně jestli George je Junkins nebo Jackson...
Asi to pojmu tradičním westernovým způsobem, napřed střílet a pak se ptát.
Možná si obleču jarmareční korzet a sukni a půjdu duelovat NPC. V takových hadrech předpokládám, že protivníci neudrží nejen zbraň, ale ani moč, popadají do mdlob smíchem a já nebudu muset čekat na nějaké otravné opravné updaty, a splním patnáct uspaných hnedle.
 
4 tomboly za rok nestáčí? Kdyby radši přepracovali staré věci, které ztatili ve hře na významu.
 

DeletedUser7239

Guest
Mně nejvíc zaujalo, že chcete dát levely i na náhrdelníky. Není už na to příliš pozdě ? Někteří už tu výhodu měli. :(
Jinak stále čekám jestli nebudou přepracované ty charakterové itemy, protože jsou víceméně k ničemu pokud se z nich neudělají sety. A ty nové práce by se taky hodili. :pianista:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Hm,nové itemy to je pěkné no:D,ale co takhle něco udělat konečně s řemeslem,abychom se někteří už vůbec pohnuli z místa.
 

DeletedUser

Guest
Duelová aréna a možnost duelování jen lidí, kteří to chtějí? Ne! Pokud se chcete zbavit hráčů, zaveďte to.

Zvýšení levelů? To je něco jiného. Mě by se to líbilo. Spíše by mě ale zajímalo, zda expy, které jsem si doteď hromadil mi k něčemu budou, nebo je budu muset nahánět znova (po zvýšení levelů se vynulují)?

Duelová motivace? Na ni nesahejte. Jako duelant jsem spokojen. A nejen já.

Nové úkoly? Tohle je mi jedno. Plním jen ty, ve kterých dostanu schopnosti/atributy.
 

DeletedUser17809

Guest
Já plním všechny úkoly bez rozdílu, za každou novou řadu jsem rád, byť je třeba blbá ( s těmi kočkami to fakt poněkud přepískli)
 

DeletedUser11063

Guest
Duelová aréna
Konečně jedna pozitivní zpráva od INNA - teď jen doufat, aby to nezhoršili. Když dali na přání hráčů a tu hrůzu stopli, nemohli by dát na hráči i v tom co jim posílají za návrhy - vzít ty nejlepší z nich a formou referenda?

Bitvy o pevnosti
na to jsem zvědavý, ale dokud to neuvidím tak se není na co těšit :)

Duelová motivace
na duely nechodím, takže k tomuto se musí vyjádřit ti co duelují

Okno přátel
hlavní je aby u něj měli do budoucna možnost deaktivace i hráči, po té co ho zase přidají :)

Multiplayer
No jsem zvědavý

Zvýšení levelů
- zvýšení levelu už to chtělo před pár lety, ale k čemu mi bude možnost pokročit na level (třeba 200), když nemohu vykonávat své char. povolání dělníka - hodlají s tím konečně něco udělat :(
- přidání 279 nových itemů? Tohle je čitě zaměřeno na sběratele, ale těch přeci není většina ne? Tady mám ten pocit že opět upravují celou hru kvůli pár jedincům - ale chápu to těch pár sběratelů utrácí nejvíce nugetů - jenže co bude inno dělat až získají všechno? to přidají dalších 3000 věcí?

Nové úkoly
Když budou ty úkoly propracované nejsem proti

Různé
hmm další zbytečné úpravy grafiky - ale chápu to za krásným obalem se snaží schovat shnilý obsah :(
- změna cenění stavby cirkusu je potřeba, protože s tím množstvím surovin se plácání surovin na stavbu v současné době nevyplácí

Dotazy pro inno:
- kdy se začnou opravovat chyby?
- kdy se vylepší nahrávání updatů, aby je nahráli poprvé správně (myslím lokalizaci)?
- úprava měst, poškozování budov - tohle slíbili mnohem dříve před těmito úpravami a kde nic tu nic - tak bych rád věděl, zda to přijde a nebo to byly opět jenom plané sliby?
-budou se poškozovat pevnosti vlivem boje?
 

DeletedUser1575

Guest
Když to řeknu slušně iino mluví jazykem politiků par kudrlinek ale ve skutečnosti nic
 

DeletedUser

Guest
Brzy bude vytvořeno několik nových receptů pro řemesla.


Mě zajímá hlavně toto,kdy brzy?Někteří tu mají už půl roku 650řem.bodů a není do čeho píchnout,s tím řemeslem má inno zpoždění rok a půl.Neměli by něco dělat tehdy,až je konec,měli by jej propracovávat pravidelně.
 
Když už tvůrci začli s uveřejnováním plánovaných novinek a ohromují tím co udělají, tak by mohli konečně říct co bude uprostřed mapy, místo těch oblak...
 
tak já myslím, že každý znalý to přece už dávno ví :
Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet, a dost možná ještě dál, je rybníček Brčálník…
:D
 

DeletedUser11313

Guest
Dnes byl na jednu z bet (enewetak) nahrán update a musím říct, že fámy nelhaly. Takovou inflaci nových itemů jsem nečekal ani já, a to jsem docela skeptik. Myslel jsem, že mne už od INNa nic nepřekvapí, ale žluté válenky mne dostaly do kolen. A tak jako zarputilý atheista klečím ve žlutých válenkách, v bavorských kožených kalhotech, modrém županu a zeleném traperském klobouku, vzpínám ruce k nebi a temně mumlám: "Daváj INNo, Daváj, daváj nóvie vjéšči, daváj, daváj čtó ty chóčeš, no ďéngi od miňá užé nikogdá něbúdut"
 

DeletedUser9371

Guest
Mě to nepřekvapuje Johny the 5. Jsme tu roky a na ledacos jsme si prostě zvykli. No a to, že v posledních, ani ne ve dvou letech je všechno jen a jen o penězích ? Je to maximálně jen smutné. To mi ani tak nevadí. Chci ? Koupím. Nechci ? Nekoupím, na to jsou tady jiní experti. Ale co mě vadí ? Občas i vytočí ? Předměty, co prostě do hry o divokém západě nepatří. Proto je tohle jediná online hra, kterou hraji. Hru o divokém západě. První ránu mi dalo INNO, když vypustilo mletí želv. Pak se s tím roztrhl pytel a něco je opravdu na hlavu. :(
 
Mě to nepřekvapuje První ránu mi dalo INNO, když vypustilo mletí želv. :(


No tak Krosno projev trošku fantazie: želvy v Americe žijí a mletí tuhého materiálu na prach, je technika dostupná a využívaná i primitivnímimi národy (indiány). Ano INNO je třeba bít klackem po hlavě, ale neberme si na ně ztrouchnivělou větývku, když tu máme na výběr celkem nepřeberné množství kvalitních sukovic.
 

DeletedUser

Guest
Všechno zase není špatné co teď udělali od updatu 2.0.Ale řekněme si to na rovinu.Ty hlavní a stěžejní věci jsou stále odrbané.Pevnosti-nedodělány,duely-nedodělány,řemeslo-nedoděláno,vzhled města-nedoděláno,mapa-tady budu trošku ostřejší,k ničemu a ta nejsmutnější část.Úkoly:No to je největší problém,kde jsou ty staré,propracované úkoly?Pořád nám tu jen servírují úkolové řady s 30ti úkoly,běhání od místa k místu,klikání a to je šecko.XP a $ za tyto úspěšně splněné úkoly jsou směšné,stejně tak odměna 20 UPD za úkolovou řadu o 30ti úkolech:)

Stačí se trošku vrátit zpět,zamyslet se a popovídat si trošku s hráči.Myslím,že by jim to velice prospělo.
 
Nahoru