• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Live for Speed

DeletedUser307

Guest
Asi nejlepší online závodní simulátor. Zdarma ke stažení je vlastně celá hra, jen ji je potřeba odemknout, jinak budete mít k dispozici "jen" tři auta a dva okruhy. V demu jde plně závodit po netu.

Ofic. stránky: http://www.lfs.net (zde naleznete screeny a hru zdarma ke stažení)
České stránky: http://www.czechlfs.net/
On line statistiky jezdců: http://www.lfsworld.net/

Jezdíte to někdo? Vhoďte sem vaše LFS nicky - můj je dydy.
 

DeletedUser

Guest
Tu hru sem hrál, je to hrozně dlouho..pamatuju, nebyla špatná, ale NFS.. jsou lepší..věř mi.
 

DeletedUser307

Guest
Tak to ti teda nevěřím.
Jedná se o dvě úplně odlišné hry:
NFS je Arkáda při které se stačí na křižovatce šikovně od něčeho odrazit. Řízení má pro děcka a popravdě design aut je dost "tuctový".
LFS - je reálný závodní simulátor. Má jedno z nejvěrnějších řízení vůbec. Jakýkoliv náraz se projeví na vozidle. Má nejkvalitnější online, různé systémy licencí a on-line staty všech tvých závodů. Možnost vytvořit si jakýkoliv skin dle tvých představ umožňuje nekonečné variatny všech vozů. No a konečně v NFS máš jen cestovní vozy, LFS v plné verzi ti nabízí od motokáry přes cestovní vozy, rally, GTR až po několik druhů formulí zakončené F1 :).

Takže NFS je jen taková navoněná bída ;).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To bude tím, že sem to hrál naposledy tak před 1 a půl rokem..a navíc sem hrál demo..abych zkusil co to je..řídil sem myší a jako jezdil sem okruhy s různými auty a vždycky zajel do boxu a tam se opravilo, bylo to dobrý, ale poslední dobou hraju jen NFS..protože mě hrozně baví..máš pravdu..je to rozdílná hra.
 

DeletedUser

Guest
Taky si myslím že Need for Speed je lepší hlavně Underground 2 a Undercover
 

DeletedUser2831

Guest
no tak som sa regol a taham hru tak som zvedavy co to je.

no skusil som to ale nie je to nic pre mna .
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser307

Guest
Aha, takže tys psal, že NFS je lepší aniž bys LFS hrál?
Děláš si legraci že :D.
 

DeletedUser

Guest
LFS je fajn hra, i s demo verzí se dá zabavit na dlouhou dobu. Navíc je i celkem nenáročná - na mém 3 roky starém lowend notebooku s integrovanou grafickou kartou Intel jede docela hezky.

nick na LFS: honzulak1
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser120

Guest
jj...taková typická hra pro online hraní skoro na všem...:)
 

DeletedUser307

Guest
Tak sem pak pište vaše LFSnicky a třeba někdy dáme The-West Race :).

Můžem klidně na obyč. okruhu i na rally a třeba i stěmi formulkami od BMW. Jen by se nějak musel zajistit server (bohužel nemám veřejnou IP).
 

DeletedUser307

Guest
aa39.gif

Unikátní záznam jak Zzuzu porazila mě a Bullheada:
-> stáhnout zde <-



- rozbalit a nakopírovat do .....lfs/data/mpr - pak přehrát ve hře.

A jen tak pro zajímavost:
lfs-blackwood.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tu hru sem hrál, je to hrozně dlouho..pamatuju, nebyla špatná, ale NFS.. jsou lepší..věř mi.

omg, no to snad ne, jeste jak presvedcuje
dnfnoob.gif


LFS sem zacal hrat nekdy na podzim 2004 a od te doby sem lepsi hru nehral. Existuji jeste dalsi simulatory, ale LFS je LFS.
 

DeletedUser307

Guest
Nahlédl jsem tajně do garáže Bullheada a Zzuzu a zjistil jsem, že pracují na The-west skinech:

XRG od Zzuzu
obrazek543.jpg

obrazek540.jpg



XFG od Bullheada
obrazek542.jpg

obrazek541.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3698

Guest
Asi to du stahnout :) snad me to pude, na realny simulatory sem docela lama :D
 

DeletedUser3698

Guest
Tak hral sem a muzu rict ze s NFS to ma spolecny jenom jedno a to ze se tam jezdi s autem :). Je to opravdu velmi realny simulator, je to sice obtizny a chce to hodne cviku, ale je to suprova hra a celekm me to chytlo :). Mam jeden takovy problem nedokazu se poradne udrzet na silnici a jezdit prudky zatacky, aniz bych se dostal do smyku,a le snad to dopiluju :). To video jak sem dal dydy sem videl a musim rict ze Vam to pekne jde ;)
 

DeletedUser

Guest
mám to stáhlý a je to hodně těžký :-) můj nick : karlos10

jakto že my nejde najít ňejaký nick? zkošel sem Dydyho ale psalo mi to: nezlze najít tento nick, máte legální LFS?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru