• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Live for Speed

DeletedUser

Guest
jak jste o tom básnili tak jsem to taky vyzkoušel a hle celkem dobrý.
Nejlíp se mi jezdí s formulkou na tom základnim okruhu(nevim jak se jmenuje,ten co máte první v jezdecké škole).ALe zas mi nejde rally-to se musím ještě naučit.Škoda,že ta plná verze S1+S2 je hodně drahá(asi 760,-),jinak bych si jí objednal.

Moje časy zde.
 

DeletedUser307

Guest
ja nerikam ze to je stejna kategorie...no dobre...kdyz s to cetl....jels s tim autem nekdy?

Zajisté že jel. Jel jsem se všemi auty na všech okruzích v obou směrech. Zde můžeš vidět mé časy:
http://www.lfsworld.net/?win=stats&racer=dydy

Stále bych rád viděl tvoje. Pokud jezdíš s RB4 musíš mít lincenci a lfsnick ;). Leda že bys užíval crack - to pak můžeš jen jezdit offline, ale to by byla krádež :D.
 

DeletedUser3698

Guest
Kdyz se o tom tak vasnive bavite, dostal jsem chut a asi to taky oprasim. :)

btw kdo tu neni pocitacovy pirat? Priznejte se :D
 

DeletedUser307

Guest
Danica Patrick 2008 Andretti Racing Indy Car FBM



skin


...pro fanoušky IndyCars ;).
 

DeletedUser

Guest
LFS->data->skins ...jenom ciste skins.. a pak si z toho vyber nejakej default..a mas to ne?
 

DeletedUser

Guest
Heledte neudělal by mi někdo skin nového policejního auta na XFG?.Dííky
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Heledte neudělal by mi někdo skin nového policejního auta na XFG?.Dííky

Náhodou mi kámoš poslal nějaké skiny.Je tam i policejní auto ale nemi to na XFG,ale můžeš to taky testnout:
picture.php

pokud by obrázek byl moc malý-tak originál mám v albech-auta

Aktuálně pracuji na jednom Rally modelu
 

DeletedUser

Guest
prosim vas ako by som mohol tam do hry dat auto?stiahnute to mam ale ked dam lfs-data-skins tak je tam len take cosi na citanie mozete mi poradit?
 
Nahoru