• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Logo města

  • Zakladatel vlákna DeletedUser15987
  • Vytvořeno

DeletedUser15987

Guest
Ahoj, mám takový menší problém. Založil jsem si město na městě duchů, a když sám administraci toho města a chci změnit logo, tak jsem dal nejdříve smazat původní logo a poté jsem dal nahrát to svoje. Následně jsem dal odeslat. Zatím všechno klapalo, jak má, odeslalo se to, potvrdilo to, že se to poslalo, ale když jsem se mrknul na popis města, tak tam bylo pořád to samé logo co před tím.

Dělám něco špatně, nebo je to opravdu nějaká chyba?
Dík
 

DeletedUser3617

Guest
To samé se stávalo i známému, nevím čím to je, ale ostatní to nové logo vidí, tak aspoň něco :D
 

DeletedUser15987

Guest
Ptal jsem se i jiných lidí, a i oni vidí to staré logo. :-(
Takže fakt nevím.
 

DeletedUser12110

Guest
Presunuto, nejde o bug Buffala :klubun:

Smaz cookies prohlizece.
 

Pawn

Člen týmu
Daraňáku,
Mě většinou pomáhalo, když sem nahrál nový logo ihned dát F5 a změnilo se hnedka teda.. :). Cookies sem nikdy mazat nemusel..
 

DeletedUser14966

Guest
Daraňáku,
Mě většinou pomáhalo, když sem nahrál nový logo ihned dát F5 a změnilo se hnedka teda.. :). Cookies sem nikdy mazat nemusel..

Ano přesně tak, nebo se hned po nahrání zkus odhlásit a znovu přihlásit, nebo ho zkus nahrát vícekrát. Toto snad blbne na všech světech. Tak snad brzy své správné logo uvidíš :)
 

DeletedUser

Guest
Zkusil jsem to na světě 1 a také to nejde, vždy se objeví původní - staré logo. Cookies jsem promazal, F5 vyzkoušel i restart PC a vždycky se zobrazí staré logo. Navíc když logo smažu a nedám žádné - při dalším najetí na město problikne stejně staré logo - a teprve potom se zobrazí úvodní obrazovka města bez loga.
 

DeletedUser9371

Guest
Ahoj, mám takový menší problém. Založil jsem si město na městě duchů, a když sám administraci toho města a chci změnit logo, tak jsem dal nejdříve smazat původní logo a poté jsem dal nahrát to svoje. Následně jsem dal odeslat. Zatím všechno klapalo, jak má, odeslalo se to, potvrdilo to, že se to poslalo, ale když jsem se mrknul na popis města, tak tam bylo pořád to samé logo co před tím.

Dělám něco špatně, nebo je to opravdu nějaká chyba?
Dík

To mám velice dobře vyzkoušené, včetně změn loga v pevnostech. Nejen ve městech. Když provedu změnu, můžu mačkat F5, resetovat a nic. Dělá to hlavně v prohlížeči Google Chrome. Pak to samo naskočí druhý den. V jiném prohlížeči je to vidět vždy hned. :)
 

DeletedUser8423

Guest
Časem nové logo samo naskočí, pro urychlení se mi v google chrome osvěčilo toto: Pravé tlačítko myši - otevřit obrázek v nové kartě a na něj použít F5. Pak až aplikovat F5, nebo odhlásit přihlásit na hru a nový obrázek se načetl a zobrazoval hned.
 
Nahoru