• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Logo pro Bar

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Potřeboval bych od vás (7sup , james-m atd...) Udělat logo pro Bar u Tří Dělníků . Chctěl bych aby tam byl normál salon ... akor. Místo Henryho by byl nějaký jiný barman. Místo Waupeeho Dělníka . ( Řemeslníka , Kovboje...) Na 2 židli u Waupeeho tky nějakýho dělníka . A na 3 tky nějakýho dělníka. Ale tak , aby byli rozvalení , jako po práci. Johna a Nathana dej prič a nechtete tam jen čistí židle. A místo Marie tam dejte Vyhazovače v černým . Ale aby vypadal tak jako ve starým černým oblečení...:hoj:


Požadavky jsou možná drsný , ale zkuste... :::))::

Těším se na vaše obrázky... :::))::

A velikost 200×200... :::))::
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jak tam drží šerif lahev a šerif má zmizet, tak to i s lahví, nebo se bude vznášet ve vzduchu?
 

DeletedUser

Guest
No, tak dostal jsem se k prvním dvoum bodům.......vyměnil jsem bermana a místo Waupeeho jsem dal dělníka.....odstranil jsem marii, šerifa a nathana a tím jsem skončil....dál už nevím....možná tam ještě dá toho vyhazovače v černém....
 

DeletedUser

Guest
Díky jamesi , ale pls kdyby šlo TAK 3 dělníky... protože je to BAR U TŘÍ DĚLNÍKŮ...

Místo Waupeeho dělníka a na ty prázdný židle u Waupeeho tky 2 dělníky ať sou 3.)
 

DeletedUser

Guest
Potřeboval bych od vás (7sup , james-m atd...) Udělat logo pro Bar u Tří Dělníků . Chctěl bych aby tam byl normál salon ... akor. Místo Henryho by byl nějaký jiný barman. Místo Waupeeho Dělníka . ( Řemeslníka , Kovboje...) Na 2 židli u Waupeeho tky nějakýho dělníka . A na 3 tky nějakýho dělníka. Ale tak , aby byli rozvalení , jako po práci. Johna a Nathana dej prič a nechtete tam jen čistí židle. A místo Marie tam dejte Vyhazovače v černým . Ale aby vypadal tak jako ve starým černým oblečení...:hoj:


Požadavky jsou možná drsný , ale zkuste... :::))::

Těším se na vaše obrázky... :::))::

A velikost 200×200... :::))::

Můj předchozí komentář nějaký aktivista bůhví proč smazal ,napíšu Ti to tedy znovu.
Předpokládám že jsi malý kluk - jinak by jsi nemohl vymyslet takovou spoustu kravin do jednoho obrázku.Zřejmě ještě neznáš cenu něčí práce protože zfotomontit se dá vše ale to že někomu napíšeš budu Ti vděčný nenahradí ztracený čas který tak složitému návrhu musí někdo věnovat.Proto se do toho asi nikdo nehrne chápeš ? (asi na to není tutoriál:::))::)
Bral jsem to jako výzvu a nakonec jsem většině Tvých požadavků vyhověl ale řeknu Ti náročnější než Ty je teda málokdo !:::))::



čau sup
 

DeletedUser

Guest
Tohle je grafik.
Ať se chlapík nezlobí,ale takhle se správný grafik má chovat.
Skromnost,bez tutoriálů a vyhoví i těm nejpřísnějším požadavkům.
Paráda supe,ale mám asi "úzké" dobré jméno :D
 

DeletedUser

Guest
Supe , je to good i přes tolik požadavků :) Supeeeeer!!!!!

Bohužel ti nedám reuptaci , protože tu jsem ti dal hned jak si mi udělal první obrazek :::))::

(Ten sup v obraze je Good :::))::
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru