• V úterý 25.8. proběhne aktualizace na verzi 2.132. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte na každoroční události Den nezávislosti! Jste připraveni na oslavy? 4. červenec je již za dveřmi. Opět nastal čas na oslavu svobody na The West se spoustou jídla, nápojů a ohňostrojů! Od 2.července (11:00) až do 23.července (23:59) budeme s vámi oslavovat Den nezávislosti!Více informací najdete na herním fóru

LOL

Od včera je Jericho mrtvé.
Důvod je prostý, podařilo se hráči Abe888 zničit bitvy.
Pamatuji si, když začal Blandr blbnout a když jsem zjišťovala podrobnosti, důvod byl jednoduchý. Dohodli se s Abem888, že svět zničí. Nepodařilo se.
Nyní se to podařilo díky kupě tupců z města Nebe. Jméno města příhodné.

Ze mě už INNO nedostane ani korunu. Důvod je jednoduchý. Nechává si dobrovolně světy ničit, hráče odrazuje a nic s tím nedělá. Pravidla se přeci neporušují, o co jde. V Abeho profilu čtu o sázce. Super, jeden citově nevyrovnaný hráč dokáže svět zničit svým chováním kvůli sázce jako v hospodě.

Hra zaměřená na bitvy se v rukou tupců změní na west bez kalhot.

Za mě v pořádku. Nechte si hráče jako Abe888, dejte si ho naklonovat, všude za příklad dobré hry, ostatní zakopejte pod zem. Nechte ho plakat po celém serveru, obtěžovat hráče nesmyslným šeptáním, zprávami, nesmyslnou monologickou úvahou, když vás to všechny baví.

Klidně mi tu dejte ban. .Ale tahle hra je už o ničem. Je toho hodně, co bych napsala, ale oni mi za to nestojí. Děkuji a už nikdy více zde.

Jee, tady se muzu vyjadrit. Jupi.

Hele, zacnu citaci Wyatta Earpa aka Merlinose, ktery to vystihl:
1598420341380.png
bo se mi to libi.

Herni pravidla - https://wiki.the-west.cz/wiki/Pravidla_hry nikterak neupravuji casy kopani bitev. Jedine, co jsem si dovolil bylo kopat 2 dalsi bitvy pres den - jednu dopoledne, jednu odpoledne. Obcas mi to nevyslo a bylo jich min/vic, ale vsechny se daly bez problemu stihnout. Vy si vsichni myslite, ze denne muze byt jen jedna. Jo, byvalo to zvykem v dobach minulych, kdy se k pevnosti jelo na Quarter Horse v mexicky sade pul dne a HP nebylo cim doplnovat.
Nehlede na to, ze kazdy hrac ma moznost si vybrat, kdy jeho mesto bude utocit. A ja tak ucinil. Veskere me navrhy ci nabidky byly ignorovany - jako napriklad to, ze vam pevnost pripadne vratime.
A svet? Ten znicilo vedeni 2 alianci, protoze mely potrebu se spojit proti jednomu malemu mestu. Ne ja, ne my.

Pamatuji si, když začal Blandr blbnout a když jsem zjišťovala podrobnosti, důvod byl jednoduchý. Dohodli se s Abem888, že svět zničí.
Tohle je taky nesmysl, Blandr mi nemohl prijit na jmeno a ja jemu take ne, pametnici pamatuji. Zjistuj lepe, mimo jine i v tomhle jsi totalne selhala.

Pravidla se přeci neporušují, o co jde. V Abeho profilu čtu o sázce.
Zase lez, nic o sazce jsem tam nemel a ani nemam. Ctes blbe.

Nechte si hráče jako Abe888, dejte si ho naklonovat
Ne, ja jsem origos.

Ale tahle hra je už o ničem. Je toho hodně, co bych napsala, ale oni mi za to nestojí. Děkuji a už nikdy více zde.
To rikas ponekolikaty, stejne se bez westu nenadechnes...

Tak Abe888 je přece úplně v pohodě, když organizuje soutěže, jako tu poslední duelovou ne?
Soutez jsem poradal po domluve a s laskavym svolenim miko. Soutez probihala dle pravidel a hladce.

Od včera je Jericho mrtvé.
Důvod je prostý, podařilo se hráči Abe888 zničit bitvy.
Pamatuji si, když začal Blandr blbnout a když jsem zjišťovala podrobnosti, důvod byl jednoduchý. Dohodli se s Abem888, že svět zničí. Nepodařilo se.
Nyní se to podařilo díky kupě tupců z města Nebe. Jméno města příhodné.

Ze mě už INNO nedostane ani korunu. Důvod je jednoduchý. Nechává si dobrovolně světy ničit, hráče odrazuje a nic s tím nedělá. Pravidla se přeci neporušují, o co jde. V Abeho profilu čtu o sázce. Super, jeden citově nevyrovnaný hráč dokáže svět zničit svým chováním kvůli sázce jako v hospodě.

Hra zaměřená na bitvy se v rukou tupců změní na west bez kalhot.

Za mě v pořádku. Nechte si hráče jako Abe888, dejte si ho naklonovat, všude za příklad dobré hry, ostatní zakopejte pod zem. Nechte ho plakat po celém serveru, obtěžovat hráče nesmyslným šeptáním, zprávami, nesmyslnou monologickou úvahou, když vás to všechny baví.

Klidně mi tu dejte ban. .Ale tahle hra je už o ničem. Je toho hodně, co bych napsala, ale oni mi za to nestojí. Děkuji a už nikdy více zde.
PRO TUPCE KAŽDÝ TUPCEM

Fajn, pojďme tedy upravit lži ;)

Veskere me navrhy ci nabidky byly ignorovany - jako napriklad to, ze vam pevnost pripadne vratime.

A svet? Ten znicilo vedeni 2 alianci, protoze mely potrebu se spojit proti jednomu malemu mestu. Ne ja, ne my.

Tohle je taky nesmysl, Blandr mi nemohl prijit na jmeno a ja jemu take ne, pametnici pamatuji. Zjistuj lepe, mimo jine i v tomhle jsi totalne selhala.

Zase lez, nic o sazce jsem tam nemel a ani nemam. Ctes blbe.

Ne, ja jsem origos.

To rikas ponekolikaty, stejne se bez westu nenadechnes...
1. Žádné návrhy jsi nepředložil :)
2. Ano, bitvy jsi zničil ty, protože všechno začalo tvými výlevy.
3. Ano s Blandrem jste si nemohli nějakou dobu přijít na jméno, házeli jste po sobě na salonu svýmu osobními údaji a podobně. Ovšem posléze jste byli jedna ruka. Zjišťuj (pamatuj si) lépe, mimo jiné i v tomhle jsi totálně selhal.
4. bez komentáře...
5. Ano, jsi unikát, na to se všichni shodneme.
6. Hezké číst něco o nenadechování bez westu od hráče, co na něm tráví tolik času a sype do něj tolik peněz :D

1. Žádné návrhy jsi nepředložil :)
Lzes. Adresatem byl Mikropajka. Styd se, klesl jsi jeste niz.
1598462910186.png

2. Ano, bitvy jsi zničil ty, protože všechno začalo tvými výlevy.
Bitvy znicilo vedeni 2 alianci, protoze jste nebyli schopni ubranit sve pevnosti a proto jste se teplili a pevnosti si spojili. Tomu rikate cest? Teplit se s neprateli a jeste kolem sebe kopat? Styd se znovu.

3. Ano s Blandrem jste si nemohli nějakou dobu přijít na jméno, házeli jste po sobě na salonu svýmu osobními údaji a podobně. Ovšem posléze jste byli jedna ruka. Zjišťuj (pamatuj si) lépe, mimo jiné i v tomhle jsi totálně selhal.
V nicem jsem neselhal a s Blandrem jsem nikdy nic nekopal. Doporucuji neco na pamet. Opet lzes, opet klesas.

6. Hezké číst něco o nenadechování bez westu od hráče, co na něm tráví tolik času a sype do něj tolik peněz :D
Pracuji od 6 povetsinou do 15h, vse zvladam s predstihem, mam tedy cas byt na Westu. Ja jsem rikal, ze chapu, ze ne kazdy ma to stesti. Cisi z tebe zavist, klesnout niz nemuzes, tak se alespon znova styd.
P.S. 23k nugget neni mnoho penez, navic, kdyz jsem to kupoval v akci. Ale do toho je ti sumak, nemuzes si to dovolit, tak zase kopes. ;)
1598463150602.png

Ja ne.... Jak jsem zminoval, jsem ten posledni, kdo by vas nebo hru bral vazne. Uz jen proto, ze nechavas vyhazovat si sikanovat kazdeho, kdo me vyjadri sympatie. A to si z toho jen dela srandu.
P.S. najdi dva rozdily a rekni mi, kdo si z toho umi udelat srandu a kdo to zere.
1598513687455.png
1598513707321.png

Mozna je to zpusobeny, bez urazky, vekem. Doufam, ze takto neskonci kazdy. :)

Symphie

Člen týmu
Řešte si tyhle osobní spory prosím ve zprávách. Nevidím důvod zde jeden druhého napadat, na fórum to nepatří. Pokud jste byli nespokojení s tím, že se organizovala díky Abemu duelová soutěž, měli jste dost času se ozvat a řešit to. Soutěž z našeho pohledu byla v pořádku, kdokoliv z vás měl doteď tuto možnost, předložit návrh, soutěž atd.. nebyl by problém reálný plán s vámi zorganizovat a jestli máte někdo osobní spory, problémy s Abem, řešte si to prosím ve zmíněných zprávách. Díky. Nebudu zde podobné výlevy tolerovat.

Haštěříte se tu jako malé děti. Bitvy si kopejte i 10x za den, není to zakázané. Pouze žádám o nekopání bitev při akcích, které vyhlašuje tým. Chceme podpořit eventy bitvami s eventovou měnou a tam se kope Awesomie přes Henryho.

Pokud máte chuť bojovat a chcete více bitev o odměnu, napište mi. prosím jen, aby mi psal zástupce jednoho města. Děkuji :)

Haštěříte se tu jako malé děti. Bitvy si kopejte i 10x za den, není to zakázané. Pouze žádám o nekopání bitev při akcích, které vyhlašuje tým. Chceme podpořit eventy bitvami s eventovou měnou a tam se kope Awesomie přes Henryho.

Pokud máte chuť bojovat a chcete více bitev o odměnu, napište mi. prosím jen, aby mi psal zástupce jednoho města. Děkuji :)
Když už to zmiňuješ, nějaká bitva o mince, které jsou teď za duely by se docela hodila :)