• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Lov dýní

DeletedUser

Guest
Nevíte prosím někdo, jak se plní úkol zlomyslně vypadající dýně (obchod se zápalkami)-nenajdu někde nápovědu?děkuji za odpověď, prostě si s tím nevím rady:(:eek:
nasadit figarovu břitvu a jít prodávat noviny stačí 15 sekund
omlouvam se na zápalky si nasadit bavlnu a po 16 hidině jít hnát krávy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10935

Guest
V úkolu s dýněmi lze úkol přijmout, ale nejde splnit. Drobná chybka? Myslel jsem, že lze hledat zářící dýně a plnit úkoly do 3. 12. 2017, tak jak byla informace šířena chatu.
 
Akce by měla být prodloužena do 6. 12. 23:59.
Bude znovu aktivován sběr dýní i plnění úkolů.
 

DeletedUser17865

Guest
Zdravím
Kdy by měl nebo byl aktivován?
A pokud už byl aktivován-ozve se někdo,komu po skončení a nyní tedy,po nové aktivace nějaká,na jakémkoliv světě,padla?
Děkuji a těším se na odpověď těch,kterým se zadařilo :)
 
Nic prodloužený není, ty úkoly mám v knize úkolů ale v saloonu už ne. Přestává mě bavit že pořád nám chybí informace, to co se řekne není pravda a kdokoli tu řekne negativní názor je utlučenej argumenty
 

z3l1

Člen týmu
Nic prodloužený není, ty úkoly mám v knize úkolů ale v saloonu už ne. Přestává mě bavit že pořád nám chybí informace, to co se řekne není pravda a kdokoli tu řekne negativní názor je utlučenej argumenty

Nevím jak ty, ale já tam vidím psáno BUDE znovu aktivován... Takže ještě není :)
 
Od dnešních 11. hodin do zítřejší půlnoci bude aktivní odkaz, na němž po přihlášení obdržíte mátový čaj jako kompenzaci za zmatky ohledně konce hledání dýní.
 
Nahoru