• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Lovec

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj, tady se pokusím usmolit Build na Lovce, takže:

Hned od začátku dávejte JEN do nástrahy pastí a Zručnosti!!!
Získate práce jako Lovit Bobry Oplocovat Ostnatým drátem apod.
Na levelu 18 (s dobrým equipem (seznam udělám)) můžete práci Lovit Kojoty
Na levelu 21 Lovit Vlky a na lvl 24 máte Lov na grizzlyho a Krást koně = Dvě prakticky nejlepší práce na peníze a expy.

Poté, co budete moci Lov na grizzlyho už do nástrahy pastí NEDÁVAT!!
Nyní dávejte body do Vést. Do Charisma dávat můžete, nebo také můžete pokračovat v Zručnosti.
Za několik levelů získáte práci Lovit bizony a Stavba panského domu což jsou další práce na expy.
Když budete moct Stavět panský dům, začněte dávat do střílení - za několik lvlů (záleží na equipu) budete moci Sloužit v armádě nebo třeba Přepravovat munici. V tomto buildu budete moci i Strážit vězení a podobné práce.

Já sám mám teď level 37 a to teprve po cca. 2měsících (byl jsem i na prázdninách) a nynní udělám skoro level denně.

Dobrý equip:
15-30: Drahý/Šedý širák, Flanelová košile, Drahé/šedé pracovní boty.
30-45:Zde si můžete nechat předešlý equip - není špatný a nebo třeba: Všechny typy Cylindrů, různé boty s ostruhy, Drahá/Černá kožená bunda, Pláště.
náhrdelníky: Zlatý indiánský náhrdelník, Kravaty, Stuhy, nebo Trojcípé šátky.

Dá se dobře předělat na duelanta, ale když začnete hned po začátku serveru máte velkou šanci dostat se na první místo, ještě jí zvětšíte když si pořídíte prémium.

Ještě to trochu zkusím upravit :) :hoj:
 

DeletedUser

Guest
Většina buildů na práce v sobě zahrnuje vést a nástrahu pastí.
To,že je to podobné,nemusí zároveň znamenat,že je to opsané.
 

DeletedUser

Guest
? já jsem na fóru chvíli, mám přečetný sotva dvě téma tak pardon pokud tu tento Build už je.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru