• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Lucy Custer

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vánoční koleda

Úkol 1: Strýček Skrblík
Zadavatel: Šerif John Fitzburn
„Ahoj Lucy Custer, to jsi jen ty... Že se ti zdám smutný? To bude asi tím, že jsou zase Vánoce. Chceš vědět, co je na Vánocích smutného? Tak dones něco k pití, aby se nám lépe povídalo.“
Podmínky: 1x Whisky
Odměna: 100 Zkušeností
„Bratr mé matky je jedním z významných akcionářů Pacifické dráhy. Jenomže od doby, co se topí v penězích, se z něj stal starý protiva a každý rok vytrvale odmítá přijít na vánoční oslavu. Máma je z toho vždycky nešťastná a já s ní nemůžu doma vydržet. Už aby to bylo za námi...“

Úkol 2: Pomoc a rada
Zadavatel: Šerif John Fitzburn
„Ty myslíš, že bys s tím něco dokázal udělat? No, dělej, jak myslíš. Já už to vzdal před lety a na zázraky už taky nevěřím.“
Podmínky: -
Odměna: 50 Zkušeností
„Klidně s ním zkus promluvit. Žije ve velikém domě na jihozápadě, ale nic si od toho neslibuj.“

Úkol 3: Přijdou tě strašit...
Zadavatel: Panské sídlo (v jihozápadní části mapy)
Ebenezer Skrblík: „Cože? Tebe sem posílá můj synovec? Myslel jsem, že ho to otravování už přešlo. Co mi chceš? Zase mě jen zdržuješ od práce. Čas jsou peníze, příteli. A pokud máš něco na srdci, musíš mi nahradit ušlý zisk.“
Podmínky: 500 $
Odměna: -
Ebenezer Skrblík: „Nesmysly. Lepší pohádku neznáš? Že přijdou tři duchové a ukážou mi, jak jsem bezcitný? Jen ať si přijdou, ale ty odtud okamžitě zmiz!“

Úkol 4: Velké medvědí kouzlo
Zadavatel: Waupee
„Slyšel jsem, že jsi u šerifova strýce moc nepochodil. Chceš zkusit zařídit, aby měl rád Vánoce i druhé lidi a máš už i plán? Máš pravdu, můj dědeček také říká, že moc kouzla Vánoc je v nostalgii. Ale abys probudil vzpomínky toho starého necity budeš potřebovat mocnou medicínu. Najdi mi tady pár věcí, které jsou potřeba k přípravě.
Podmínky: 1x Trofej, 3x Kůže, 10x Tabákové listy
Odměna: Medvědí talisman (produkt; +10 Vytrvalost)
„Můj dědeček připravil z těch ingrediencí Velké medvědí kouzlo, jedno z nejmocnějších kouzel, co znám. Uvidíš, že se šerifův strýc rozvzpomene na staré časy.“


Úkol 5: První vánoční duch

Zadavatel: Panské sídlo
Enenezer Skrblík: „Co jsi? Kdo jsi?“
Lucy Custer: „Jsem Duch minulých Vánoc.“
Enenezer Skrblík: „Ale ty nevypadáš jako někdo z mé minulosti!“
Jejda! Neuvědomil sis, že je ten chlap tak starý. Honem si obleč něco, co mu připomene dávno minulou dobu.
Podmínky: Mít na sobě Soupravu pro poutníka nebo Soupravu pro poutnici (vyjma produktu) a Medvědí talisman
Odměna: 150 Zkušeností
Enenezer Skrblík: „Duchu, nech už toho.“
Lucy Custer: „Je to tvá minulost. Z toho jaká je nemůžeš obviňovat mne. Kdysi jsi slavil svátky s přáteli, ale dnes si je nahradil jen honbou za penězi.“
Enenezer Skrblík: „Už mě dál nestraš...“

Úkol 6: Jen první pokus

Zadavatel: Šerif John Fitzburn
„Dojal jsi strýčka? To je hezké, ale nezdá se mi, že by ho to obměkčilo. Ještě mámě neodpověděl na pozvání. Jak je smutná, snaží se něčím zaměstnat a pořád peče. Vezmi si trochu cukroví. Už nevím, komu ho rozdávat.“
Podmínky: -
Odměna: 10x Perník
„Byl to jen první pokus. Třeba to nebyl ten správný přístup. Poraď se s Marií, víš přece, jak zbožňuje Vánoce.“

Úkol 7: Radujme se, veselme se!
Zadavatel: Marie Roalstad
„Ale Lucy Custer! Tvůj plán byl dojmout toho dědka? Vůbec se nedivím, že to nefungovalo. Vánoce přece nejsou o brečení do punče. Jsou o radosti nad příchodem Ježíška a o veselí. Musíš mu ukázat tu pravou vánoční pohodu a štědrost. Sežeň mi několik maličkostí a já ti ukážu, jak na to.“
Podmínky: 10x Bobule, 1x Role drátu, 1x Zlatý prach
Odměna: Cesmínový věnec (pokrývka hlavy; +1 Charisma, +1 Pohyblivost, +10 Zdraví)
„Vidíš. Přesně tak. Všechno musí být třpytivé, blýskavé, zelené a červené. Jako ten cesmínový věnec. Vezmi si ho a vytáhni dědulu na pořádnou párty.“

Úkol 8: Druhý vánoční duch
Zadavatel: Panské sídlo
Lucy Custer: „Pojď jen blíž a pořádně se na mě podívej. Mě jsi ještě nikdy neviděl. Jsem Duch přítomných Vánoc. Pojď, ukážu ti, jak dobří lidé tráví Vánoce. Jen se musíme vhodně obléci do společnosti.“
Podmínky: Mít na sobě Drahý žaket nebo Šaty tanečnice, Vycházkovou hůl nebo Kudramin slunečník a Cesmínový věnec
Odměna: 250 Zkušeností
Tak tohle bylo fiasko. Jak jen tě mohlo napadnout, že by se někdo chtěl bavit s tím nevrlým a věčně si stěžujícím člověkem. Rychle zpátky do saloonu, ale raději už bez něj, ať si užiješ aspoň konec oslavy.

Úkol 9: Ani na podruhé
Zadavatel: Šerif John Fitzburn
„Zvu ho na vánoční večírek každý rok a ještě nikdy nedorazil. Nediv se, že to nevyšlo ani letos. Škoda, že jsi ze slavnosti nic neměl. Ne, whisky už došla. Ale zbylo tu pár sušenek. Vezmi si.“
Podmínky: -
Odměna: 10x Čokoládová sušenka
„Počkej. Teď jsem si vzpomněl, že Henry vyprávěl zajímavé příběhy o původu Vánoc. Stav se za ním. Jistě se rád znovu pochlubí.“

Úkol 10: Svátky předků

Zadavatel: Barman Henry Walker
„Vítej, Lucy Custer, zajímají tě Vánoce? Víš jsou to vlastně oslavy zesnulých předků. Ti se o Vánocích vracejí, aby pobyli s rodinou a přinesli jí štěstí. A také se o Vánocích zjevuje budoucnost. Odkud to vím? Ale, od jedné staré vědmy. Žije kus odtud jako poslední obyvatelka zaniklého města. Chceš ji vidět? Tak se připrav na cestu.“
Podmínky: 1x Sedlo, 1x Lístek na vlak, 10x Sklenice vody
Odměna: 100 Zkušeností +1 Schopnost
„Žádné velké zásoby. Jeď vlakem do nejbližší stanice a odtud na koni na severozápad.“

Úkol 11: Budoucnost je to, co přijde
Zadavatel: Město duchů
Stařena: „Ach, človíčku, ty chceš ukázat druhému jeho budoucnost. To ale musíš dlouho hledat. Kde? Kde jinde než pod zemí, milý příteli. Musíš hledat pod zemí...“
Podmínky: 2x Těžit uhlí, 2x Těžit ropu, 2x Vykrádat hroby
Odměna: Černý plášť (oblečení; +10 Skrývání +10 Taktika +10 Vystupování)
Stařena: „Ukaž co jsi našel v tom hrobě? Starý plášť. Ten se ti jistě bude hodit. Jen běž v noci navštívit starého pána a uvidíš.“

Úkol 12: Poslední z vánočních duchů
Zadavatel: Panské sídlo (Čas 19:00-7:00)
Enenezer Skrblík: „Tak pojďme, duchu, čas je drahý. Já vím, kdo jsi. Jsi duch Vánoc, které teprve budou. Duch budoucích Vánoc. Tolik se bojím věcí, co přijdou, ale vím, že mi je ukazuješ pro mé dobro. Jsem připraven se změnit. Ty na mě nebudeš mluvit?“
Stojíš zahalený v černém plášti a mlčíš.
Podmínky: Mít na sobě Černý plášť, Charisma 20
Odměna: 350 Zkušeností
Ebenezer Skrblík: „Budu se snažit být ve smířlivé a štědré vánoční náladě po celý rok! Budu žít minulostí přítomností i budoucností. Nepromarním lekci, kterou jste mi udělili. Proč mi to vše ukazuješ, jestliže už nemám žádnou naději? Jen pověz, přízraku, lze tu hroznou budoucnost ještě změnit?“
Stojíš zahalený v temném plášti a mlčíš.

Úkol 13: Ten největší krocan

Zadavatel: Panské sídlo
Enenezer Skrblík: „Byl to jen sen. Ne, nebyl to sen, bylo to varování a já ho uposlechnu. Budu žít minulostí, přítomností i budoucností. Ah, Lucy Custer, to jsi zase ty? Pověz mi. Kolikátého je dnes? Vánoce říkáš? Takže jsem je letos ještě nepromarnil! To je báječné! Naprosto úžasné! Tak to potřebujeme velikého krocana, ať můžeme všechny pozvat na večeři. Ulovíš pro mně nějakého, že?“
Podmínky: 3x Lovit krocany
Odměna: +1 Atribut
Ebenezer Skrblík: „To je ten nejbáječnější, nejlepší krocan, co jsem viděl. Rychle ho odnes do saloonu, ať ho Henry upeče.“

Úkol 14: Boží hod vánoční

Zadavatel: Barman Henry Walker
„Připravit slavnostní večeři, to není jen tak. Ještě budu potřebovat spoustu dalších ingrediencí.“
Podmínky: 5x Krocan, 8x Rajče, 10x Brambory
Odměna: 1x Slavnostní pečeně
„Děkuji za všechno. A vezmi si, tady je tvoje porce.“


Úkol 15: Pokoj lidem dobré vůle

Zadavatel: Šerif John Fitzburn
„Veselé Vánoce, Lucy Custer. Nevím, jak se ti to podařilo, ale strýček se naprosto změnil. Přijal pozvání, aby trávil Vánoce u nás, a přivezl spoustu dárků. Vůbec nevím, jak se ti odvděčit.“
Podmínky: -
Odměna: 5000 $, 50 UPD, Vánoční balíček/truhla, Titul: Duch Vánoc
„No samozřejmě! Strýček tě moc pozdravuje a přeje ti veselé Vánoce a hodně štěstí a zdraví do Nového roku. A taky ti něco posílá. Rozhodně na dárcích nešetří. Říká teď, že peníze jsou přece od toho, aby dělaly radost druhým lidem.“
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru