• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Měny

Měny


  • Celkový počet hlasujících
    12
  • Anketa uzavřena .
Nevěděl jsem jak krátce napsat předmět, ale jednalo by se o toto.

začínají se nám tu množit měny, za které se dají koupit různé věci :) .

Začalo to $$ a nugettamy, před rokem/dvěma (nevim) přišly dluhopisy a ted s příchodem multiplaeru přijdou " veteránské body" pokud sem to dobře pochopil :)

Mam náávrh zda by nebyla někde v shopu "směnárna" jako u nás, co vleze do směnárny si za koruny vymění $$, či eura :D . Neříkám že by se dalo měnit $$ za nugety, ale taky by to neměl být problém, spíš jsem měl na mysli měnit dluhopisy na veteránské body, veteránské body na nugety či dluhopisy a podobně :) Osobně bych klidně měnil veteránské body za nugety.

V shopu tato "směnárna" funguje tím že se dá koupit identický item bud za dluhopisy nebo nugety, ale za veteránské body se dá koupit pár věci a popravdě radši bych dal 250 dluháču za 50 nugetové premko :) nebo 100 dluháču za 3500 veteránských bodu a koupil tamtu truhličku kde je celkem pěkná sada :)
 

DeletedUser15301

Guest
mě osobně se to líbí a jsem pro všema deseti... ale myslim si, že innu se to libit nebude, protože by to snížilo nakup nugetu...

spis vynechat nugety a vymyslet ty tri zbyle... tak by sel i lip nastavit kurz
 
Naposledy upraveno moderátorem:
to bylo první co mě napadlo :D , že se ty nugetty nebudou líbit innu :), přemýšlel jsem kolik $$ za dluháč a 10 000$ za 1 dluháč je pro někoho hrozně moc pro někoho hrozně málo :D ale určitě by se dals najít něaká střední cesta pokud by to tedy prošlo mohl bych nad tím ještě popřemýšlet :) i když to bych spíše nechal na Vás přece jen sem hráč a budu přemýšlet co mi nejvíce prospěje :D
 

DeletedUser7239

Guest
mě osobně se to líbí a jsem pro všema deseti... ale myslim si, že innu se to libit nebude, protože by to snížilo nakup nugetu...
spis vynechat nugety a vymyslet ty tri zbyle... tak by sel i lip nastavit kurz

Ono už je to stejně trošku znehodnocené tím, že se kupuje v shopu stejně za nugety jako za dluhopisy. Navíc každých 5 dní se dají dostat za přihlašování. Být na místě Inna udělám jednoduchou věc, aby se nugety kupovali. Dal bych třeba truhly za dluhopisy (stejně tam nenaleznou všichni vzácné věci), věci ze sad z tomboly za nugety, aby se mohli dál kompletovat, po přihlášení by hráč dostal pouze dluhopisy za které by si mohl koupit ty obyčejnější věci a nugety by mohl používat k nákupu dluháčů nebo veteránských bodů (nebo přátelských pro zvyšování bodů u těch, kteří nemají přátele, které by jim to zvyšovali... ono ne každý se přihlásí přes ten link a je to škoda, že to stojí). :) A samozřejmě potom už stačí nastavit kurs měny mezi těmi dluhopisy, VB a PB.
 
Jenže zrovna hodnota UPD vůči USD je nestálá napříč světy (obecně čím starší svět, tím je více USD v oběhu a tím menší jejich hodnota). Ačkoliv myšlenkové pohnutky autora nápadu chápu, tak podle mě fixní převodní tabulka/obchod není řešení, tím byl byl extra kurz v rámci jednotlivých světů, který by se sám upravoval na základě poptávky, címž se ale dostávám o level před autorův návrh ...
 
IGHASi lvl klidně tohoto návrhu zvedni odměnu stejně nechci :D

jinak máš naprostou pravdu s USD ale UPD či veteránské body jsou zhruba stejné ( na druhou stranu staré světy jsou nenugetové a nugetové světy mají možná více $$ než nenugetové )

A nákup přátelských bodu za dluháče se mi taky libí :D protože přátele si člověk najde až hraním a oni už svojí postavu mají :) takže sem s přátelskýmy body dost na mizině
 

DeletedUser

Guest
Tak přátelské body jsou imho proto, aby jsi přivedl nové hráče ze svého RL okolí.
 

Deleted User - 31870

Guest
Co udělat kurs UPD vs. $ dle levelového rozpětí hráče - třeba po 10 levelech do 80 zvyšovat lineárně a pak progresivně?
 
Je to taky jedna z možností, zas na druhou stranu bude lvl 150 dávat prachy lvlu 10 aby mu koupil premiovku třeba :/ . Ano nugety měnit nemůžem to jsem si myslel hned :) ale ještě tu budou ty veteránské body :)

ale z pohledu hráče s vysokým lvlem a kontem ten tvůj kurz beru ;) :D
 
Nahoru