• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Město duchů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12340
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12340

Guest
Možná mi to neúplně dochází, ale nějak se nemůžu dostat přes Město duchů. Už jsem ho "našla", ale úkol mi nešel splnit. Děkuju za radu:indián:
 

DeletedUser12340

Guest
Hned ten první, Město ponořené v mlze :-) Nešlo mi splnit úkol když jsem "šla k Městu duchů" ani když jsem byla v něm.
 

Deleted User - 31870

Guest
A jsi ve správném městě duchů? Tohle je zadavatel s bílou tečnou v levém horním rohu, ne opuštěné město. Taky musíš mít alespoň level 40, aby jsi úkol dostala..
 

DeletedUser

Guest
A jeste je potreba tam byt pred polednem.Po nem uz ten ukol splnit nejde
 

DeletedUser11939

Guest
K tomu časovému omezení: Musí se před polednem plnit všechny úkoly nebo jen ten první?
 

DeletedUser12340

Guest
Jojo, město které mám název "Město duchů" ne? ale míjela jsem i nějaké Město duchů 5, takže budu muset opravdu pohledat. Děkujuuuu
 

DeletedUser1318

Guest
Jestli ti to pomůže, musíš hledat bílou tečku na minimapě, protože je to zadavatel úkolu. Města duchů, jsou i opuštěná města, na mapě jsou šedivá - kolečka nebo čtverečky, podle úrovně.
 

DeletedUser

Guest
Než budeš moci začít s městem duchů, musíš mít splněnou sérii úkolů Anděl lásky pokud se nepletu.
 

DeletedUser

Guest
a hlavně když máte proženete kulku tomu mikovi, tak je druhá možnost, že najdete starou babu v lese:-) Twento úkol jsem tu nenašel, ale musím najít kojotí srdce a ještě 2 věci:-)
 

DeletedUser12340

Guest
Úkoly "Anděl lásky" mám. Děkuju za rady. Jdu hledat bílou tečku:))
 

DeletedUser

Guest
Jojo, město které mám název "Město duchů" ne? ale míjela jsem i nějaké Město duchů 5, takže budu muset opravdu pohledat. Děkujuuuu

Ten název Město duchů 5 je určitě obydlené město s tímto jménem. Stejně tak Město duchů se může jmenovat taky obydlené město.
 

DeletedUser12340

Guest
Ten název Město duchů 5 je určitě obydlené město s tímto jménem. Stejně tak Město duchů se může jmenovat taky obydlené město.

Tak fakt to tak je, ale proč tak někdo pojmenovává město?.. mno, každopádně už jsem na cestě k tomu správnému :))
 

DeletedUser

Guest
Tak fakt to tak je, ale proč tak někdo pojmenovává město?.. mno, každopádně už jsem na cestě k tomu správnému :))

...je každého věc jak si pojmenuje město :::))::-několik lidí Ti poradilo kde máš hledat tak tam mazej už jsi tam mohla být dávno a dávej bacha ať tam na tebe nevyskočí bubák:klubun:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru