• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Město ponořené v mlze (Město duchů)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím, chtěl jsem se zeptat na tento úkol. Mám ho už nějakou dobu, ale ani za boha nemůžu přijít na to, kde je to město duchů, jestli je to jakékoliv město na severozápadě, nebo je označené bílou tečkou. Jestli je označené tečkou, tak bych rád věděl, kdy se objevuje (jen v nějaký den, čas..). Zkoušel jsem koukat na mapu v čas, který je u Henryho - "které se v noci a v ranní mlze vynoří a v poledne zase zmizí" - sledoval jsem severozápadní sektor od 8 ráno do poledne, ale nic tam nebylo... Může mi s tím někdo poradit? :)
Děkuji za odpověď, Jiří.

// Vykřičníkem (zadavatel úkolu), ne bílou tečkou
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Presne tak ako písal HillBilly nado mnou. Len dodám, že Mesto Duchov sa nachádza v sektore A1, tj. prvý horný sektor vľavo. Na minimape by mal byť zadávateľ úkolov, v tomto prípade Mesto duchov, vyznačený žltým výkričnikom.
 

DeletedUser

Guest
Na tu stránku jsem koukal, nic specifického jsem z ní nevyčetl. Mimochodem vykříčník tam nemám. Zkoušel jsem jít i do města duchů v severozápadním rohu sektoru A1 - bezúspěšně... Takže vykřičník není a návštěva města zbytečná.. Ještě nějaké rady?
 

DeletedUser18281

Guest
Podmínky pro zobrazení série
Dosažená úroveň 45
Dokončená série Anděl lásky
 

DeletedUser

Guest
Pokud nepomůže ani rada Radanowskiho, doporučuji obrátit se na support přes ticket.
 
nejsem si úplně jistý, ale myslím že Město duchů se zobrazí po splnění úkolové série Zachraň salón, část 2. potom se zobrazí u města duchů vykřičník a můžeš přijímat úkoly. ale nejsem si jistý tím úkolem, vím že jsem to nedávno řešil na Floridě, že to město nevidím a pak už tam bylo :)
 

DeletedUser17809

Guest
Je třeba dát F5 :)
Podobný je to i u Pustiny že po pokecu se synkem se musí dát F5 aby se zobrazil úkol od vykutálenýho tatíka. Občas se to holt nezaktualizuje.
 

DeletedUser7239

Guest
Jinak tento úkol je mezi denními úkoly (žádné nové okýnko není otevřené) a musíš mít přijmutý i úkol od Henryho. :)
 

DeletedUser

Guest
Teď tam koukám, a nic tam není :/
Jinak úkolovou sérii Anděl lásky mám dokončenou a lvl45 za sebou

A Zachraň salon část 2. mám také za sebou, a F5 také nepomohlo

Tak město duchů jsem našel po propátrání celého sektoru, ale je tu problém. Nezobrazí se mi tam úkol - asi proto se mi nezobrazil ani vykřičník..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser18017

Guest
Zobrazují se ti v salonu napravo na sloupu denní ukoly? A určitě si byl v městě duchů (nemyslim ty co jsou opuštěný města kterých je na mapě spousta)
 

DeletedUser

Guest
Na sloupu nic není o_O .. A ano, byl jsem ve správném Městě duchů

Tedy našel jsem to město, ale nebyl jsem v něm :) Nemám tam zadavatele úkolu, abych tam mohl cestovat
 

DeletedUser18281

Guest
Vlevo nahoře máš malé ikonky, vedle avataru - úspěchy, úkoly apod. zkus tam mrknout jestli u toho úkolu nemáš vypnuté zobrazení.
 

DeletedUser

Guest
V kinze úkolů mám 4 úkoly, a u všech mám fajfku (zobrazené).. Ale je divné, že nemám ani ten lístek s denními úkoly na sloupu... :/
 

DeletedUser18017

Guest
Napřed budeš muset udělat ten ukol, aby se ti zpřístupnili denní ukoly a pak se ti to bude zobrazovat i ve městě duchů (jenom nevim jakej to je ukol :D )
 

DeletedUser

Guest
Co jsem četl, tak by to mel být úkol Zachraň salon část 2., a ten mám hotový
 

DeletedUser

Guest
Aaaaa omlouvám se.. jsem vůl.. Nedodělal jsem Zachraň salon část 2. .. Skončil jsem u toho pána meče :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru