• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Město s největším počtem bodů

Ano / Ne ?


  • Celkový počet hlasujících
    7
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Město z největším počtem bodů


Kategorie:


  • S prémiem
  • Bez prémia

Pravidla:


2 týmy, 1 tým = 4-5 lidí
Používání bonusů na energii = max. 2.
Zákaz používání spáčovi sady
Varianta A.

Ve variantě a by se jednalo o časové omezení na postavení města. Stanovil čas například 100hod. a muselo by tech 4-5 hráčů postavit město s nejvyšším počtem bodů... Město by se založilo na náhodném místě a tudíž by mělo min. bodů... Doložili by se reporty o stavění budov (Krejčí,kostel apod...) Za každých 10tis. bodů 10 UP Dluhopisů pro výherce a za každých 10tis. bodů 5UP Dluhopisů pro poražené.


Varianta B.

Ve variantě b by se jednalo o to, že by město muselo mít určenný počet bodů např. 50.000 bodů, který tým by měl město dříve postavenné zvítězil by a dostal by níže uvedenou odměnu. Doložili by se též reporty o stavění budov (Krejčí,kostel apod...)


Výhry:​

Pro účastníky Varianty A


Výherci: Pro každého 10-100 UP Dluhopisů (podle bodů města) + 30 nuggetů + 10.000$
Poražení: Pro každého Poraženého 5-50 UP Dluhopisů + 5 nuggetů + 5.000$


Pro účastníky Varianty B



Výherci: Pro každého 40 UP Dluhopisů + 30 nuggetů + 10.000$
Poražení: Pro každého Poraženého 20 UP Dluhopisů + 5 nuggetů + 5.000$


Klady:

  • Pro vyšší lvly i pro menší
    [*]Zabavení pro vyšší lvly který se nudí
    [*]Větší aktivita na The West

Zápory:

  • Bude mooc měst s max. body
    [*]


Pište návrhi na zlepšení návrhu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
V projektech už něco podobného je a podle mě i lépe zpracovaného. http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=23442
a řeší se tam klady a zápory tohoto. Odměny jsou podle nastavení projektu směšné, protože hráče to bude stát spoustu času, energie a nemálo peněz a díky tomu nebudou moci ani plnit úkoly na dluhopisy a odměna jim to nijak nevykompenzuje. V soutěži by měl hráč být něčím motivován a odměněn tak aby se mu to vyplatilo, což zde neplatí.

100 odpracovaných hodin je 240000$,
100 odpracovaných hodin znamená 25x spánek po 8 hodinách = 200 hodin spánku, což znamená, že 12,5 dne nebudu moci získávat dluhopisy, plnit úkoly a neporostou mi za tu dobu ani zkušenosti. Alespoň tedy ne tak jako bych rostl normálně při plnění úkolů.

Je mi jasné, že je to myšleno pro 4 - 5 lidí, ale i tak přijde každý hráč o 4 dny získání dluhopisů.

Na závěr bych ještě podotkl, že jsi zapomněl na anketu pro hlasování. Odpusť, že jsem ti to takto strhal, ale podle mě je to lepší, než ti jen napsat "Nelíbí"
http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=23442
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru