• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Městské fórum a BBCode

  • Zakladatel vlákna DeletedUser18641
  • Vytvořeno

DeletedUser18641

Guest
Dobrý den,

snažíme se využívat městské fórum co nejvíce a často narážím na problém s přehledností například při vytváření odrážek, různých seznamů a podobně. Využívání pouhých pomlček a dalších speciálních znaků pro vytvoření většího či více úrovňového seznamu je více nepřehledné.
Proto bych osobně, pravděpodobně i další hráči, uvítal podporu BB tagu List. Případně by nebyl špatný ani Spoiler a Table.

PRO: Osobně vidím přínos k přehlednosti a rozšíření možnosti formátování příspěvků na městských fórech.
PROTI: Negativum v tom nevidím momentálně žádné.

Je to pouhé rozšíření parsování již existujícího podporovaného BB Code. Možná pouhá "složitější" syntaxe (list a table).
 

Pawn

Člen týmu
Jako osobně nemyslím, že zrovna forum je ta věc na který hra nějak kape, a je třeba ještě něco přidávat.. Jak píšeš že speciální znaky, případně pomlčky apod. nestačí, tak to si dovolim nesouhlasit, a pokud si stím pohraješ dají se vykouzlit "přehledné zázraky", sám jsem forum tvořil několikrát tak vím, že to je v pohodě, a pokud neplánuješ psát manuál k celýmu westu nebo podobné, tak si nějak vystačí každý. Opravdu nevím co je na pomlčkách, nebo jiných symbolů nepřehledného, když to plní účel "domácích odrážek" skvěle :-) Můj názor.
 
Já si také myslím, že městské fórum nabízí dost slušné možnosti editace, jen se o nich třeba neví, protože nejsou přímo v nabídce. Nicméně už jen to, že fórum podporuje vkládání obrázků přímo do příspěvku, různou velikost písma i barev je velmi luxusní. Ano, uznávám, že uživatelsky nejsou tyto výše zmiňované funkce zrovna dvakrát přívětivé, ale aspoň se pozná, kdo již v hlavě něco má a dovede svůj příspěvek upravit tak jak chce a aby to zároveň k něčemu vypadalo.
 
Nahoru