• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Městský Sklad

Páči sa vám tento návrh?

  • Áno

    Hlasy: 7 46,7%
  • Nie

    Hlasy: 8 53,3%

  • Celkový počet hlasujících
    15
  • Anketa uzavřena .
Ahojte lidi, napadl mě menší nápad, že by ve městě mohla být budova s názvem sklad, kam by hráči mohli umisťovat produkty buďto volně nebo přímo pro jiného hráče. Ostatní nebo dotyčný hráč, pro něj je produkt určen by ho/je mohli vyzvednout.

Budova sklad by měla 5 levelů a každý level by odemkl jednu stránku. Takže logicky - stránek by mohlo být při úplně vystavěném skladě celkem pět.

UzgGkUD.png


Sklad by mohli otevřít pouze členové města a vkládat nebo brát itemy by mohli pouze členové, jenž jsou členy města minimálně deset dní.
Jak jsem psal, předmět by jsem mohl na sklad vložit volně a nebo pro nějakého hráče ( pokud by byl pro jiného hráče, nikdo jiný než dotyčný hráč by ho nemohl odebrat). Věci, jenž by byly na skladě déle jak 30 dní by se vracely majiteli do inventáře.
Sklad by vypadal asi takto :

ZZqW5Gr.png


Pokud bych chtěl odebrat nějaký produkt, jenž je volný nebo pro mě, klikl bych na něj a navolil množství.

UWpO5iG.png


to "patřící hráči gabor nagy neberte tak, že je to pro hráče gabor nagy určené. Znamená to, že to do skladu dotyčný hráč vložil. Věci určené pro nějakého hráče by se označovaly jinak.

Pokud by si někdo vzal ze skladu věc, jenž jsem tam umístil, přišla by mi zpráva.

pyOulgm.png


Pokud by jste chtěli dát na sklad věc, museli by jste být ve městě, pokud by jste jí chtěli odebrat, též by jste museli být ve městě.

Hodilo by se to třeba k pevnostem, pokud někdo nemá čas se do pevnosti na dání surek dostavit, hodil by to na sklad a někdo kdo k pevnosti jde by suroviny ze skladu vyzvedl a v pevnosti je odevzdal. Určitě by to mělo i spoustu dalších výhod, ale bohužel i nevýhod. např. Multi účet .

-------------------------------------------------------------

Vím, že se tento návrh neproslaví, ale chtěl bych spíše vědět váš názor, jestli by jste tuto budovu brali, případně zda by jste jí brali, ale něco upravili, nebo zda to je podle vás úplná blbost.
 
nápad dobrý, ale má to konkurenci... trh... jdou dát věci za prodejku "pro město" a tím se eliminuje vnější "zloděj". (a pokud to jsou surky pro někoho, tak přece ve městě nemam někoho, kdo krade.. a pokud jo, tak po první zkušenosti jde pryč)

toto by mělo velký užitek, pokud by se to spojilo třeba se spotřebou města. (každé město denně spotřebuje X surovin toho a toho) a hráči by museli toto zboží do měst dodávat, třeba by se měnilo nebo tak něco. v případě nedodání surovin by třeba byli omezené věci v obchodech nebo po X dnech padali lvly budov a pod..

to mě teď napadlo, tak to neberte jako nápad, ale třeba jako podnět, ale to sem nepatří...

ale zpět k tématu. sklad dobrý, nicméně obávám se, že využití nebude valné... :(
 
Též děkuju za názor, Grizly. Jak jsem psal, to využití jsem nedomyslel. Ale třeba by to šlo zkombinovat s nějakými jinými návrhy, jenž zde už byly. Tím myslím třeba ten, že by na výstavbu budov byly potřeba i produkty, jenž by se umisťovaly do skladu.
 
Bando, tady existuje trh, tak ho využívejte. Nač tato směnárna?! Až budete mít farmu a budete krmit koníčky a jiné, tak pak vesele čenžujte...
 

DeletedUser18462

Guest
určitě pohodlnější než trh ale vymysli do toho nugget funkci jinak nad tím Němci ani nebudou přemýšlet :D
 

DeletedUser

Guest
Zaujímavý nápad. Dobre spracovaný i graficky. Pridávam anketu. I keď si myslím, že to využitie nie je domyslené. Ďalšia vec je či sa to k Nemcom dostane..... :radní::klubun:
 

DeletedUser6833

Guest
lorde, tak aby se to dostalo k nemcum je uz na Vas, jestli jim to poslete, ne? huh

anyway - imho zbytecne. existuje trh. tohle je v zasade akorat vec, ktera obchazi poplatky za trh. cilize pracnost to udelat/naprogramovat vuci uzitku zcela nevyrovnana.
co se tyka zakomponovani nuget (zas ne vsechnom usi za ne byt ;)...), tak je to stejne varianta jako pri vyberu z trhu. sem na miste, free, chci to na dalku, tak za deset zlatacku
ale vypada to hezky :)
 
Podle mě sám navrhovatel po krátké diskuzi zde ztratil o svůj návrh zájem. Nicméně dodal obrázky a pravidla jsou v tomhle ohledu neúprosná: musel dostat dostat anketu (i když už ležel u ledu :-) a spustit flame :-)
 

DeletedUser7239

Guest
Podle mě sám navrhovatel po krátké diskuzi zde ztratil o svůj návrh zájem. Nicméně dodal obrázky a pravidla jsou v tomhle ohledu neúprosná: musel dostat dostat anketu (i když už ležel u ledu :-) a spustit flame :-)

Na druhou stranu je to pořád lepší než dělat updaty o ničem. To má fakt jen význam hrát jen, když jsou tomboly, protože nic nového, co by obohatilo hru nedají (kromě tedy dobrodružství a vylepšování itemů). Jinak kino dali, aby ho hned vzápětí zrušili. A slibovaná železnice stále nikde. :indián: Jinak to jsou úpravy, které jsou spíše dobré pro INNO než pro samotné hráče. Nicméně kdyby chtěli udělat ten sklad mohli by ho udělat na té farmě. :)
 
a zas farma :-) Na rovinu: farma je jen taková chiméra, která tu proběhla na fóru a těžko se v nějaké formě dostane někdy do hry. Myšlenka, že ve městě vznikne něco, co bude třeba nějak 'krmit' je sice hezká, ale tenhle navrhovaný sklad je maximálně jen 1/10 takového návrhu, jinak to to prostě jen druhý (a tedy zbytečný) trh.
 

DeletedUser7239

Guest
a zas farma :-) Na rovinu: farma je jen taková chiméra, která tu proběhla na fóru a těžko se v nějaké formě dostane někdy do hry. Myšlenka, že ve městě vznikne něco, co bude třeba nějak 'krmit' je sice hezká, ale tenhle navrhovaný sklad je maximálně jen 1/10 takového návrhu, jinak to to prostě jen druhý (a tedy zbytečný) trh.

Právě, že farmy jsou neoddiskutovatelnou součástí Divokého západu. Hijá hijá hou. lol A je na škodu, že v The Westu není. Jak už jsem se zmínil je to dobrý update pro dobrodruhy a dělníky. Ale INNO vice podporuje duelanty a vojáky... oni mají své pevnosti. Jednou se mi poštěstilo ji založit ale přesilou jsem o ni přišel. Takže snad jedině bych se mohl spokojit při stavbě cirkusu. Opravdu s těmi raketovými želvami je to úplně jako na skutečném Divokém západě. :blush:
 
Já chci taky chovat prásátka a kravičky a chovat koníčky, orat pole a sázet. Když máte farmu a víte že musíte přijít aby to neposcípalo, tak ten west hrát budete. Hráči chtějí budovat a tarat se o něco. Železnice ve hře není a stejně by se nerentovala, tak aspoň tu farmu.

Nic proti tomu skladu, ale je to ulehčení už tak snadné výměny produktů. Hráči si na toto zvykli, já bych prodloužil/natáhl cestování na trojnásobek, aby pak ta železnice měla smysl. Vždyť i ty vzdálenosti jsou nesmyslně krátké. Chce to více nepříznivých věci, tady se rozdává dobrá výbava a ještě hráči remcají. Každému je to málo ale paradoxně vzdychají po starých časech, kdy nic neměli.
 
McBracey, kde jsou ty doby kdy hráč s 2500hp byl "tank" a puška do pevnosti dávala poškození maximálně 312 (resp. pak zlatka byla super zbraň). O duelových zbraních samosřejmě později zlatky, ale ze začátku třeba Tuschak nebo šavle Granta resp. Billův Peacemaker a šetiraňák WE byli zbraněmi, pro které se skoro vraždilo.

a 100K bylo opravdu velké jmění!!

zajmalo by mě, pokud by se udělal projekt, kde by se s tímto nastavením hrálo (pouze základní sady- spáč, indián a pod), kolik lidí by toto šlo hrát. osobně se domnívám, že by to mělo větší úspěch než "vylepšování předmětů"
 

DeletedUser

Guest
nugetová funkce je jasná - za vložení věcí mimo město se musí zaplatit, třeba 1 ng za produkt, 2 za spotřební a 5 za oblékatelné věci
 

DeletedUser

Guest
Právě, že farmy jsou neoddiskutovatelnou součástí Divokého západu. Hijá hijá hou. lol A je na škodu, že v The Westu není. Jak už jsem se zmínil je to dobrý update pro dobrodruhy a dělníky. Ale INNO vice podporuje duelanty a vojáky... oni mají své pevnosti. Jednou se mi poštěstilo ji založit ale přesilou jsem o ni přišel:blush:

no ty pevnosti taky už nic moc a s dobrodružstvím se to moc nehnulo..
 
Nahoru