• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Mac OS X Snow Leopard 10.6-hry

DeletedUser

Guest
Chtěl bych se zeptat (pokud někdo ví) jestli tento OS podporuje .exe a jestli ne, jaké na to existují programy. Viděl jsme jedno video s tímto OS, a tam byli hry no, vypysovat je nebudu tady je linkna to video.
 

DeletedUser4620

Guest
exe subory na Mac OS, ani na inych Unix-like systemoch nemaju nativnu podporu..cast z nich sa da spustit cez rozne emulatory, ale to ide na ukor vykonu, takze windowsove hry na nich sice mozno pojdu, ale nebude to ono..dovolim si pouzit jedno pekne prirovnanie, ktore som kedysi cital..je to ako, keby si choval leva, chcel by si, aby bol zdravy, silny, aby mal peknu srst..ale namiesto poriadneho kusu masa by si ho krmil zeleninou :)

ina vec su hry robene na tento system, ale ich vyber je znacne obmedzeny, takze ti odporucam, ze ak sa chces hrat, tak radsej zostan pri windowsoch :)
 

DeletedUser

Guest
A kdyžtak jestli někdo neví, kolik je OPTIMÁLNÍ ramka. Já mám (jenom) 512MB. A jaká je rozdíl emzi Leopard a Snow Leopard.
 

DeletedUser120

Guest
takže... tady to máš:
1. exáče skoro vůbec
2. hry ano, pokud nejsou exáče (flash)
3. snow je novější než leopard.
 

DeletedUser

Guest
Takže, WoW, NFS MW, GTA Vice City, Hitman, Guitar Hero III a GTA San Andreas.
To sem Vykoukal ze na Snow Leopard rozchodím. A nevite co Aion? :D
A to by mohlo stačit na zábavu ne? A nemá někdo zkušenosti s PC a promítačkou? :D
 

DeletedUser4620

Guest
mna by zaujimalo, ze preco chces zacat pouzivat Mac OS :)
 

DeletedUser120

Guest
Takže, WoW, NFS MW, GTA Vice City, Hitman, Guitar Hero III a GTA San Andreas.
To sem Vykoukal ze na Snow Leopard rozchodím. A nevite co Aion? :D
A to by mohlo stačit na zábavu ne? A nemá někdo zkušenosti s PC a promítačkou? :D

jo jo....vlastně většinu her tam nespustíš....

a promítačkou? pokud nmyslíš projektor tak jo... jestli máš nějakou promítačku na pojenou na pc(pokud existuje) tak tam nevím
 

DeletedUser

Guest
A ještě jeden dotaz. Je v češtině? :D a proč chci misto Win Mac? Protože už přestávám hrát hry a XP moc funkcí nemá. A hry bych si zahral občas.
 

DeletedUser

Guest
A ještě jeden dotaz. Je v češtině? :D a proč chci misto Win Mac? Protože už přestávám hrát hry a XP moc funkcí nemá. A hry bych si zahral občas.

Hele, já mám XP, ale omrzelo mě a tak zkouším Linux ( Ubuntu, Kubuntu ). Nestojí to 4500Kč, je to více populární, malé hardware nároky, programy můžeš též emulovat ( rozchodíš od Call of Duty po Avatar. Je to česky a zdarma. S Macem zkušenosti nemam, ale vyzkoušet by ho nebylo marné.
 

DeletedUser

Guest
Jaks udělal, že můžeš mít dva OS?A 512MB ram by bylo málo
 

DeletedUser

Guest
Programy: Free - Virtualbox Placené: Parallels Desktop(mám) nebo WMware fusion
Na disk: Rozdělit na oddíly disk ( a přes Bootcamp nainstalovat) [Na Macích ]
 
Nahoru