• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

MAFIA 2 - co od ní čekáte?

DeletedUser

Guest
ahoj... mafiu znáte každej a všichni víte, že má vyjít dvojka... já bych rád věděl, co od ní čekáte?:yes:
nebo spíš co myslíte, že v ní bude a v co doufáte že tam bude :pianista:

já bych docela ocenil nějaký to letadýlko a větší obratnost a inteligenci postav :indián:
samozřejmě očekávám víc, to je jasný, ale vypisovat to tady nebudu :lovec:

jinak když sem se díval na jisté video na jisté stránce, došlo mě, že někdo asi spojil moje 2 nejoblíbenější hry - GTA SA a Mafii :pianista:
když se podíváte na video, nejspíš pochopíte :mocking:
 

DeletedUser6989

Guest
No já jsem hrál podobný hry jako jsou mafie 1,GTA SA, godfather 1 a 2.
Takže doufám,že se vyskytne možnost nákupů zbraní,možná nějaké mafiánské praktiky (Vybírání výpalného...) a s tím spojené strategické a RPG prvky.
A doufám že nebude chybět JÍZDA :D
Po tom co jsem schlédl video mě napadá ještě jedno přání:
AŤ MI TO UTÁHNE KOMP :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No já jsem hrál podobný hry jako jsou mafie 1,GTA SA, godfather 1 a 2.
Takže doufám,že se vyskytne možnost nákupů zbraní,možná nějaké mafiánské praktiky (Vybírání výpalného...) a s tím spojené strategické a RPG prvky.
A doufám že nebude chybět JÍZDA :D

možná to už moc spojuju s GTA, ale celkem by se mě líbilo, kdyby nebyla jízda a mise oddělený :yes:
nákupy tam určitě budou ( viz video ) :indián:
 

DeletedUser

Guest
ja doufam ze se nebude muset jezdit sem a tam jako v jednicce to me stvalo
a ocekavam vybornou grafiku a umelou inteligenci
 

DeletedUser

Guest
určitě si ji pořídím(ikdyž jsem 1 nikdy nehrál)....to auto měli jak ementál....:zásek:
 

DeletedUser9319

Guest
jednička mě bavila tak že jsem jí dohrál 2x takže doufám že dvojku někde seženu kdy že má vyjít ?
 

DeletedUser

Guest
prý že u některých misí se budete moci rozhodnout,jakým způsobem jí vykonáte-takže mafii 2 můžete dohrát 10x ale pokaždé s jiným příběhem
 

DeletedUser

Guest
prý že u některých misí se budete moci rozhodnout,jakým způsobem jí vykonáte-takže mafii 2 můžete dohrát 10x ale pokaždé s jiným příběhem

to myslím je i v GTA IV :yes:
ale je to určitě lepší, protože tě hra potom dlouho nepřestane bavit :mocking:

a co myslíte... budou ve dvojce cheaty? já bych si přál nějaký zábavný, jako třeba v jedničce to zvětšení ruk a titanik... pokud tam budou jen ty, který jen pomáhaj lenochům, tak je nebudu používat :tom::tom::tom:

a ty HW nároky... většinou píšou toto:

Predbežná min.konfigurace Dvojjádrový proc. 1.7 Ghz nebo 2.8 Ghz jednojádrový, 1 GB operační paměť, nVidia GeForce 6600

nejsem moc expert na komply, ale jak moc myslíte, že bude vadit, že mám jednojádrovej procesor 2.0 Ghz? asi dost co :cry:
 

DeletedUser7063

Guest
Co vůbec byl v jedničce ten titanik? Už si to moc nepamatuju.:radní:
 

DeletedUser4517

Guest
HW pozadavky
Minimální HW požadavky
> Operační systém: Microsoft Windows XP SP2/Vista
> Procesor: Intel Pentium 4 3.0GHz nebo ekvivalentí (100%)
> Operační paměť: 1GB
> Grafická karta: 256MB se Shader Model 3.0 (DirectX 9.0c)
> Místo na harddisku: 8GB
> Zvuková karta: kompatibilní s DirectX 9.0c
 

DeletedUser

Guest
HW pozadavky
Minimální HW požadavky
> Operační systém: Microsoft Windows XP SP2/Vista
> Procesor: Intel Pentium 4 3.0GHz nebo ekvivalentí (100%)
> Operační paměť: 1GB
> Grafická karta: 256MB se Shader Model 3.0 (DirectX 9.0c)
> Místo na harddisku: 8GB
> Zvuková karta: kompatibilní s DirectX 9.0c

tak to muj komp neutáhne :cry::cry::cry:
a stejně i kdyby, tak si myslím, že to bude mít větší požadavky... to není možny aby takovej druhej díl hry století měl tak malý požadavky :nea:
 

DeletedUser

Guest
tak to muj komp neutáhne :cry::cry::cry:
a stejně i kdyby, tak si myslím, že to bude mít větší požadavky... to není možny aby takovej druhej díl hry století měl tak malý požadavky :nea:

Můj comp jo ale já ale myslím že to bude mít větší požadavky jako Call of Duty 4.
Pokud to bude srovnatelné a to bude.:mexikán:
 

DeletedUser

Guest
Požadavky jsou optimální... Direct 9.0, XP/Vista, procesor 3.0GHz, grafika 256MB, 1GB RAM...

Můj PC taky na to dříve nestačil, ale RAM jsem udělal z 512MB na 2560MB a grafickou kartu mám novou - ATI Radeon HD 256MB a hned mám na PC pohodlí...
 
\no tak to vypadá že si na druhý díl budu muset počkat můj komp to neutáhne také viz-Procesor AMd 2GHz,graf. karta 128 MB,RAM 768MB,málo místa na disku atd...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
mne v poho ale ta grafike mi pride blba bude to mit vetsi pozadavky
 

DeletedUser

Guest
mafia bude mit male pozadavky ale kdo se tesi na crysis 2 bude vyrobeno na cryenginu 3 to uz at si tunite PC protoze to bude hodne narocne na pozadavky ale ty detaily hmm...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru