• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

MAFIA 2 - co od ní čekáte?

DeletedUser

Guest
Ještě je tam hezky zpracované město... a tam tvé příklady končí.. pak už jen americká střílečka.
 

DeletedUser

Guest
Prosím napište mi odkaz na VOLNOU JÍZDU, která jde stáhnout a je na 100% bez virusu a není ve formátu .rar
 

DeletedUser

Guest
lotr: ty nemáš Total CMD? jinak doporučuji ěnco na vybalení raru stáhnout. dost s epoužívá.
 

DeletedUser

Guest
Jo,já to mám, alechci n ěco co neníve formátu .RAR

:)Tak už dobrý
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak jsem se dostal k Mafii 2 (i když asi z nudy), je to suprová hra, takže vypíšu snad jen nevýhody...

- nároky na PC
- divné zakončení příběhu na celý styl hry
- inteligence policajtů
- dlouhé ježdění autem
- pro začátečníky málo checkpointů

PS: Nějak mi nefungujou Joeva dobrodružství :lovec:
 

DeletedUser

Guest
praveze naroky boli dobre optimalizovane .. nemozete ale chcet aby vam to islo na 98 win..
 

DeletedUser

Guest
chtěla bych poprosit více lidí, kteří mafii hráli, aby sem napsali své dojmy ze hry. popřípadě srovnání s jedničkou. díky
 

DeletedUser

Guest
No se srovnaní s jedničkou nic moc příběh je katastrofa a hraní se hrozně změnilo ten dojem už není takovej :) až na zavěr kde svojí postavou zastřelíte postavu z minulího dílu ;D

Jinak teda 1byla lepší
 

DeletedUser

Guest
První díl byl i podle mě o dost lepší..
Každý den jsem se těšil na další misi, ten příběh mě dost vzal, Tommy je můj vzor :-))
Dvojka měla bejt velkolepá, ale je to ho*no.
 

DeletedUser

Guest
Jojo a ještě zabiješ toma a hraješ za nějakýho ožralu :bandita:
 

DeletedUser

Guest
Jízda je až to dohraješ:kobylka: ta grafika jéé mafia 1 mě nepřekvapila.
 

DeletedUser11508

Guest
Jak řekl i Lee Kershaw, já jsem to taky nehrál ale za to jsem to sledoval na youtube.com
a to mi tak jako tak docela stačilo ale je to fakt hodně pěkné už ten prříběh, dubing, možnosti..
Wóóóów... samozřejmě Mafii 1 jsem taky hrál ale né úplně celou vždy když jsem měl jet na tu benzínku
tak jsem nevěděl jak, já myslel že je to bug ale jedině pak o rady kámoše jsem tam dojel.. :D
 

DeletedUser8082

Guest
Já teď hraju II na nejjednodušší úroveň,je to vfelmi lehké ,příběh je skvělí i to jak lidé v zimě se smekají a prostě to,že je to více jako normální život ,takže mé hodnocení 9 z 10
 

DeletedUser8082

Guest
Jo přesně nemohla jsem najít to sprváné slovo..
A ještě hru hraji týden a už ji mám dohranou...(na nejjednodušší úroveň)
 
Todle je všechno ůžasný grafika,nové zbraně,je více realistická....
Ale podle mě je příběh podstatně horší.Jak už tady někdo řek,tak i já jsem se u jedničky těšil na každou další misi,ale dvojka vážně zklamala.:41: :cry:
 
Nahoru