• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Mafia & Mafia II

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4295
  • Vytvořeno

DeletedUser4295

Guest
Schválně jsem hledal, jestli tu někdo už nevytvořil téma o Mafii 1 od české firmy 2K Czech (dříve Illusion Softworks) a nikde nic :(
Tak sem ho založil já. Co říkáte na tuto starší českou klasiku? :)

Příští rok (jaro 2010) by měla vyjít Mafie II a jak na to koukám, tak to bude celkem bomba ;)

A o Mafii 1 mám i web (PS: nechci dělat reklamu tady na forum):
Mafia.GameCentral.cz - o Mafii 1
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jo mafii sem hrál a je pravda že je to hodně dobrá česká hra těšim se na dvojku!
 

DeletedUser

Guest
Stará, dobrá Mafie. U ní jsem vydržel celkem dlouho, nejlepší je, že na ní pracovali Češi ;) Občas je tam i povedená hláška, která dokáže pobavit...
 

DeletedUser120

Guest
mafie je snad naše nejlegendárnější hra...i některý amici uznaly že to je lepší než GTA :)
 

DeletedUser

Guest
mafia

mafiju sem dohrál přet půl rokem konec je fakt smutnej:cry::cry::scream::scream: je to moje hodně oblíbená hra je teda rozhodně lepčí než gta
 

DeletedUser4295

Guest
Ale, tak Sam byl zrádce (prásknul tě), zasloužil si to ;)
(i když ty si prásknul celou Salierovo rodinu :D )
 

DeletedUser

Guest
mafii jsem hrál asi před 8 lety je to super hra ale mafii 2 dělají angličáci takže si myslím že to bude o ničem.
 

DeletedUser

Guest
Ale, tak Sam byl zrádce (prásknul tě), zasloužil si to ;)
(i když ty si prásknul celou Salierovo rodinu :D )
No ale já myslím Tomiho a Paulího že umřeli né Sama toho nelituju ani trachu v poslední misi se do něj pral tomsnem dokud nezdechl:killer::killer::killer::scream:
 

DeletedUser120

Guest
je fakt že příběh měla ukázkovej....hezky namluvený....rychlej neměl chybu :)
 

DeletedUser4295

Guest
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mafie je nejlepší hra kterou se kdy hrál.Nejlepší je mise melouch:lol2:
 

DeletedUser

Guest
Jediné co mi už teď vadí na dvojce je to, že na ní čekám tak dlouho a dohranou ji budu mít za týden.
 

DeletedUser

Guest
jo to je legenda :) tu jsem hrál když jsem něvěděl o vymoženosti intrnet a bylo mi asi 9
 
Nahoru