• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Mafia & Mafia II

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4295
  • Vytvořeno

DeletedUser7063

Guest
Já s 12 a ani jednou mě netrefil. No nemůžeš čekat že to pokaždé skončí jinak...
 

DeletedUser

Guest
Hráli jste i mission pack?
Mě moc nebavil,a pak se mi to u jedné mise vždycky seklo...
Ale zabil jsem Salieriho...
 

DeletedUser4295

Guest
Hráli jste i mission pack?
Mě moc nebavil,a pak se mi to u jedné mise vždycky seklo...
Ale zabil jsem Salieriho...

Mission pack měl bohužel sadu bugů, takže muselo se s tím počítat. A samozřejmě jste museli provést správnou instalaci (na co se přes 50% vykašlalo a pak škemrali o pomoc)
Jinak jsem jej dohrál. :smoker:
 

DeletedUser

Guest
já sem hrál mafiu, ale pak jsem se sekl u jedné mise a pak mě to i přestalo bavit :hate pc:
ale jinak dost dobrá hra, ale fakt nevím proč mafiu II dělají amíci...:(
 

DeletedUser4295

Guest
já sem hrál mafiu, ale pak jsem se sekl u jedné mise a pak mě to i přestalo bavit :hate pc:
ale jinak dost dobrá hra, ale fakt nevím proč mafiu II dělají amíci...:(

Američani na tom úplně tak nemakají. Hru stále vyrábí Češi, akorát se to prostě jmenuje 2K Czech (Brno, malá pobočka pak v Praze), resp. 2K Czech = pobočka 2K Games. Američani se starají hlavně o finance a rozhovory, takže pokud by se Mafie II vyráběla v Illusion Softworks (Petr Vochozka by nepřijmul žádnou nabídku od jiných firem), nebyla by asi hra tak hezká, jako je teď, protože dostatek financí nemá každý druhý :)
 

DeletedUser7063

Guest
No já hlavně doufám, že bude český dabing, protože v jedničce byl fakt skvělý a moc si mafiu nedokážu představit s anflickým dabingem.
 

DeletedUser4295

Guest
No já hlavně doufám, že bude český dabing, protože v jedničce byl fakt skvělý a moc si mafiu nedokážu představit s anflickým dabingem.

No, dabing se sice předpokládá (není jistý) a na svědomí by to pak mělo mít Cenega Czech, čehož se obávám. Nakonec sice český dabing třeba bude, ale s lidma, kteří ještě nikdy nic nedabovali a bude to hrůza :sick: Byla by blbost, aby Mafii II dabovali stejní lidi jako Mafii 1, protože prostě Vito nemůže mít hlas jako Tom Angelo, připadalo mi to trochu blbé. Takže já jen doufám, že pokud CZ dabing bude, tak aby sehnali pořádné lidi, nejlépe z filmů a aby se jejich hlasy opravdu shodovaly s původním anglickém dabingem... :smoker:
 

DeletedUser

Guest
No, dabing se sice předpokládá (není jistý) a na svědomí by to pak mělo mít Cenega Czech, čehož se obávám. Nakonec sice český dabing třeba bude, ale s lidma, kteří ještě nikdy nic nedabovali a bude to hrůza :sick: Byla by blbost, aby Mafii II dabovali stejní lidi jako Mafii 1, protože prostě Vito nemůže mít hlas jako Tom Angelo, připadalo mi to trochu blbé. Takže já jen doufám, že pokud CZ dabing bude, tak aby sehnali pořádné lidi, nejlépe z filmů a aby se jejich hlasy opravdu shodovaly s původním anglickém dabingem... :smoker:

Momentálně se dabing dělá s lidma, co nemají až tak zkušeností... Ale jedničku dabovali i docela známý herci a taky to nějak vypadalo... A nemusíš vyloženě postavit stejného člověka na hlavní postavu, stejné lidi na tvé kamarády atd.. Ale změnit to... Ve dilmech se také opakuji lidé na dabing a nikomu to nevadí...
Ovšem co jsem četl,tak se bude pokoušet Ilusion, tedy teď 2K Czech pokoušet o dabing kvalitní a od opravdých herců a ne od prvního člověka, kterého najdou na ulici.. Kdyby to dopadlo třeba jako zaklínač, když ti nepřítel do kterého sekáš mečem řejne klidným hlasem "zabiju tě", tak bych si raději hru zahrál v AJ a rozhodně bych si ji ale nekupoval. Nákup bued jedině, když bude hra plně v CZ a dabing za něco bude stát..
 

DeletedUser4295

Guest
Momentálně se dabing dělá s lidma, co nemají až tak zkušeností... Ale jedničku dabovali i docela známý herci a taky to nějak vypadalo... A nemusíš vyloženě postavit stejného člověka na hlavní postavu, stejné lidi na tvé kamarády atd.. Ale změnit to... Ve dilmech se také opakuji lidé na dabing a nikomu to nevadí...
Ovšem co jsem četl,tak se bude pokoušet Ilusion, tedy teď 2K Czech pokoušet o dabing kvalitní a od opravdých herců a ne od prvního člověka, kterého najdou na ulici.. Kdyby to dopadlo třeba jako zaklínač, když ti nepřítel do kterého sekáš mečem řejne klidným hlasem "zabiju tě", tak bych si raději hru zahrál v AJ a rozhodně bych si ji ale nekupoval. Nákup bued jedině, když bude hra plně v CZ a dabing za něco bude stát..

Uvidíme, co z toho vyleze. Doufejme, že to bude stát za to ;) Já si M2 předobjednám co nejdříve, přece jenom počítám s tím, že by mohli být prázdné sklady :D
 

DeletedUser

Guest
Uvidíme, co z toho vyleze. Doufejme, že to bude stát za to ;) Já si M2 předobjednám co nejdříve, přece jenom počítám s tím, že by mohli být prázdné sklady :D

Předobjedat jde už cca rok.. Ale já si raději počkám až potvrdí dabing..
 

DeletedUser4295

Guest
když už je mafia deluxe ??????!!!!!!

Co to je za hru? :)
Hoď odkaz na tu hru.

No to já taky.. Ale bojím se že ne :( V předprodeji zatím nic není.. A to většinou tyhle sběratelské edice jsou dostupné výhradně v předprodeji..

No, snad něco bude. Na Mafii 1 sběratelská edice byla (http://mafia.gamecentral.cz/archiv.php?archiv=13), takže doufám, že bude i u Mafie II, ale snad nebudou hned vyprodaný, jako u CoD6 :D
 

DeletedUser

Guest
Mafiu deluxe jsem hrál,jediný rozdíl je,že je tam občas pár nový lidí a jsou tam závody ve městě,kdy si mlžete vybrat auto atd...
A ještě tam občas jde slyšet nějaká ženská co zařve:What the hell is going there?
Je to zajímavé,že v tu odbu já obyčejně ani nedělám nic proti zákoného,maximálně překračuju pvolenou rychlost...
Bohužel jsem měl asi blbou verzi,nebo co,ale Paulie mi nikdy nechtěl vystoupit z nadzemky(mise Melouch)
Takže to jsem jako spoustu jinných her nedohrál.
Jinak klasickou jsem vyhrál několikrát.
 

DeletedUser4295

Guest
Mafiu deluxe jsem hrál,jediný rozdíl je,že je tam občas pár nový lidí a jsou tam závody ve městě,kdy si mlžete vybrat auto atd...
A ještě tam občas jde slyšet nějaká ženská co zařve:What the hell is going there?
Je to zajímavé,že v tu odbu já obyčejně ani nedělám nic proti zákoného,maximálně překračuju pvolenou rychlost...
Bohužel jsem měl asi blbou verzi,nebo co,ale Paulie mi nikdy nechtěl vystoupit z nadzemky(mise Melouch)
Takže to jsem jako spoustu jinných her nedohrál.
Jinak klasickou jsem vyhrál několikrát.

Jednoduše řečeno, Mafia Deluxe je mód :)
 

DeletedUser

Guest
Mafiu deluxe jsem hrál,jediný rozdíl je,že je tam občas pár nový lidí a jsou tam závody ve městě,kdy si mlžete vybrat auto atd...
A ještě tam občas jde slyšet nějaká ženská co zařve:What the hell is going there?
Je to zajímavé,že v tu odbu já obyčejně ani nedělám nic proti zákoného,maximálně překračuju pvolenou rychlost...
Bohužel jsem měl asi blbou verzi,nebo co,ale Paulie mi nikdy nechtěl vystoupit z nadzemky(mise Melouch)
Takže to jsem jako spoustu jinných her nedohrál.
Jinak klasickou jsem vyhrál několikrát.

Paulie mi z nadzemky taky nechtel vystoupit.ale to sem měl mod Lost Heaven 1932 což je super mod.pak sem si stahnul textury a novou silnici
 

DeletedUser

Guest
ja som presiel mafiu 1 okolo 10x a potom ma to uz nebavilo. som zvedavy na 2ku ale uz to nebude to co 1tka
 
Nahoru