• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Majklski - Šťastné a Veselé

DeletedUser

Guest
No jo, na to si měl myslet dříve, ale což nápisu Merry Christmas and happy new year rozumí dneska už všichni :)
 

DeletedUser

Guest
Každý ano, ovšem patřím mezi lidi, kterým amerikanizace vadí. Tady jsem to ale bral tak, že to není česká hra a odehrává se to na divokém západě :) Tak mi to tak nepřišlo, příště bych už ájinu nepoužil :)
 

DeletedUser

Guest
Každý ano, ovšem patřím mezi lidi, kterým amerikanizace vadí. Tady jsem to ale vral tak, že to není česká hra a odehrává se to na divokém západě :) Tak mi to tak nepřišlo, příště bych už ájinu nepoužil :)

Tak příště udělej vícejazyčné provedení a je to :) ... Dáš je oba a podle komentářů, zvolíš pak ten soutěžní a nemusíš to řešit! :)
 

DeletedUser

Guest
Osobne sa mi to nepaci, neviem je to asi podla v kusu ale vsetko tam je naplacane jedna na druhu nieje tam bod ktory cloveka uchyti .. rozmazane nekvalitne obrazky su tam nieje tam jednotna kvalita .. skoda .. neber to ako nejaku tazku kritiku
 

DeletedUser

Guest
Kdepak, jak jsem psal jinde, i negativní ohlas je dobrý na příště.
Už jsem to tu zmínil, já to tu beru hlavně jako získání zkušeností :)
 
Nahoru