• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Mapa sektorov u pevnosti.

DeletedUser

Guest
Potrebujem zaslat screen mapky sektorov u strednej, velkej a malej pevnosti. Plne vystavanej
Dakujem
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7836

Guest
Trocha neskoro, ale predsa :)

smfort2.png

medfort2.png

lgfort2.png
 

DeletedUser

Guest
Jak do toho můžu dodělat ty šipky-strategie, např. šipka útočníci (Červeně), a obránci (Modře)???

Napište pls jako zprávu
 

Deleted User - 31870

Guest
Když jsem dřív dělala taktiku, tak jsem si udělala screen z jedné bitvy a pak v malování překopírovala části (postavičky) tak, jak jsem potřebovala.. Když jsem chtěla odlišit off a online hráče, využila jsem barvičky.. Nu a šipky tam doděláš snadno pomocí pár čar (jen bacha, aby to pak nebylo moc přeplácaný)

Malování má snad každý PC s XP -> Start -> Všechny programy -> Příslušenství -> Malování

Př.: [SPOIL]
119374119374obrana.png


44984498taktika2.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Když jsem dřív dělala taktiku, tak jsem si udělala screen z jedné bitvy a pak v malování překopírovala části (postavičky) tak, jak jsem potřebovala.. Když jsem chtěla odlišit off a online hráče, využila jsem barvičky.. Nu a šipky tam doděláš snadno pomocí pár čar (jen bacha, aby to pak nebylo moc přeplácaný)

Malování má snad každý PC s XP -> Start -> Všechny programy -> Příslušenství -> Malování

Př.: [SPOIL]
119374119374obrana.png


44984498taktika2.png
[/SPOIL]

Tohle vše je udělaný v malování?
 

Deleted User - 31870

Guest
Ano - trošku kopírování + využití úseček
 

DeletedUser

Guest
Když jsem dřív dělala taktiku, tak jsem si udělala screen z jedné bitvy a pak v malování překopírovala části (postavičky) tak, jak jsem potřebovala.. Když jsem chtěla odlišit off a online hráče, využila jsem barvičky.. Nu a šipky tam doděláš snadno pomocí pár čar (jen bacha, aby to pak nebylo moc přeplácaný)

Malování má snad každý PC s XP -> Start -> Všechny programy -> Příslušenství -> Malování

Př.: [SPOIL]
119374119374obrana.png


44984498taktika2.png
[/SPOIL]

ano mas to pekne...
ale proc to zverejnujes po chvili to na tebe vytahne kazdy...
 

Deleted User - 31870

Guest
Aspoň bude zábava :) Pokud nemáš u druhé strany špeha, nevíš, jak bude soupeř pokračovat dalším tahem.. a popravdě ty taktiky ode mne zase nejsou tak dobré..
 
graficky je to hezky (zejmena, kdyz vim, ze je to cele delane v malovani), ale jakoliv taktika tady na foru asi nikomu extra nepomuze (zejmena, kdyz je to nejakej pokus, protoze pro ostre boje je to dost spatne ...)
 
Nahoru