• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

McBracey

Vyměním Kalhoty Natta Bumpona (Buffalo), anebo holínky Allana Quatermainse (S9) za kalhoty Allana Quatermainse (zde na Dakotě). Přihodím ještě nějaké produkty (popřípadě hotovost) na zmíněných světech...
 
Vyměním Freemanovu bundu z Coloráda, za Docův kabát na Arizoně, Buffale nebo Dakotě. Popřípadě za jiné věci anebo produtky z S9 a Coloráda. Mám tam dost hodnotných věcí do sad a plno produktů.
 

DeletedUser9350

Guest
Pokud se vsákneš na půjčení ke mě do města, není problém. Na veřejný ho nedám.
 
Nenašel by se na to někdo jiný. Tvým spoluhráčům by se asi moc nelíbilo, kdyby jsi mi dopomohl k velbloudovi...
 
Zdravím, mám na Dakotě navíc zlatokopovu košili, rád bych ji vyměnil na Arizonu, kdo by měl zájem ozvěte se...
 
Nahoru