• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Medieval II Total war

DeletedUser

Guest
Ahoj, hrajete nekdo tuto hru??? ja ano a sem v ni docela dobry.... hraju to z kamosema po siti atd....
 

DeletedUser

Guest
Hrál jsem ji,ale je to jen prostě předělávka Medievalu I,což je pořád má nejoblíbenější hra ze série Total war...
 

DeletedUser

Guest
Kámoš jí chce... Má jenom Rome: Total war a ta se mu líbí tak že chce mít další total war.

Jako hra vypadá celkem dobře... Jaká je??
 

DeletedUser7063

Guest
Hrajete někdo Empire Total War? Chci vědět jaké to je, ještě jsem to nehrál...
Medieval občas hraju, je to docela dobrý, nejradši mám Angličany.
 

DeletedUser1575

Guest
výborná strategie je dobré si hru vyzkoušet za jakoukoliv frakci a hlavně nečetovat pak hra strací své kouzlo z pohledu čecha je nejlepší hrát asi za polsko z pozice hráče pak francie nebo anglie nejlepší pěchota versus nejlepší jízda
 

DeletedUser

Guest
Všechny díly téhle série jsou si bohužel až moc podobné.
Stačí mi teda,když mám jediný díl a je to téměř stejné,jako kdybych měl všechny.
Empire T.W. jsem si zkoušel,sice jen asi na půl hodinky nějakou bitvu(Prohrál jsem),ale nijak zvlášť mě to nezaujalo...
Rome T.W.byl zase příšerně jednoduchý,vzal jsem si armádu složenou jen z lehké jízdy a gálii jsem dobyl do 20tahů...
 
výborná strategie je dobré si hru vyzkoušet za jakoukoliv frakci a hlavně nečetovat pak hra strací své kouzlo z pohledu čecha je nejlepší hrát asi za polsko z pozice hráče pak francie nebo anglie nejlepší pěchota versus nejlepší jízda

To já si zase myslím že za svatoou říši římskou, je to takový předchůdce Rakouska-Uherska. Já jsem nakumuloval tu jejich extra jízdu a lehkou pěchotu s kušema. Dvojka je propracovanější než jednička, má trochu lepší režim.
 

DeletedUser

Guest
Pro začátečníka je asi nej Anglie, Francie.
Ale moje oblíbené jsou Benátky a Svatá říše římská.
SŘŘ je taky ze všech nejsilnější, protože má skvělou jak jízdu tak pěchotu, ale má asi 2X dražší jednotky.
 

DeletedUser1575

Guest
dobře vážení všichni tuhle hru máme doma takže kdy domluvíme velkou online bitvu tedy pokud to jde moc se tomhle nevyznám
každý si vybere svoji frakci domluvíme čas a pujdeme na to
 

DeletedUser

Guest
no de o to hermane ze by to asi nezvladlo pripojeni :( jako aby se tam rezalo pres 10000 vojaku to je pro me pc moc asi :( ale jinak RUSKO rulez
za rusko sem po netu este neprohral (ani v medieval lize) mam vybornou taktiku :)
jinak: sicilie ma dobrou startovni pozici.... turkove zase dobre jednotky, ale problem sou mongolove a timuridi, co se tyce francie a sv. rise rimske tak ty maj stejnejnej problem jako turci.... egypt ma nehorazne slabe jednotky, maurove sou na tom podobne.... (ale maj dobrou pozici) anglie a skotsko to je tak prumer.... milan je frakce tak leda na vyhlazeni.... benatska tezka pechota je nejvic :) (benatky se skoro nedaj dobyt protoze tam de jit jen pres most....), spanelske a portugalske leske jednotky 4ever :) , uhersko ma dobrou tezkou jizdu, polsko streleckou jizdu :).... (kazdy narod ma neco do sebe :) ) dansko ma houzevnate jednotky :)
no proste kazdy narod ma neco do sebe....

me v medievalu II sklamala hlavne diplomacie :(:(:( proste: nekdo vam treba nabidne spojenectvi, vy ho prijmete a von vas 2 trahy po tom napadne :( to fakt nechapu.... to je pak ta diplomacie k nicemu.... :(
 

DeletedUser

Guest
Diplomacie je podle mě ve všech dílech opravdu mizerná :(
Vím,že já jsem drtil jeden návrh,a oni mi poslali nabídku,že na mě zaútočí pokud jim nedám 20000.
Tak jsem naostřil zbraně a poslal svého krále do bitvy :-)
Bohužel asi 40tahů na to jsem už kompletně prohrál,protože se na mě domluvilo spousta národů.(Francie,Svátá říše římská,Italské království,Sicílie,Maďaři,Papež.....)
 

DeletedUser

Guest
Diplomacie je podle mě ve všech dílech opravdu mizerná :(
Vím,že já jsem drtil jeden návrh,a oni mi poslali nabídku,že na mě zaútočí pokud jim nedám 20000.
Tak jsem naostřil zbraně a poslal svého krále do bitvy :-)
Bohužel asi 40tahů na to jsem už kompletně prohrál,protože se na mě domluvilo spousta národů.(Francie,Svátá říše římská,Italské království,Sicílie,Maďaři,Papež.....)

je to nepoctatne ale mohl bych jen vedet obtiznost? na kterou si hral? (bitev i kampane)
 

DeletedUser

Guest
Já nevím,jaká už to byla obtížnost,ale nejspíš ta nejlehčí:sorry:
 

DeletedUser1575

Guest
pravda s tou diplomacijí je to na prd je jedno na jakou hrajete obtížnost a nevím jak vy mě když dosáhnu vetšího vlivu zrazují hodně jednotky pokud v nich není generál
 

DeletedUser

Guest
Ve skutečnosti se taky zrazovalo.
Od toho je kolonka Důvěryhodnost frakce.
A nesouhlasim s tebou: Milán neni tak slabej, ale má moc roztroušený území a nelíbí se mi jeho jednotky. Za rusko mě hrát nenapadlo- v čem je tak dobrý?

P.S.: Občas závidim těm muslimům slony- nenávidim když se mi splaší koně a ještě do nich z těch slonů střílí.
 

DeletedUser

Guest
pravda s tou diplomacijí je to na prd je jedno na jakou hrajete obtížnost a nevím jak vy mě když dosáhnu vetšího vlivu zrazují hodně jednotky pokud v nich není generál

To jsou ty úplatky, jedna z výhod diplomacie.:loool:
Taky občas zakouzlí pohledná princezna. :ups ha:
 

DeletedUser

Guest
Ve skutečnosti se taky zrazovalo.
Od toho je kolonka Důvěryhodnost frakce.
A nesouhlasim s tebou: Milán neni tak slabej, ale má moc roztroušený území a nelíbí se mi jeho jednotky. Za rusko mě hrát nenapadlo- v čem je tak dobrý?

P.S.: Občas závidim těm muslimům slony- nenávidim když se mi splaší koně a ještě do nich z těch slonů střílí.

rusko ma ze zacatku vyborne postaveni v kampani.... (spousta rebelskych mest a nikdo ho nenapada, takze si muze v klidu sjednotit cely rusko a vybudovat infrastrukturu.... :) ) a rusaci maj vyborne jednotky kdyz vis jak je pouzit :)

PS: ty slony maj jen timuridi a to sou indove :D
u me je milan vetsinou brzo znicenej protoze kdyz te na very hard exkomunikujou tak nemas sanci.... (a milan se necha exkomunikovat vetsinou hned na zacatku :) )
forkronile? dame nekdy po netu?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru