• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Memphis

DeletedUser

Guest
Mesto Memphis

Sme partia skúsených hráčov, ktorý west hrajú viac ako 3-4 roky.

5dd6fdaf9a5f81ad84ed125d3660ef111a85e009.png


Každí je tu vítaní! Ak má niekto záujem tak napíšte na Dakote hráčovi Lord888 alebo sa zapíšte tu na fóre.​

Info o meste:
Mesto bolo založené: 7.11.2012 o 5:20
Poloha: sektor Country 11
Aliancia: Shooters
Počet obyvateľov: 49
Vedenie:
  • Lord888 - zakladateľ
  • Delnik BoB - spoluzakladateľ
  • Orlí dráp - spoluzakladateľ
  • Brasin - městský radní
  • niop - městský radní
  • Anet87 - městský radní
  • p1nkys - městský radní
  • Al Ain - městský radní
Pevnosti:
Vlastné - 3 pevnosti
Člen v - 5 pevnostiach

Požiadavky pre vstup do mesta:
Prijímame každého, kto sa venuje bitvám, duelom a stavaniu
Aktivita, aj na chate a mestskom fóre
Dodržovanie pravidiel
Účasť na bitvách o pevnosť

Naše mesto ponúka:
Vystavané mesto
Ochrana pred duelmi
Pomoc nováčikom
Dobrý kolektív
Skúsené vedenie
Duelantské akcie a rôzne súťaže
Bitvy o pevnosť
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Velmi toto město doporučuji,přijali mě s otevřenou náručí chovají se mile a než třeba zahájí nějakou bitvu tak si to pořádně naplánují.
 

DeletedUser16495

Guest
Nebe Peklo Ráj

Velmi toto město doporučuji,přijali mě s otevřenou náručí chovají se mile a než třeba zahájí nějakou bitvu tak si to pořádně naplánují.

Před zahájením bitvou každý dělá plány x)


I skrz tu hádku, co jsem tam zažil Vám ho doporučuji, LykanEd,Lord888... Vám dávám velký dík :) ....


Přeji hodně štěstí !
 

DeletedUser

Guest
Před zahájením bitvou každý dělá plány x)


I skrz tu hádku, co jsem tam zažil Vám ho doporučuji, LykanEd,Lord888... Vám dávám velký dík :) ....


Přeji hodně štěstí !


Ano, s Lordem jsme se hadali, ale to byla hadky rady, o to kam pujdeme, je to uplne normalni hadka rady ktera podle me nikomu neuskodi... :-) :angel:
Jinak, hrajes jeste na Dakote??? Jsi jeste u nas??

Jmenem mesta dekuji Vam vsem, kteri zde propagujete nase mesto... Pomaha nam to!
 
Nahoru