• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Mesto

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj,
dalo by se nějak zkrátit doba při odstupu z města ?
jako čekat třeba 28h (či více)se mi zdá docela moc :( , kdyby to aspon když už jste ve svým městě ubýhalo rychleji
 

DeletedUser

Guest
...kdyby to aspon když už jste ve svým městě ubýhalo rychleji

A jak systém pozná, které město je tvoje? Jinak za mě ne, podle mě je to zbytečnost. Pokud člověk opouští město, je to jen na obchody, nebo jde za lepším. Nikdo tě nenutí, měnit město každou chvíli. A čekat 1 den, se mi u browserové hry nezdá moc. Nevýhodu mají pouze duelově zaměřené postavy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7906

Guest
jakých 28 hodin,,, čekací doba je 2 hodiny jestli se nepletu ne?
 

DeletedUser

Guest
jj prodlužuje co 2h ta když chodíš nakupovat do cizích měst ?.)
a nebo vyřizovat ostatní věci mezi městy ...
 

DeletedUser

Guest
som za to aby sa ten limit cely zrušil a nechal len 3 hodiny stale je to totalna blbost ked nakupujem v cudzich mestach a napriklad musim platit v kolonii poplatky dalšie a dalšie predlžovanie prestupujem do koloniii dalšie predlžovanie už to mam cez 30 hodin!cachvilu budem odchadzat tyžden pred tym ako budem nakupovat!!!prestupovanie je v tejto hre skoro nutnost ak chceš važne hrat!!!
 

DeletedUser

Guest
som za to aby sa ten limit cely zrušil a nechal len 3 hodiny stale je to totalna blbost ked nakupujem v cudzich mestach a napriklad musim platit v kolonii poplatky dalšie a dalšie predlžovanie prestupujem do koloniii dalšie predlžovanie už to mam cez 30 hodin!cachvilu budem odchadzat tyžden pred tym ako budem nakupovat!!!prestupovanie je v tejto hre skoro nutnost ak chceš važne hrat!!!
jj přesně tak :cool1:
 

DeletedUser

Guest
Doba prestupu je dobra vec, ale mela by se po nejakem case opet zmensovat. ;)
A jestli se zmensuje, tak bych rad vedel za jak dlouho a o kolik???
 

DeletedUser

Guest
mno myslím že ano, ale nevím kolik přesně jestli to bylo za týden nějaký pár minut
 

DeletedUser

Guest
Jenom takový dotaz, bude ta čekačka i když mě vyhodí z města? Nebo se to týka jenom když odejdu ja sám. Mimochodem ja už mám čekačku 44h:crazy:
Díky
 

DeletedUser

Guest
Hele ne že by to nebylo dobrý, musim čekat 33 hodin, to naštve :evil:, ale má to něco do sebe, že se to prodlužuje...


Jenom takový dotaz, bude ta čekačka i když mě vyhodí z města? Nebo se to týka jenom když odejdu ja sám. Mimochodem ja už mám čekačku 44h:crazy:
Díky

Jo idkyž tě vyrazí, to bych se nechal vyhazovat furt :loool:. Teda nevim to z praxe, ale je to na 100% tak.
Já bych taky mohl čekat víc, ale už s to snažim omezovat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
som za to aby sa ten limit cely zrušil a nechal len 3 hodiny stale je to totalna blbost ked nakupujem v cudzich mestach a napriklad musim platit v kolonii poplatky dalšie a dalšie predlžovanie prestupujem do koloniii dalšie predlžovanie už to mam cez 30 hodin!cachvilu budem odchadzat tyžden pred tym ako budem nakupovat!!!prestupovanie je v tejto hre skoro nutnost ak chceš važne hrat!!!

uz to tu bylo mnohokrat.... vyvojari pocitali s tim ze si bud budem kupovat veci ve svem meste.... a nebo v jinych mestech ale za externi cenu!!!! takze my temi ,,nakupy,, vlastne obchazime system hry....(vyvojari s tim nepocitali....) :) casovy limit byl vytvoren kvuli tomu ze by treba duelant nekoho poslal do mdlob pak by vystoupil z mesta aby mu to dlouho nikdo nemohl odplatit....;)
 

DeletedUser

Guest
Tak třeba na světě jedna mám čekačku 28 hodin. Myslíte že mě to nějak štve?

Teď jsem šel ke spojencům tak jsem si koupil černý stenson, potom jsem šel ke druhým spojencům na hnědou kravatu a potom domů. Při každém přestupu a že jich bylo za týden dost jsem čekal pokaždé něco přes 20 hodin a vubec mě to neštvalo. Měl jsem klid od duelů mohl jsem si v klidu jít těžit stříbro a krást koně.

Tím vám chci poukázat že to má i pár výhod.
Mě to vyhovuje a nevím proč by se to mělo měnit. Nikdo vás chodit na nákupy nenutí, klidně si to kupujte za externí cenu!

A eště si rýpnu:
Kde je anketa?
 

DeletedUser7829

Guest
Takáto téma tu už bola(tuším,že viackrát)..Naviac ti chýba anketa..

LOCK :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru