• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Mexické zlato

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2677
  • Vytvořeno

DeletedUser2677

Guest
Ahoj,
mám problém, 61x jsem dueloval Vargase, on mě 3x uspal a já jeho ani jednou... Buď je to bug nebo nevim co, sebral jsem mu dohromady 11000HP a on přesto neomdlel... Používal jsem všechny vychytávky, doplňovače HP, prostě všechno, tak mi prosím vysvětlete, jak je teda možný, že ho nemůžu uspat?
 

DeletedUser9371

Guest
Ahoj,
mám problém, 61x jsem dueloval Vargase, on mě 3x uspal a já jeho ani jednou... Buď je to bug nebo nevim co, sebral jsem mu dohromady 11000HP a on přesto neomdlel... Používal jsem všechny vychytávky, doplňovače HP, prostě všechno, tak mi prosím vysvětlete, jak je teda možný, že ho nemůžu uspat?

Nejsi sám, taky jsem ho dueloval asi 3 dny v kuse. A splnil jsem, dostal pak za uši. :D
Tady jsme to s hráči už řešili. Tak na to koukni a je tam i rada jak na to. Téma je už uzamčené, takže jen nemůžeš přidat příspěvek. :D
http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=23034&page=3
 

DeletedUser2677

Guest
Proto jsem založil nové téma, když je to staré zamčené ;-) Já koukal, že se to tam řešilo, ale žádnej jasnej názor nebo návod tam neni, proto bych byl rád, kdyby se to nějak ujasnilo :)
 

DeletedUser9371

Guest
Proto jsem založil nové téma, když je to staré zamčené ;-) Já koukal, že se to tam řešilo, ale žádnej jasnej názor nebo návod tam neni, proto bych byl rád, kdyby se to nějak ujasnilo :)
Co si matně vzpomínán, vím že jsem se s ním trápil asi tři dny. Pak jsem vzdal přenastavování, nechal jsem to stejné a jen dueloval. Porazil jsem ho až skoro s nulovým HP u mě. :)
 

DeletedUser2677

Guest
Jak píšu, třikrát mě uspal, ať dělám co dělám, přenastavuju/nepřenastavuju, tak to vždycky dopadne stejně, první duel vyhraju, druhej 0/0 a pak už jen prohrávám i když mu beru HP, jen mu ho každej duel beru míň a míň až mu beru třeba 20 za zásah nebo i za duel... Nakonec mě vždycky uspí :(
 

DeletedUser8423

Guest
Hlavně ho musíš uspat jedním duelem, poškození se nesčítá, takže to že jsi mu sebral dohromady 11000HP je sice hezké, ale k ničemu.
Tahle postavička by měla mít zdraví stejně jako máš zrovna ty. Z toho bys měl vycházet a uzpůsobit tomu taktiku. Pokud ho nemůžeš porazit standardně, vůbec bych se nebál opakovaně vyzkoušet taktiku jedné rány.
 

DeletedUser2677

Guest
Jak jí mám vyzkoušet, když vždycky poslední duely mu sestřelim max 20 HP :(
 

DeletedUser8423

Guest
U úkolovejch NPC bys neměl potřebovat energii na duel, takže není potřeba dospávat. Počkej si až tě uspí nějaký hráč, abys měl plnou duelovou motivaci a byl plně připraven dát mu pecku. Oblékni útočné hadry a dej duel. Buď trefíš první ty, nebo on. Když on, tak to opakuj. Teoreticky nevadí ani když budeš dávat rány za 20. I tak ho můžeš uspat. Stačí mít prostě míň zdraví.
 

DeletedUser

Guest
mal by mať toľko HP čo aktuálne ty...

takže vystúp z mesta, aby ťa to nehádzalo preč...a proste klikaj na splnenie až ho dáš...za pár duelov ho máš...

Teď jsem to dodělal a stačil jeden duel, měl jsem 8HP a on padl na první ránu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1502

Guest
Přijal sem úkol porazit Vargase. Kde ho teď ale najdu. U té hory jeho ikona po přijmutí zmizela.
 

DeletedUser1174

Guest
já ho porazila celkem rychle ale mám obléknout pěst a já nic takového nemám ;oD
 
Nahoru