• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Mezinárodní mistrovství v bojích o pevnosti: Hlášení zájemců

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zde se můžou hlásit zájemci - bojovníci o pevnost, kteří se chtějí zapojit. Vůdcové si pak budou moci lépe vybírat.

Navrhuji zápis: Nick - povolání - svět - level - vybavení (sady, max. 3) - zbraně

Vzor:

Radanowski - voják - Eldorádo - 122 - Dick, Bart, vylepšený Dalton, jízda Bart - zlatá puška a šavle
 
Mezinárodní mistrovství v bojích o pevnosti - hlášení zájemců

Padlo tu, že nikde není prostor k projevení zájmu o účast jakožto řadový hráč. Teď už ty námitky budou liché :)

Rovnou předesílám, že nemá dle mého názoru smysl, aby se hlásil někdo z floridy. Mám pro to hned několik důvodů:
1) Málokdo má na floridě nejlepší postavu
2) Kdyby tam někdo měl nejlepší postavu, bude mít stejně dost poměrně malý level.
3) Na floridě nikdo nemá dostatečně kvalitní vybavení pro účast na turnaji. Oblečení průzkumníka není vhodné, dává příliš moc zdraví a žádný odpor, díky čemuž se lehce stanete potravou pro duelanty, resp. mnohem víc rána od nich zabolí.

Mojí snahou je dát domhromady tým zkušených kvalitních lidí, které se snažím vybírat podle následujících kritérií:
1) pružnost při plnění pokynů velitele
2) zkušenost v boji - vědět, co jak funguje, znát zvyky při komunikaci v boji viz. střídání apod.
3) komplexní znalost the-west - znát jak lze kombinovat posilnění, jaký je jejich účinek, vědět jaké jsou ve hře věci a jaké užitečné bonusy pro bitvy mají
4) kredit v docházce na bitvy, dlouhodobě chodit online a být na bitvě platný viz. westforts
5) vhodný charakter, dostatečná úroveň postavy a kvalitní vybavení

Pokud jste si položili všechny tyto otázky a splňujete všechny výše uvedené požadavky, můžete se hlásit :hoj:

Pro přehlednost rovnou uvádějte:
Nick, charakter, úroveň, svět, vybavení na bitvy.


Prvotní nástřel potencionálních bojovníků.
Zde ještě přikládám odkaz na google document, kam jsem sepsal několik zkušených hráčů o kterých vím, že by nebylo na škodu, pokud by byli součástí týmu. S většinou z nich jsem ještě ani nemluvil, zda budou mít chuť nebo zda budou mít dostatek volného času pro účast.
Pokud jste se tam nenašli, může to být z několika důvodů :). Buď jsem na vás zapomněl, jste v žebříčku moc dole (bral jsem lidi z čelních pozic žebříčku), nemáte pro vás vhodný charakter a nebo si myslím, že nejste vhodným kandidátem :D.
Proto i kdyby jste se tam někdo našel a ještě jsem s vámi o tom nemluvil, klidně sem pište, že souhlasíte či nesouhlasíte :)
Ve sloupci "e" je fajfka u těch hráčů, kteří již potvrdili účast. Ti, kteří ji naopak zamítli odmazávám.

A snad už poslední věc. Velmi zásadní roli budou hrát charaktery. Už teď je třeba vybrat správné charaktery, abychom pak třeba po pár bitvách nezjistili, že jsme nevzali žádného greenhorna a jejich věž zeje prázdnotou nebo ji okupují hráči jiných charakterů :radní:
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser16057

Guest
Tak po vysvětlení HIV jsem dospěl k názoru, že to zkusím. :)

Co se týče výbavy- viz screen http://prntscr.com/8xladx
Jinak pro ostatní. S1, lvl 150.

Ohledně ON/OFF stavu, vždy dle směny v práci. :P
Co se týče vylepšení mých věcí, vypadá to že jsem dle mých možností asi na max. :) I když se pokusím sehnat ještě pár opasku.

Vzhledem k tomu, že mohou být podstatě 3 různé sety, kde nemusí nutně všechny 3 být bitevní. Tak jsem se rozhodl k Dickově sadě přidat Indiánský set viz screen http://prntscr.com/8xsfho a set na regeneraci, opět viz screen: http://prntscr.com/8xsfvj
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9350

Guest
Tak jako proč se nezúčastnit ;). Klidně do toho půjdu.
Ale pár otázek:
Na turnajový svět bude přesun nebo klon hráče? (snažší je podle mě klon i se sadama)
Začátek bitev bude v kolik? (ne každý chodí do práce na 10 hodinu)
Proč jen rezerva 10 lidí? (ze zkušenosti vím, že ne každý má čas na každou bitvu a může se zapomenout v hotelu)
Bude možno v pevnostech spát nebo jen city hotely?
 

DeletedUser13921

Guest
Kolibříček - duelant - s1 - 147 - vylepšený bart i s jízdou(deadwood, dalton), psancovi zbraně na levlu 1(nattyho zbraně)
 

DeletedUser12745

Guest
Ahoj, od listopadu budu dělat v práci do noci (nwm v kolik jsou bitvy časově určené), ale zkusím to, třebas se zalíbím :D

Quarris - Duelant - Buffalo - lvl 143 - sada Blacka Barta, psancova sada (jelikož v příspěvku je psáno o duelech, že by? :D ) sada cullena bakera - nůž a puška nattyho Bumppona a přesná jednoranná puška na 3lvl
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15414

Guest
Ahoj,
taky bych to zkusil když to bude v mých časových možnostech :)

Hlod - Voják - Buffalo - lvl 141 - deadwood, zbraně nattyho, deadwoodova jízda
 

DeletedUser18219

Guest
Sice jsem bitvám moc nedával - bo na Buff je to celkem nuda, ale také se rád zapojím.
Dobrodruh - 150 - Buffalo - vybaveni temer jakekoli :D
 

DeletedUser

Guest
Taky se rád zúčastním .... Bitevně jsem aktivní a nemám problém s kázní :-)
Voják - Buffalo - lvl 150 - Dick, Dalton, Bart .. + hromada dalších
 

DeletedUser14443

Guest
hlásím se taky :-) hráč na buff, level 148 vybavení BB a pušky dovymyslím :-)
 

DeletedUser13921

Guest
Kolibříček - duelant - s1 - 147 - vylepšený bart i s jízdou(deadwood, dalton), psancovi zbraně na levlu 1(nattyho zbraně)
 

DeletedUser14743

Guest
zlatograd - Dobrodruh - Dakota - 141- sady Bart Bob Dick zbraně zlatý nebo Johnsona
 

DeletedUser15141

Guest
Rád se přidám :-)
Kikatap - voják - Buffalo - 148 - vylepšený Deadwood Dick,Dalton Jízda Dicka a pušky Ludvíkovy či Johansonovy
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Pawn

Člen týmu
Zdravím, klidně se také přidám.. přeci jen kdy zase bude další šance zabojovat si na velké, že ano? :-)
Rikudo - Voják - Buffalo - 147 - Průzkumník,Dalton,Cullen| Jeremi/Cullen puška+zbraň
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser18545

Guest
Nazdar

Trochtomord-Dobrodruh-Dakota-125-upgradovany dick, zlatka-cca 10k hp
 

DeletedUser15301

Guest
taky se hlasim... vojak z arizony... dick, mcjunkins a JJ/pruzkumnik... zbrane: zlatky a neco z akci
 
Naposledy upraveno moderátorem:
S9 - lvl 150 dobrodruh, hadry Dick
Ari - lvl 141 duelant, Dick/Ludvík

vemu si, co bude potřeba, preferuji duelanta :-)
 

DeletedUser18547

Guest
L.arry-Eldorádo,130 levl dobrodruh. Hadry dicka(většina na dvojce nebo jedničce) nevylepšený dalton. dalton jízda nebo deadwooda jízda. JJ zbraně podle potřeby hodím i na 10 K HP
 

DeletedUser18548

Guest
Ahoj taky se pokusím :)

Rusny-Dobrodruh,levl 130,Eldo,vylepšený dalton,jízda dalton,JJ zbraně
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru