• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Mezinárodní mistrovství v bojích o pevnosti: Hlášení zájemců

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser17865

Guest
Včera mi sice bylo řečeno,že v 1.linii adeptů se se mnou nepočítá-a v 2. už asi ano...Takže jsem se rozhodla nečekat na 2.linii,která možná ani nebude a rovnou se přihlásit,když se hlásí i jiní a jsou připsáni do seznamu-takže HIVE připiš si mě tam za S1....Všechny Tvé požadavky splňuju,takže bys s tím neměl mít problém :) Díky

Pepíno 8-dělník-150.lvl-S1-oblečení není problém :)
 

DeletedUser9350

Guest
Hamerinski
duelant - 150lvl
skill - střelec (vést 1064)
Hadry - bart lv 2 až 3
kobyla - bart
zbraně - manitu
 
Athy
dobrodruh - Buffalo - zítra už lvl 150.
Sady: Dicka - komplet včetně jízdy
Průzkumník - komplet včetně jízdy
Dalton - komplet včetně jízdy
Zbraně: Bass a zlatky
 

DeletedUser18481

Guest
Zdravím :) Také bych měla zájem o účast v mezinárodní bitce :)

Lamičkaa- dobrodruh (100% bloker) - Eldorádo - lvl 134 - Dalton sada, Dalton jízda, zlatá sada
 
Avechucho - S1 - Voják - 135 - Vylepšený Průzkumník , George McJunkin , Will Munny - Jízda průzkumník , zlatá puška a šavle
 

DeletedUser18250

Guest
Haldrik - Eldorádo - voják - 115 - komplet vylepšený Deadwood Dick, jízda Daltona nebo Dicka, zlatá puška
 

DeletedUser8423

Guest
Cahir - Arizona - dobrodruh - 150 - dalton s jízdou, vylepšený bart, zlaté zbraně
 

DeletedUser18483

Guest
mazard-dobrodruh-arizona-lvl 139-vylepšený bart+ franka jízda, vylepšený dick- přesná jednoranná puška lvl 3
 

DeletedUser17809

Guest
Orlí dráp - Dobrodruh - Eldorádo levl 134 - nevylepšené sady Dalton, Dick a Bart, zlatka, Daltonova a Dickova jízda.
 

DeletedUser6397

Guest
m.RIP,duelant,lvl 150. Oblečení mám na bitvy mám dost,dalton,dick...Okolo 6500hp.
 

DeletedUser

Guest
EvolutionX - Dobrodruh - Colorado - lvl 150 - oblečení: upravený DD a trochu upravený BD - kůň a sedlo: BD - zbraně: pravděpodobně Ludvik puška + deringer, zlatka a můžu vzít i JJ sadu kvůli odporu, ale má slabší poškození a schopnosti.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser18549

Guest
Rizekk15 - vojak - Eldorado - lvl 142 - vylepseny Dalton + vylepseny Bart ( kdyz jedu strelce ) - jizda Dick/Dalton/Bart - puska [item=44010004] jednoranna lvl 4, 280 - 560 dmg....
 

DeletedUser13002

Guest
baronka001 - Voják - Dakota - LVL 150 - sada Deadwooda Dicka, kůň + sedlo Dicka, sada zbraní Bouře, set Černý pátek.
 

DeletedUser18324

Guest
Spooka - dobrodruh - eldorádo - lvl 106 (7-8) na začátku akce - oblečení lehce potuněný dick, jízda komplet dick a zbraně McJunkina :lovec:
 

DeletedUser18551

Guest
Dobrý večer,

Martyice - duelant - Eldorádo - level 142 - vybavení (vylepšený Bart, popř. průzkumník) - zbraně Jere, jízda Bob
 

DeletedUser18550

Guest
Hoki07 -duelant -Eldorádo-LV 138
sady:Barta , vylepšená + jízda , Boba ,vylepšená + jízda ,Nattyho , Jeremi ......
zbraně: Nattyho,JJ sada,zlatej set .......
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru