• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Mezinárodní mistrovství v bojích o pevnosti: Hlášení zájemců

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser16879

Guest
Zdravím taky by jsem se chtěl přihlásit snad budu k užitku.

Jméno: Houmli
Svět: Colorado
Level: 146
Charakter: Dobrodruh
Vybavení - oblečení: Vylepšený Deadwood, napůl vylepšený Průzkumník, Dalton
Vybavení - jízda: Dalton, Deawood
Vybavení - zbraně: Psancovy, Jeremiah Johnsona, Nattyho Bumppona

Tak pokud mě budete chtít dejte vědít.
 

DeletedUser18552

Guest
taky hlásím zájem dobrodruh s1 dick set zlatky set a jízda bart + sedlo .. ;)
 

DeletedUser17933

Guest
Tak že se přihlašuji jako voják !

Svět : Buffalo
Úroveň : 75
Zbraň : Přesná zadovka
Sada : ?? Musí být jako nějaká kompletní z akce ?
Když tak co mám na sobě .

Jestli mám vypsat nebo něco jiného napište
 

DeletedUser6833

Guest
Gobbos, eldorado. (nebo jina postavicka co se bude vedeni hodit)
delnik, 142
na sobe podle prani velicich, vyber by byl. jinak takova ta nudna klasika jakoze bob dalton, JJ zbrane....
 

DeletedUser14159

Guest
Ráda bych se zúčastnila :D sv.1-dobrodruh-149-Dalton+kúň,sedlo nemám,Dick, zbraně zlatky
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Také mám zájem bojovat proti ostatním světům

drahokam887 - dobrodruh - svět 9 - 137 - komplet Black Bart a Dalton + Dick bez bundy - zbraně : zlatá sada - Psancova jízda

(peníze myslim mam na sehnání dick bundy a black koně - sedlo mam, ještě se pokusim sehnat)
-zkušenosti s boji, poslušnost, chuť bojovat
 

DeletedUser18239

Guest
Azoka - Arizona - lvl 131 duelant - Stačí mi sada Blacka Barta, Přesná upravená mušketa + 3, Kolt dragoun + 3 a Zlatky :D
 

DeletedUser

Guest
No tak i já se teda přidám a dám rovnou dvě možnosti a vůdcové si pak mohou vybrat :D

Ohmsquare - Colorado výbava viz screen http://prnt.sc/8xdx42 - lvl150 v té době budu již mít a duelant sniper

Valinalo Wolf - S1 výbava viz screen http://prnt.sc/8xdxct - lvl143(144) a duelant sniper

Osobně propaguji spíše postavu z S1,ale výběr nechám na Vás :)
 

DeletedUser

Guest
Jen kdyby zbylo místo na hráče z Floridy...

brendl1234 - lvl 132 - dobrodruh - vylepšený průzkumník, zlatá sada, Psanec
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13102

Guest
Tak se teda taky hlásím.
Wirgil - dobrodruh - Arizona - 150 - vylepšený Dick,Bart,Dalton a Dick jízda - JJ zbraně,zlatka
Wirgil - duelant - Dakota - 143 - Dalton,Bart,Dick,Průzkumník - Natty,Basse,Munnyho,Zlaty,Fishera zbraně
 
Naposledy upraveno moderátorem:
tak ja se taky hlasím
s1 - dobrodruh -lev 145 D.Dicka + zlatky
ari -dobrodruh -lev 144 D.Dicka + zlatky
colo - duelant -lev 144 B.Barta + zbaraně W.munny nebo zlatky
s9-dejvid02-duelant-130 B.Barta + zbaraně W.munny nebo zlatky

velící si muže vybrat :zásek::lovec:
 

DeletedUser11353

Guest
Svět 1, dobrodruh, level 150, kompletní + částečně vylepšená sada D. Dicka nebo i jiná mám jich víc, koně a sedla Boba Daltona, B. Barta, zbraně vylepšená psancova sada
 
Samotář Jarda ( ze staršího světa známější pod nickem Ing Architekt ), Florida, 136 lvl, dobrodruh, vylepšený průzkumník bez jízdy, jedovatý had :) a parní zbraně + spousta dalšího.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser18565

Guest
vojak-colorado-lvl 143 - bob dalton + jadza deadwood + zbrane zlaté. aktívny. stačí pozrieť svet a počty uhybov :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru