• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Mezinárodní mistrovství v boji o pevnost 2015: Registrace vůdců

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13921

Guest
Je potřeba si uvědomit, že to nebude jen o přímém velení v boji, bude kolem toho i hodně organizačních věcí.
 

DeletedUser1318

Guest
Proč se ty furt do něčeho navážíš, neviděl jsem nikde podmínky pro generáli a jestli se někdo chce přihlásit tak at se přihlásí a jestli je to žádoucí nebo ne, to už není tvoje věc
Proč se do toho navážíš ty?
Však ať se hlásí kdo chce.
HIV to trošku zpřehlednil a vyslovil svůj rozumně podložený návrh.
Vždyť forma jakou budou velitelé vybraní tu zatím určená nebyla.
 

DeletedUser17933

Guest
Já se taky hlásím ale nevím jestli jsem zrovna ten správný a jestli budu mít čas
 

DeletedUser18099

Guest
Pro přehlednost:

HIV- - hlásí se na velitele (s1)
Radanowski - hlásí se na velitele (eldorádo) - arno3
Jan Pyčlín - hlásí se na velitele? (hraješ nějaké světy vážně a pokud ano, pod jakým nickem?)
bila - hlasí se na velitele (colorado)
lin5 - hlásí se na velitele (s9 nebo dakota?)
kepkajda - hlásí se na velitele? (arizona)
SimcaD - hlásí se na velitele (máš jiné světy než eldorádo a floridu?)
baldeagle - hlásí se na velitele (arizona)
Apalache Kid - hlásí se na velitele (buffalo)
Kooth aan alias *erebos* - hlásí se na velitele (s9)
Kolibříček alias Lara Croft** - hlásí se na velitele (s1)
Janca20 - hlásí se na velitele? (buffalo)
CanisLupusArctos - hlásí se na velitele (buffalo)

Zatím máme tedy 13 přihlášených, pokud se všichni opravdu hlásili na velitele a nikoliv jen do boje. To, z jakých světů se kdo hlásí má význam kvůli tomu, že hráč si s sebou přenáší vybavení, charakter a pravděpodobně i úroveň. Proto by bylo dosti nežádoucí, aby již mezi vůdci byl někdo s levelem 5 a nulovou výbavou.

Sla bych s postavou z Eldorada
 

DeletedUser12974

Guest
Ahoj, u mě by se jednalo o postavu z Buffala nebo Arizony, záleží zda je zájem i o obecně podceňovanou dělnickou třídu pracujícího lidu ;-) a také kterou postavu přehodit a dovybavit na bitvy :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10235

Guest
Nšoči. - Colorado - Hlásim sa za veliteľa (Chick Lady - Arizona)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14443

Guest
prosím já se nehlásím na velitele :-D prosím to bylo psaní vedle :-D já se hlásím jen jako řadový hráč :-)
 

DeletedUser18442

Guest
Pokud by bylo málo velitelů, tak mě můžete vzít, ale vidím, že vás je dost :). Stejně bych asi neměl čas. Rád bych se ale aspoň zúčastnil jako nevelitel. Svět Arizona (na jiném nehraji).
 

DeletedUser18098

Guest
Zdravím, rád bych se turnaje zúčastnil i jako velitel. Kdyby byl tedy zájem. :) (Buffalo-lvl 127, nahráno něco přes 2 roky)
 

DeletedUser

Guest
Nejsem velitel bitev o pevnost, ale na piplapráci okolo bych měl mít čas a nevadí mi zaobírat se detaily :)
Kdyžtak postava ze světa Eldorádo - Qoauerte
 
Tak mi to nedá a připíšu se i sem. Velet úplně nechci, nicméně si myslím, že pomalu důležitější, bude ta omáčka okolo a na té bych se rád podílel a myslím, že minimálně tuším :-).
 
Takhle podané se to líbí i mě, takže se též hlásím za případného velitele. Chci se na tom podílet trochu víc než jen jako řadový voják :)
 
Skoro si říkám, že by nebylo špatné stanovit nějaký deadline, pro přihlašování velitelů. Jednak proto, aby byla nějaká prodleva od ohlášení konce registrace do jejího skutečného konce a také proto, aby mohlo hlasování trvat nějakou dobu a po jeho uplynutí a oznámení zvolených vůdců byl čas sestavit s definitivou tým samotných bojovníků.

Dnes máme už předposledního října a pokud by třeba konec registrace velitelů byl 1. 11. 2015 ve 23:59, mohla by anketa trvat například do 3. nebo 4. 11. a stále by zbylo 6 resp. 5 dní na výběr bojovníků. Přeci jen nějakou dobu trvá, než daný člověk potvrdí, zda má zájem a čas se účastnit a vzhledem k tomu, že ne u všech to vyjde napoprvé, musí být i prostor pro zajištění náhradníků.


P. S. Tento návrh nemá nic společného s tím, že se dnes přihlásili další 4 potencionální vůdci ;).
 

DeletedUser15301

Guest
kdyby bylo potreba, tak taky klidne prilozim ruku k dilu... ikdyz uz sem pomerne dlouhou dobu ve velitelskym duchodu...
 
kdyby bylo potreba, tak taky klidne prilozim ruku k dilu... ikdyz uz sem pomerne dlouhou dobu ve velitelskym duchodu...

kdyby bylo potřeba...
podívej že je přihlášeno přes 10 lidí... takže už určitě bude hlasování, takže spíš napiš jestli do toho opravdu jdeš nebo nejdeš, ať víme co s tebou :)

To samé ostatní, hadralion, jook....
Hlásíte se na velitele nebo jenom na pomoc? Pomáhat jednotlivým velitelům můžete aniž byste sami veliteli byli.
 

DeletedUser

Guest
  • HIV-
  • arno3
  • Jan pyčlín
  • bila
  • lin5
  • kepkajda
  • SimcaD
  • baldeagle
  • Apalache Kid
  • arno3
  • Kooth aan
  • vrtulkaaa
  • CanisLupusArctos
  • JUSIN
  • aragon1020
  • Chick Lady
  • fremut0
  • Qoauerte
  • IGHAS
  • jook bobr
  • hadralion
  • Acara the Spider

Anketa probíhá ZDE
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru