• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Mezinárodní mistrovství v boji o pevnost 2015: Registrace vůdců

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Každý jazykový server vytvoří svůj vlastní tým, který bude zahrnovat 10 vůdců, zájemci se registrují v tomto vlákně.
 

DeletedUser

Guest
První jsem já, ale v jiném vlákně :D Vojín Radanowski se hlásí do mančaftu :D
 
Hlásím se, v případě přebytku své místo přenechám.

A já bych byl druhý nebo třetí, když jste oba první? :D

Lvl 130 - voják - obl Bart; Deadwood; Dalton - zbraně Zlatka; JJ; ?Psanec? - Jízda Dalton a dál nevím.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser15125

Guest
Mno, asi se taky zapojím...bitvy, ty já rád :)
Je ti vůdci zatím žádní..
 

DeletedUser12974

Guest
Ahoj, taky se hlásím někam do týmu pokud bude zájem :-). BE.
 
Pro přehlednost:

HIV- - hlásí se na velitele (s1)
Jan Pyčlín - hlásí se na velitele? (hraješ nějaké světy vážně a pokud ano, pod jakým nickem?)
bila - hlasí se na velitele (colorado)
lin5 - hlásí se na velitele (s9)
kepkajda - hlásí se na velitele? (arizona)
SimcaD - hlásí se na velitele (eldorádo)
baldeagle - hlásí se na velitele (arizona)
Apalache Kid - hlásí se na velitele (buffalo)
Kooth aan alias *erebos* - hlásí se na velitele (s9)
Kolibříček alias Lara Croft** - hlásí se na velitele (s1)
CanisLupusArctos - hlásí se na velitele (buffalo)
JUSIN - hlásí se na velitele (s9)
Nšoči alias Chick Lady - hlásí se na velitele (colorado)
fremut0 - hlásí se na velitele (buffalo)
Qoauerte - hlásí se na velitele (eldorádo)
IGHAS - hlásí se na velitele (s9)
jook bobr - hlásí se na velitele (arizona)
hadralion - hlásí se na velitele (s9)
acara the spider - hlásí se na velitele (arizona)
--------------------------------------------------------

Janca20 - nehlásí se na velitele
sir Woodeen - hlásí se při nedostatku -> nehlásí se :)
Radanowski - hlásí se na velitele (eldorádo) - arno3 - přesažen počet 10 kandidátů, pokud nedošlo ke změně názoru, stahuje kandidaturu
aragon1020 - hlásí se na velitele (neví, jestli bude mít čas)

Zatím máme tedy 19 přihlášených, pokud se všichni opravdu hlásili na velitele a nikoliv jen do boje. To, z jakých světů se kdo hlásí má význam kvůli tomu, že hráč si s sebou přenáší vybavení, charakter a pravděpodobně i úroveň. Proto by bylo dosti nežádoucí, aby již mezi vůdci byl někdo s levelem 5 a nulovou výbavou.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser15996

Guest
o.k. pokud čas dovolí ,zkusit se má všechno ,takže připraven přímo z Buffala :yes:
 

DeletedUser

Guest
Hlásím postavu z Eldoráda, voják level 122. Velitel ano, ale jen do té doby než se přihlásí osvědčení velitelé jiní, jak budu nad počet deset a budou velitelé s vyšším levelem a zkušenostmi (věřím že budou), potom kanditaturu stáhnu.
 

DeletedUser10955

Guest
pokud bude cas, tak se taky rad pridam, jen to veleni v bitvach bych radeji nechal na druhych, ale s organizaci muzu pomoct ;)

a postavu zatim nevim jeste jakou, ale asi s9 :-)
 

DeletedUser18505

Guest
Pro přehlednost:

HIV- - hlásí se na velitele (s1)
Radanowski - hlásí se na velitele (eldorádo) - arno3
Jan Pyčlín - hlásí se na velitele? (hraješ nějaké světy vážně a pokud ano, pod jakým nickem?)
bila - hlasí se na velitele (colorado)
lin5 - hlásí se na velitele (s9 nebo dakota?)
kepkajda - hlásí se na velitele? (arizona)
SimcaD - hlásí se na velitele (máš jiné světy než eldorádo a floridu?)
baldeagle - hlásí se na velitele (arizona)
Apalache Kid - hlásí se na velitele (buffalo)
Kooth aan alias *erebos* - hlásí se na velitele (s9)
Kolibříček alias Lara Croft** - hlásí se na velitele (s1)
Janca20 - hlásí se na velitele? (buffalo)
CanisLupusArctos - hlásí se na velitele (buffalo)

Zatím máme tedy 13 přihlášených, pokud se všichni opravdu hlásili na velitele a nikoliv jen do boje. To, z jakých světů se kdo hlásí má význam kvůli tomu, že hráč si s sebou přenáší vybavení, charakter a pravděpodobně i úroveň. Proto by bylo dosti nežádoucí, aby již mezi vůdci byl někdo s levelem 5 a nulovou výbavou.


Proč se ty furt do něčeho navážíš, neviděl jsem nikde podmínky pro generáli a jestli se někdo chce přihlásit tak at se přihlásí a jestli je to žádoucí nebo ne, to už není tvoje věc
 
Proč se ty furt do něčeho navážíš, neviděl jsem nikde podmínky pro generáli a jestli se někdo chce přihlásit tak at se přihlásí a jestli je to žádoucí nebo ne, to už není tvoje věc

Podmínka, byť nepsaná, je mít mozek, pokud by se přihlásil na vůdce někdo kdo má lvl 5 a hraje to třetí den, dost bych pochyboval o tom zda je podmínka splněna ;)
 

DeletedUser18505

Guest
Podmínka, byť nepsaná, je mít mozek, pokud by se přihlásil na vůdce někdo kdo má lvl 5 a hraje to třetí den, dost bych pochyboval o tom zda je podmínka splněna ;)

pokud je nepsaná tak tobě a ostatním obchodním řetězcum, zbývá pouze doufat že to nikdo neudělá
 

DeletedUser15301

Guest
sice nepsana, ale kazdymu, kdo ma trochu rozumu by to melo dojit...
 
Proč se ty furt do něčeho navážíš, neviděl jsem nikde podmínky pro generáli a jestli se někdo chce přihlásit tak at se přihlásí a jestli je to žádoucí nebo ne, to už není tvoje věc

pokud nedokážeš najít podmínky na velitele, asi je úplně zbytečné aby ses hlásil, jak ti tu píšou někteří výš. HIV se toho ujal s dost velkou vervou, takže za mě to vypadá, že to bude CZ velitel nr. 1 :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru